فوتبال 2014

نام های جایگزین: فوتبال 2014

بازی Pro Evolution Soccer 2014 یک بازی ویدئویی جدید توسعه یافته در ژانر شبیه سازی ورزش است. این بازی به عنوان یک شبیه ساز فوتبال ورزشی است.

بازی Pro Evolution Soccer 2014 PC در نظر گرفته شده نسخه دهم از این بازی که برای PC منتشر شد.

گرافیک برای PES 2014 کامپیوتر شده است تا حد زیادی بهبود یافته است، و الزامات مورد نیاز برای کامپیوتر های شخصی را تغییر داده اند.

: برای بازی PES 2014 در تنظیمات کامپیوتر شما باید کمتر از موارد زیر است

1) پردازنده Core 2 Duo 1،8 گیگاهرتز - پردازشگر.

2) 1 GB - RAM.

3) 8 GB - HDD.

قبل از توسعه دهندگان بازی توصیه برای تماشای این بازی طرفدار PES 2014 ویدیو. در این ویدئو نشان می دهد که تمام ویژگی های بازی و بازی خاص.

دانلود بازی Pro Evolution Soccer 2014 بعد از آن شما می توانید به بازی در وب سایت رسمی، و نیز سایر سایت های بازی است که ارائه این ویژگی.

بازی PES 2014 و شما می توانید آن را از طریق فایل های بوت به نام تورنت دانلود کنید. اما برای این که شما را به دانلود یک فایل خاص و نصب برنامه بر روی کامپیوتر خود نیاز دارید.

در یک بازی فوتبال PES 2014 به شما امکان بازی در یک موتور جدید که شما را با بسیاری از ویژگی های جدید فراهم کند.

در این نسخه از بازی شما در انتظار یک تصویر و تطبیق پذیری کامل بسیار واقعی تر.

در بازی PES 2014 بازیکنان شروع به تعامل بهتر با یکدیگر و توسعه مانور فریبنده علیه رقبای.

آیا می شود برای بازی با مجوز لیگ قهرمانان آسیا توسعه یافته، و در PES 2014 تیم، در بازی بود که قبلا نمی شده است.

قبل از شروع بازی در PES 2014، شما باید با اجزای اصلی این بازی آشنا:

1) فیزیک توپ منحصر به فرد. تاکید بیشتر خواهد شد در بازی قرار داده شده برای حرکت توپ، سرعت خود را، که صاحب آن. آیا می شود در بازی پخش تن سنجی، ارتفاع توپ نشان داده شده است - آن را به همه در این بازی نشان داده شده است.

2) سیستم تثبیت و انیمیشن جنبش. با تشکر از کمال در هنر از بازیکنان خود را به حداکثر آزادی عمل دریافت کنید. همه یکدیگر را تحت تاثیر قرار و بسیار روشن است، نبرد بین بازیکنان نمایش داده شود.

3) احساسات. طرفداران فوتبال را از حالت عاطفی از تیم خود تاثیر می گذارد. روحیه تیم را از حالت عاطفی و فیزیکی از تیم به عنوان یک کل تاثیر می گذارد.

4) سبک فردی. این سبک از پخش خود را، که شما تعداد معینی از نقاط.

5) بازی تیم. در این نسخه، شما یک تاکتیک جدید رو ببینید، با قرار دادن بازیکنان. از آنچه که وظایف شما را بازیکنان پیروزی آنها بستگی دارد.

6) هسته است. این بازی در انتظار شما کسب واکنش و احساسات از بازیکنان، و همچنین به عنوان یک سیستم جدید از مجازات. اشکال جزئیات بازیکنان، فردی و بازیکنان در حال حرکت در زمین های برگزیده.

بازی PES 2014 شما را با قابلیت های و ویژگی های آن در جهان فوتبال را شگفت زده. شیرجه رفتن به جهان ورزش باور نکردنی است که برای سال های سال است در قلب میلیونها نفر از مردم بوده است.

تجربه احساس باور نکردنی ترین پیروزی با یک بازی فوتبال PES 2014!

 

بازی همچنین