حزب پت

نام های جایگزین:

بازی خوب حزب پت برای آنهایی که کمی. اگر فرزند شما به یک خانه و یا حیوانات کوچک به حال هرگز آن را می توانید از حیوانات به علت آلرژی یا بیماری های دیگر شروع نمی کند، اما یک دوست چهار پا کوچک است که همیشه واقعا دوست دارم این بازی - راه حل کامل خود را. در حال حاضر نوزاد قادر به مراقبت از بچه های حیوانات، آنها را در توسعه آن و غذا خواهد بود. علاوه بر این سیستم به طور مداوم ارائه خواهد شد برای انجام مأموریت های جالب و وظایف. تکمیل سیستم از quests خواهد شد امتیاز اضافی، پاداش و انواع هدیه برای موجودات کوچک خود را به من بدهید. حزب آنلاین حیوان خانگی - آن را شگفت انگیز و نوع توسعه دهندگان بازی Plinga بازی. در اینجا شما همچنین می توانید جوایز و بازدید روزانه خود را دریافت خواهید کرد. پس از پنج روز، اگر شما به طور منظم هر روز، به بازی رفت، این سیستم را به شما هدیه تعجب هر زمان، و به همین ترتیب! به تجسم آنچه در آن است در مورد این بازی، شما می توانید آن را با کلیک کردن بر روی دکمه «سعی کنید آن را» در پایین فرم ثبت نام آزمون.

قبل از آن شما را مجبور به مقابله با هر بازی از Plinga، پس از ثبت نام شما حزب پت خواهد شد بسیار سریع می باشد. بطور دقیقتر ثبت نام شما لازم نیست که برای شروع بازی شما می توانید به سادگی فقط وارد شوید، PP زیر داده های از پیش ضبط شده است. اگر شما آن را به آشنایی برای اولین بار است، برای این واقعیت است که شما را مجبور به پر کردن یک فرم خاص آماده شده است. به رابط بازیکنان زبان قابل فهم تر بازی است، می توان آن را به روسی ترجمه شده، به جای پرچم آمریکا را در گوشه بالا سمت راست صفحه نمایش (که بازی روی صفحه نمایش، و نه صفحه ای از بازی) به روسیه.

1. درست در وسط صفحه نمایش بازی در مقابل شما خواهد شد برای فرم ثبت نام معرفی شده اند. در صورت تمایل، شما می توانید به حساب کاربری خود در فیس بوک ورود به سیستم، اگر نه - در بازی جعبه بالا به نام «ایمیل» نیاز به ارائه آدرس ایمیل خود را.

2. خط "رمز عبور" باید برای پر کردن رمز عبور منحصر به فرد خود را برای ورود به حساب شخصی شما. توصیه می کنند که یک رمز عبور قوی شما انتخاب می کنید به اندازه کافی به بازی بازی حزب پت ایمن و قابل اعتماد بود.

3. بعدی، سیستم از شما می خواهد یک نام کاربر را وارد کنید در زمینه مربوطه. این که شما چگونه خواهد دولت و Plinga در این و در بازی های دیگر این پروژه، اداره، پس از ثبت نام یک بار، شما حساب کاربری خود استفاده کنید و برای ورود به بازی های دیگر از این توسعه دهنده.

4. به طوری که شما می توانید ثبت نام خود را در سیستم را در اسرع وقت تکمیل و شروع به بازی حزب حیوان خانگی باید شرایط توافقنامه کاربر و قوانین این سیستم را به شرایط. شما می توانید این را با قرار دادن پرنده در مقابل خط انجام "من قبول می کنم."

5. اگر شما مایل به دریافت منظم ایمیل خبرنامه ایمیل از دولت، قرار دادن پرنده در خط بعدی، "من می خواهم به عضویت" اگر نه، شما می توانید جعبه خالی را ترک کنند.

6. کلیک کنید "ثبت نام".

همانطور که نشان داده شده است، این بازی می تواند یک کودک هم خوب طولانی در بندان، علاوه بر بازی حزب پت به صورت رایگان، و شما لازم نیست برای نصب هر tethers اضافی.

 

بازی همچنین