جهان کامل

نام های جایگزین: جهان ایده آل

بازی آنلاین کامل جهانی - RPG چند نفره توسعه در چین است. بازی در اساطیر چینی است و نه تنها مخاطبان از میلیون ها نفر در جهان شرق، و دسته و با موفقیت در کشور های اروپایی را فتح کرده اند. نسخه روسی از انتشار در سال 2008 صورت گرفت، پس از آن همه طرفداران «هابیت» و «تبار 2" از این فرصت برای ارزیابی کامل از تمام مزایای استفاده از ایده آل جهانی آنلاین بود.

آنها را تاریخ و شما می توانید، البته، قبل از ثبت نام. سپس بلافاصله مشاهده کند که برای کاربران شناخته شده از خدمات ایمیل پست الکترونیک. ثبت نام انگشت های دست فاصله در بازی کامل جهانی نیاز ندارد، ما تنها نیاز اجازه شما E-mail. برای سایر علاقهمندان به بازی که مایل به پیوستن به جهان بازی معتبر ثبت نام کامل جهانی آنلاین هیچ چیز پیچیده است - آدرس از حساب ایمیل فعلی، نام کاربری، رمز عبور، و کد جدید کد امنیتی را وارد کنید. که احتمالا همه، ثبت نام خود را کامل کامل جهانی است.

مزیت آشکار و مسلم، شما می توانید نیست "به رخ کشیدن" ترین اسباب بازی (آنلاین)، شما می توانید لذت بردن از، شروع به بازی بازی کامل جهانی آنلاین. این در مورد ایجاد شخصیت، و یا سیستم به جای انعطاف پذیر است که به ما ارائه توسعه دهندگان، سفارشی سازی اصطلاح است. بازی کامل جهانی پیشنهاد برای ایجاد یک شخصیت منحصر به فرد، که متمایل به اصلاح و تصحیح تقریبا تمام پارامترهای خارجی آن می باشد (نسبت بدن، صورت، بینی، لب ها، چشم ها، تا عرض دانش آموز)، و همچنین به عنوان اقلام لباس. در نتیجه، در کامل جهانی بازی خواهد کرد یکی از بازی های معمول از ازدیاد می گردد، و بسیار اصلی است، به شما در ایجاد یک شخصیت. انتخاب نژاد واقعا بستگی به تعداد کمی از آنها، اما در واقع در احتمالات در بالا توضیح داده، این است که هیچ کس پشیمان خواهد شد.

بازی کامل جهانی نژاد خود را

  • افراد، که برخی از آنها رزمندگان و جادوگران
  • می باشد
  • Zoomorph است که می تواند به حیوانات
  • به نوبه خود
  • اکسیدها، در جایی نزدیک به آشنایی بیشتری به ما الف ها، اما بال
- موجودات عرفانی و مرموز "باستان" و "دوزیستان":

همچنین هنوز هم قبیله داشته باشد. هر نماینده دارای مزایای خاصی بر دیگری، برخی از ابرقدرت و چند چینی قومی تراشه در تصویر. هر "شاخه" دارای دو کلاس - magosposobny BOL BOL و نظامی. بازی کامل جهانی می تواند به تنهایی و یا پیوستن به قبیله / گروه، هر چند برای استقبال گرم از چند ده سطح شما اتفاق می افتد به کار می کنند.

اگر شما تعجب، پس ما باید تعدادی از ویژگی های RPG، پس شما در نهایت تصمیم به بازی آنلاین بازی کامل جهانی، و یا ایستاده در حاشیه. در اکثر موارد، وظایف بازی های مختلف تشکیل شده است (در شرایط پیچیدگی و سطح تحمل) از quests که یک بازیکن را دریافت از NPC-حرف می باشد. علاوه بر شغل، شخصیت خود را انتظار وجود تمام عیار - او می تواند دوستان را، عاشق شدن و تشکیل خانواده، سرگرمی و توسعه استعدادهای فردی خود.

بازی آنلاین کامل جهانی محل شخصیت خود را 44 بین که کار پورتال های بین شهری فراهم می کند. برو از طریق این - لذت، البته، نه آزاد. با این حال، در فروشگاه شما می توانید سوار (خرس و پلنگ) خرید، و یا سوار شبیه جانور، اگر او مهم نیست. خوب، در بدترین حالت، می توانید پیاده روی. اگر چه، کسی از این شر؟ نگاه جهانی ...

به طور خلاصه، بازی کامل جهانی آنلاین که در آن شما را مجبور به در نگاه کنید، مثل یک نمایش (و حتی در بهترین نور! ) و زندگی واقعی افسانه ای با نوع خود. به نظر من، استاد سعی آسمانی بد ... خوب، حداقل در اینجا.

 

بازی همچنین