PES 2012

نام های جایگزین: PES 2012

بازی PES 2012 یک بازی چند پلت فرم چند منظوره است که در ژانر شبیه سازی ورزشی طراحی شده است. این بازی نسخه نهم از یک سری از بازی های رایانه ای فوتبال و یازدهم شامل تمام سیستم عامل است.

دانلود PES 2012 شما می توانید فایل دانلودکنندگان پیشنهاد بازی های آنلاین و همچنین سایت های دیگر که ارائه این دسترسی استفاده کنید. لازم به ذکر است که دانلود بازی Pro Evolution Soccer 2012، شما می توانید کاملا رایگان است، چرا که این بازی متعلق به بازی رایگان.

به تازگی منتشر شد نسخه جدید از این بازی - PES 2012 اندیشه. در حال حاضر حیوانات خانگی می تواند بازی آندروید بازی فوتبال در گوشی های خود نصب کنید.

در بازی های کامپیوتری PES 2012 شما را با یک رابط کاربری کاملا جدید بازی کند. کنترل در این زمینه، شما می توانید دو بازیکن موازی. شما قادر به حرکت بازیکنان خود را حتی زمانی که هیچ توپ به خواهد بود. با کمک توابع خاص شما می توانید دیگر بازیکنان را باز کنید.

قبل از بازی در فوتبال 2012، بررسی کنید که آیا تنظیمات سیستم PC مورد نیاز: مشخصات

1) پردازنده Core 2 Duo 2،0 گیگاهرتز - پردازشگر.

2) 2 GB - RAM.

3) 6 GB - HDD (هارد دیسک).

کنترل کردن بازی PES 2012 بسیار بیش از نسخه های قبلی این بازی بهبود یافته است.

گرافیک در بازی PES 2012 تغییر چندانی نشده است. با این حال، برخی از شاخص های بهبود یافته است

1) چهره بازیکنان واقعی.

2) مشخصات واضح و روشن از بازیکنان.

3) بهبود نورپردازی و سایه بازیکنان.

4) تغییرات در فیزیک توپ.

5) به روز رسانی شبکه در دروازه.

در بازی های کامپیوتری PES 2012 تیم با هم به عنوان یک واحد عمل می کنند. نام این بازیکنان در تیم برگزار خواهد شد تا حرفه ای است که رقبای خواهد مانور را درک نمی کنند و تلو تلو خوردن بر شکست دیگری.

بازی Pro Evolution Soccer 2012 است که شاخص های کلیدی زیر است:

1) حمله کند. شما باید سعی کنید به اقدامات جدی که ممکن است به این بازی جالب است. آن را نیز به روحیه تیم را بالا می برد و مخالفان وحشت زده و عصبی. بازیکنان منطقی عمل می کنند، به طوری که آنها خواهد بود به احتمال زیاد برای نگه داشتن در توپ.

2) دفاع. مقابله با دفاعی دشمن در این نسخه خواهد بود بسیار سخت تر. مدافعان در زمینه انتخاب بهترین موقعیت، و آن را اجازه می دهد تا آنها را برای دیدن حریف بهتر است.

3) مدیریت. با زدن دکمه های خاص، شما می توانید کنترل را به بازیکن انتخاب شده حرکت می کند. بازیکنان که توپ را در اختیار نداشته، می تواند مخالفان را به دور، به تیم خود یک پاس.

4) کشتی. درگیری بین بازیکنان بسیار جدی تر و قابل قبول است. بنابراین شما به طور کامل می توانید کنترل تمام حرکات بازیکن خود را در.

در بازی PES 2012 شما در انتظار وضعیت کامل مالکیت، بالاترین گرافیکی با کیفیت، سبک و رایگان از بازی. شما می توانید برای خودتان انتخاب کنید سبک از بازی، تغییر سرعت توپ.

و خیلی بیشتر انتظار شما علاقه مند به بازی های ورزشی هیجان انگیز PES 2012!

شیرجه رفتن به دنیای فوتبال مجازی با PES 2012!

 

بازی همچنین