داروی مسکن

نام های جایگزین: داروی مسکن

بازی مسکن درد - این یک بازی پلتفرم PC باور نکردنی است. این بازی در اکتبر سال 2007 سال اجاره ایجاد گردید و منتشر شد. بازی بلافاصله در زمان مقام اول در رتبه بندی، که فقط می تواند وجود داشته باشد. استودیو Mindware - بازی های ابداع شد و توسعه یافته است. جالب، جدید و هیجان انگیز - آن مناسب برای تمام کسانی که پارسه که واقعا سبک شوتر ktotorye است. ما نمی شود که تمام اسرار مسکن درد، این احمقانه است. پس از همه، همه باید قدرت کامل از این بازی برای خودتان احساس راحتی کنید.

در این بازی به طور مداوم خونریزی، سپس مقدار زیادی رساند. و با توجه به این واقعیت است که شما یک مقدار زیادی به رفتن با دنباله دار با مسلسل، تپانچه و تفنگ دارند - سلاح در بازی، مسکن درد در بالاترین سطح انجام می شود. این بازی نشان می دهد تمام است که می تواند این سبک بسیار عالی و هیجان انگیز بازی. من باید بگویم که در سطح مسکن درد کاملا متفاوت است. توسعه دهندگان این همه به منظور پرنیان در بازی را از دست ندهید ایجاد کرده اند. برای تمام طرفداران ژانر اکشن، دوباره، مهم این است که بازی و پویا، رنگارنگ، و در عین حال غنی است.

بنابراین، بگویید کمی در مورد داستان بازی و اضافه کردن برخی از حقایق جالب: شخصیت که شما در واقع هستند، رد کرد. محل چوبکاری شدید و ترس در همه مردم پاک کننده و جو در زمان Belial - ترکیبی از فرشته و شیطان، خوب و بد را در یک نفر. با تشکر از خویشاوندی غیر معمول آن و ظاهر مرموز، این شخصیت دریافت کرده است مزایای بی سابقه ای، چرا که این پسر تا به برخی از توانایی های فوقالعاده از بسیار به خشم "مقامات بالاتر است." archangels کودک خواست از بهشت ​​و جهنم، چه کسی به او است، شده است را به چیزی شبیه به یک زندان برای زندانیان خطرناک قرار داده است. این زندان فوق العاده سخت حفاظت قوی بود. محافظت شده توسط یک سگ سه سر سربروس. Valiar به سرعت رشد قوی تر، او قادر به یاد می گیرند و برای مقابله با مهارت های خود را است. او شروع به خودتان آموزش.

Valiar "توسعه" توانایی های است که به او قدرت از بهشت ​​است. به زودی او قادر به خود را شاهد بود، و او را شکست برده آزاد هدف واحد. این غیر ممکن است برای متقاعد کردن بود، و تنها چیزی که او آن را می خواست - انتقام سرکوبگران. کسانی که او را به تبعید فرستاده می شود و کسانی که از آن ساخته شده به طوری که Valiar متوقف شد به یک ساکن مشترک از جهان خشن از بازی ها.

باور است که بازی پین قاتل - این انتخاب بسیار خوبی است اگر شما فقط می خواهید برای لذت بردن از گرافیک زیبا، گیم پلی بزرگ، داستان منحصر به فرد، به صورت نمایشی زیبا از صحنه ها و جنگ! این بازی ارزش بالاترین ستایش بهترین است که می توان به تنها بازی است و!

در حال حاضر چگونه شما می توانید همه چیز را که در این بازی رخ داده است لذت ببرید. شما قبل از بازی ها نصب و راه اندازی نیاز دارید، تماشای فیلم آنلاین، مسکن درد. این می تواند یک ویدیو، بررسی، فیلم تبلیغی - هر چیزی! سپس شما می توانید وب سایت رسمی بازی (به http://www.unicode.org/ مراجعه کنید. painkillergame. کام / agegate. پی اچ پی)، پس از این همه، شما نیاز به دانلود بازی، مسکن درد. این فایل برای حضور اجزای نرم افزار ها نرم افزارهای مخرب و مخرب تیک بزنید. بعد، نصب قبل از دریافت و بررسی فایل شما بر روی کامپیوتر شما داشته باشد. در حال حاضر شما به طور کامل می تواند لذت بردن از بازی! به طور خلاصه آنچه شما نیاز دارید تا به منظور انجام به بازی این بازی: تماشای فیلم، رفتن به سایت بازی، دانلود، مسکن درد، برای ویروس ها چک کنید و نصب بازی! همه چیز!

ما برای شما آرزو موفق باشید! شما این بازی را دوست دارم!

 

بازی همچنین