برجسته

نام های جایگزین: پیشرو، بازی اصلی، جنگ آنلاین

پیشرو آنلاین - رایگان مبتنی بر مرورگر چند نفره آنلاین بازی نقش آفرینی است که به ما در مورد زمان جنگ بزرگ میهنی می گوید. پیشرو بازی آنلاین مناسب برای هر کسی که از تسلط بی پایان از فانتزی و علمی تخیلی بازی خسته شده است و تاریخ را دوست دارد، سرزمین مادری است. لازم به ذکر است، اتفاقا، که بازی های پیشرو توسعه دهندگان آنلاین از CIS نوشته شده بود و در نتیجه آن به درستی می تواند مادری در نظر گرفته شود.

بازی اصلی تالار تاریخ عضویت نمی کشد طولانی و به هر کسی که می خواهد برای پیوستن روشن خواهد شد. برای ثبت نام، شما نیاز به وارد کنید:

نام شخصیت

رمز عبور برای دسترسی به بازی

آدرس ایمیل که ارسال خواهد شد نامه اطلاع رسانی که ثبت نام تکمیل پیشرو

سیستم مورد نیاز به منظور شروع بازی بازی آنلاین پیشرو حداقل، چرا که بازی یک مشتری ندارد و می توانید آن را بر روی هر کامپیوتر با اتصال به اینترنت بازی کند.

در ابتدای بازی هر بازیکن حق انتخاب یک طرف، داده شده است تحت پرچم از آن او مبارزه خواهد کرد

ورماخت

ارتش سرخ

هنگامی که شما با طرف تصمیم گرفت، شما رتبه خصوصی داده می شود، دریافت که در مسیر دشوار به عنوان محترم مارشال ارتش آغاز می شود. لازم به ذکر است که رتبه بسیار نظامی است، وجود دارد و نه فقط "برای نشان دادن"، آنها را از دسترسی به امتیازات خاص، که شما می توانید لذت بردن از بالا رفتن از نردبان شغلی. با و بزرگ، این همان سطح رتبه و قیاس در بازی می باشد. علاوه بر بالا بردن آنها را در بازی به عنوان یک سیستم از تخصص وجود دارد. این است که مرتب به طوری که از دریافت تخصص خاص تعیین مهارت های خود را مورد مطالعه قرار. به عنوان مثال، شما همیشه می توانید تبدیل به یک چریکی پنهان و گریزان وحشتناک سربازان دشمن را در جنگل غیر قابل نفوذ و یا، برعکس، به انتخاب فرمانده راه، که منجر به جنگنده پله به شما وفادار.

پیشرو سیستم بازی آنلاین است که طراحی شده است به طوری که تمام اعمال و این بازیکن می توان به دو دسته تقسیم می شوند - رزمی و غیر رزمی. در خارج از نبرد این بازیکن می تواند کمربند کارتریج خود را دوباره پر کردن، به دست آوردن تجهیزات لازم و شروع کار. تکالیف شایسته ذکر ویژه است. مات کردن با کیفیت از طرح مطالعه از بازی، محصولات معمولا مرورگر مبتنی بر کیفیت مشابه تشویق نیست، اما این بازی یک استثنا واقعی است.

: در ادامه به بازی بازی پیشرو آنلاین، خواهد انواع مختلف اشیاء که بازیکنان کمک خواهد کرد ملاقات

حافظه های پنهان

رادیو نقطه

پناهگاه ،

سیستم مبارزه در بازی - یک به نوبه خود مبتنی بر، که بدان معنی است که تمام بازی را به سلول های تقسیم، هر یک از شرکت کنندگان در جنگ می شود تعداد معینی از نقاط عمل، اجازه می دهد او را به دفاع از خود و یا به یک حمله. این به مقدار توانایی های خاصی از شخصیت، و همچنین عنوان آن بستگی دارد. یک ویژگی جالب از این بازی است که بازیکن را حرکت خود را به طور همزمان و سرور پس از انجام شبیه سازی مبارزه می کند و تصمیم گیری در مورد که به نوبه خود لازم است در نظر اول است.

یک بازی جالب عدم تمرکز از سیستم قبیله است، به طوری که طرفداران بازی پیشرو به تنهایی ناراحتی و سوء استفاده های زیادی را تجربه نمی کنند. اما برای طرفداران برای پیدا کردن دوستان جدید و بازی بازی آنلاین هدایت تیم دارای یک سیستم خوب طراحی شده از واحد، که از طریق آن بازیکن می تواند در جنگ های قبیله شرکت می کنند، و برقراری ارتباط با همکاران خود.

"برجسته" از این بازی بازیکن خود را، چرا که مخاطبان بازی کیفی متفاوت از محصولات مشابه است. پیام های چت همیشه تعدیل شده و شکایت برای بررسی در زمان ثبت دریافت کرد. به هر حال، دولت از این بازی است که همیشه به گفتگوی سازنده باز. پدیده ای مشابه در بازی آنلاین بسیار نادر است، به عنوان یک قاعده، دولت - این خود مهم و پرشکوه مردم به ندرت توجه به کاربران عادی، اما در اینجا همه چیز دقیقا برعکس است. به این دلیل، بازی پیشرو بسیار بهتر از برخی دیگر مانند بازی او می شود.

به طور خلاصه، باید بگویم که این بازی را به طرفداران بسیاری از میهنی جنگ بزرگ، تاریخ سرزمین مادری خود تجدید نظر شود و به طور کلی تمام کسانی که از خاکستری از کار روزمره و رویاهای خسته شده اند شیرجه رفتن به فراز و نشیب های زمان.

 

بازی همچنین