Panzar

نام های جایگزین: Panzar

بازی Panzar - اعتیاد آور بازی MMORPG آنلاین با سیستم نبرد بزرگ و جزء نقش بازی کردن. به نظر می رسد در این لطف عمل اصلی به های Neta شرکت شبکه Panzar استودیو. توسعه دهندگان همه چیز ممکن است انجام داده اند در حال حاضر کاربران یک پروژه که در آن هر دو از بهترین سنت ها احترام گذاشته شده توسط بازی های اینترنتی، و اتاق را برای اقلام جدید توجه کسانی که شروع به بازی Panzar به طور کامل هیجان انگیز وجود دارد. اگر شما مانند یک ماجراجویی گیج کننده، توانایی انجام کارهای خارقالعادهای در عرصه، سفر خطرناک از طریق انواع مکان - Panzar آنلاین به سلیقه شما!

برای تبدیل شدن به یکی از ساکنان جهان فوق العاده زیبا شما نیاز به ثبت نام Panzar. برای این کار، شما باید در چند زمینه فرم مخصوص را پر کنید. ارائه اطلاعات مانند آدرس ایمیل و رمز عبور خود را. سپس، بازنویسی کد را از تصویر و نوع در کد خط تبلیغی مورد نظر. سپس "پایان" را کلیک کنید. به یاد داشته باشید که ثبت نام بازی Panzar خود را ثابت می کند که شما شرایط استفاده از است. با ایجاد یک حساب کاربری، شما به راحتی می توانید مشتری دانلود کنید. البته، به شرطی که کامپیوتر در دیدار این تنظیمات حداقل:

- سیستم عامل ویندوز XP / ویستا / هفت

- پردازنده اینتر هسته 2Duo، 2. 4 گیگاهرتز

- کارت کارت گرافیک Nvidia GeForce 8800/Radeon HD3870 512 MB

- 2GB RAM.

- فضای رایگان بر روی هارد دیسک 4GB.

پله بر روی زمین فوق العاده، شما باید یک نژاد و طبقه است که بهترین مطابقت با شخصیت شما را انتخاب کنید. چهار نژادها و هشت نفر از کلاس های مربوطه وجود دارد. paladins و inquisitors، به کوتوله ی - - تجهیزات و مهندسان، و الف ها - mages و جادوگران به اورک ها berserkers و تانک به مردم است. هر شخصیت را در بازی تا به توانایی های منحصر به فرد خود را دارند. در میدان جنگ، هر نقش. با این حال، ویژگی های اساسی، که با تمام شخصیت ها در حد کمتر یا بیشتری وقف وجود دارد. این سلامت، مهارت، سرعت حمله، مانا، انرژی، قدرت واحد و دیگران است. بین انقباضات، شما را پمپاژ مهارت خود را درگیر و بهبود اثربخشی از زره پوش و سلاح.

با توجه به مواردی که می تواند در بازی استفاده می شود، نقش اصلی، البته، نقش سلاح. این است که به دور و نزدیک تقسیم شده است. علاوه بر این، هر کلاس است که توانایی استفاده از سلاح های خاص. زره پوش بدون شک یکی از عناصر اصلی است که باید مراقبت در حالی که آماده شدن برای نبرد را دارند. برای این کار، به مغازه آهنگر و یا فروشگاه. بیشتر بازی Panzar یک فرصت برای لذت بردن از انواع معجون، طلسم، رونز و حتی زیور آلات فراهم می کند.

بازی در مکان های بزرگ تنظیم شده است. شب کشاورزان دوزخی آدم برفی میسازد خلیج، مرحله مه آلود، فو شهاب سنگ کیمیاگران ارگ ارکها ریختن، قلعه آدمخوارها معدن کوتوله ی اورک ها معبد جنگ سالاران میدان جنگ و محاصره قلعه باتلاق - این مکان است که باید برای رفتن به هر کسی که بازی در زمان می باشد بازی Panzar. در راه خود را وجود خواهد داشت بسیاری از معماهای جالب که در آن باید به سر و صدا سر خود را، و همچنین وظایف تلاش به یاد ماندنی ترین، که با نیروی فقط با حروف درشت و ابراز وجود مقابله خواهد کرد.

برای موفقیت برنامه های ما اجرا، بهتر است به کمک طلب کردن حمایت دوستان. Panzar بسیار جالب تر به بازی، که جامعه شجاع ذرات. اول، آن را آسان تر را به نفع خود با دشمنان خواهد بود، و در مرحله دوم، در اوقات فراغت خود، می توانید پچ پچ های ذهنی لذت ببرید.

برو از طریق سطح پس از سطح، کشف جنبه های جدیدی از جهان بازی خیره کننده. هر چه سطح آن بالاتر باشد، قدرت شما می شود، و شکوه از بهره برداری در سرعت صوت در حال رشد است. علاوه بر این، لحظه ای لذت بخش در فتح هر سطح بعدی هدیه در قالب استعداد های جدید است که از دیدن محراب، شما می توانید توسعه و تبدیل به مهارت تاکنون غیر قابل دسترس است. متوقف نمی نیمه راه! تلاش های خود را نمی خواهد بیهوده عبور! شادی از پیروزی بر دشمنان قدرتمند - بهترین پاداش برای هر جنگجو! احساس طعم پیروزی این است با استفاده از آنلاین Panzar! اجازه دهید فورچون شما به نفع با لبخند او

 

بازی همچنین