چهارراه جهانیان

نام های جایگزین: Warcross

روزی فانتزی کشورهای جهان با یکدیگر اختلاف و جنگ خونین آغاز شد. جادوگران شیطانی شناور سحر و جادو مخرب - و جهان را به بسیاری از قطعات شکسته شد. بسیاری از انسان ها قرن ها، الف ها، دورف ها، اورک ها و کوتوله ها افسرده در تاریکی از هرج و مرج، اما آنها آمدند برای کمک به جادوگران خوب است. بنابراین یک چهارراه جهان وجود دارد - جایی که در آن تمام شخصیت های فانتزی می تواند به مبارزه عادلانه برای تعیین که در میان آنها قوی تر است.

جهان آنلاین بازی چهارراه شما را دعوت به جهان خیره کننده از رزمندگان بزرگ، صنعتگران ماهر، معامله گران جادوگران به حیله گری و دانا است.

چهارراه بازی جهان آنلاین خواهد شد و حتی کامپیوتر بی تکلف بیشتر به شما لطفا. حداقل سیستم مورد نیاز: پردازنده تک هسته 2.33 گیگاهرتز، 256 MB RAM، کارت گرافیک با 128 MB حافظه گرافیکی.

تاریخ در چهارراه دنیای بازی اتفاق می افتد به سادگی و به سرعت. بر روی "ورود به بازی" کلیک کنید "ثبت نام". بعد ورود به ابداع، تولید رمز عبور و آدرس ایمیل کار مشخص برای دریافت این نامه با کد فعال سازی. پس شما نیاز دارید که وارد کنید به نام بازی شخصیت - نام کاربری، ایجاد آن را به میل خود. شما همچنین نیاز به انتخاب یکی از پنج مسابقه و پس از آن مشخص خود را جنس، نام، تاریخ تولد، کشور و شهرستان. در پایان استخدام کاراکتر تصاویر قطاری، بار خوانده شده و حکومت تایید می کند. اگر شما به بازی در توصیه کسی آمده - ارائه اطلاعات در "داور". در این ثبت نام بیش از چهار راه جهان، پس از فعال سازی بازی را شروع کنم.

اما اجازه دهید در نگاه اول نژادها قابل پخش نزدیک تر است، در غیر این صورت شما بعید است برای رسیدن به این بازی را بازی جهان آنلاین چهارراه و همچنین انجام استادان و انجمن گفتگوی تجارت محلی می باشد.

راس بازی چهارراه جهان آنلاین تنها پنج.

مردم متفاوت نیروی است که باعث آسیب جدی به دشمن هنگام حمله است. توانایی انجام خسارت به بار یک و نیم بیشتر - اورک ها با بحرانی قدرتمند وقف. کوتوله ی متفاوت تلافی قدرتمند است. الف ها بسیار سریع، آسان به طفره رفتن حمله دشمن، و شانس کوتوله ها هستند. هر نژاد نقاط قوت و ضعف آن، مقدار آن از خشت و رزرو واحد از زندگی است.

ویژگی های منحصر به فرد شخصیت بازی به نام این مقاله، پس از هر پیروزی آنها رشد می کنند - "پمپ" قهرمان بر روی صفحه نمایش به تبدیل شدن به یک پارامتر تاثیر بزرگ: سلاح تاثیر نیروی ضربه، دفاع، گول زدن افسون، موفق باشید افسون، بحرانی افسون بخش پاسخ دهد. چهارراه جهانیان بازی آنلاین غیر ممکن است بدون درز سیستماتیک آمار شخصیت خود و پارامترها. برای هر مسابقه چند طرح اولیه و پمپاژ اختراع بسیاری از بازیکنان وجود دارد.

و در آینده - - بهترین دستیار در دوئل

درست در مبارزه با سایه، شرکای مبارزه خود را رخ می دهد. و شما می توانید این شرکت از برخی از بازیکن با تجربه دعوت و رفتن به ترسناک جنگل تاریک هیولا مبارزه کنند. بازی بازی جهان آنلاین چهارراه ارزش به با درست شخصیت خود را به یک سطح معینی آغاز خواهد شد. اگر شما احساس کردید که پر از قدرت قهرمانانه هستند - به میدان جنگ، که در آن جهان چهارراه چالش کشیدن هر یک از جنگنده های دیگر و اجازه دهید شما خوش شانس! به یاد داشته باشید که مردم جنگجو ضعیف نمی قادر خواهد بود تا از طریق حمایت از گنوم پمپ و جن زیرک سطح بالاتر به ORC وحشتناک ایمنی بدن خواهد بود شکستن.

بازی Warcross شما را فراتر از مرزهای واقعیت در جهان از ماجراجویی و رویدادهای هیجان انگیز را

چهار راه جهان ثبت نام آنلاین به شما یک فرصت برای اجازه خارج بخار و به لذت بردن در عرصه مجازی، و همچنین اعتماد به نفس می دهد، غلبه بر یک به یک حریف قوی و چالاک. شما می توانید توسط جهان فوق العاده مجذوب، و همچنین، در جنگ اوقات فراغت خود را، تبدیل شدن به یک آهنگر ماهر، مغازه دار مدبر و یا شعبده باز عاقلانه. پول به دست آورده در حالی که بسیار مفید برای خرید زره، اسلحه و مصنوعات جادویی. حتی سبزترین تازه کار می توانند، سخت در معدن باعث ناراحتی، بلافاصله خرید یک زره مناسب و معقول و شمشیر.

بازی جهان چهارراه بسیار جالب توجه است، چرا که در اینجا شما در حال انتظار برای مبارزه در مقیاس بزرگ با 10 مرد در هر طرف، جسارت معامله گران، شما نخل کردن مرهم و یا اسیب ناپذیری معجون درست در میدان جنگ، و حتی رادیو خود را دارد و دی شیب دار سوارکاران و بسیاری جالب تر و هیجان انگیز است.

شروع در تقاطع جهان را به بازی و شما زمان صرف پشیمانی نیست، یک بار از سر زندگی و خلق و خوی خوب است.

 

بازی همچنین