طوفان دریایی

نام های جایگزین: طوفان دریایی

و کاتولیک دزدان دریایی طوفان - یک بازی سرگرم کننده چند نفره است که بازیکنان یک جهان باز است که با عاشقانه دریا پر شده است. دزدان دریایی طوفان بازی که در آن مردم در حال انتظار برای یک مبارزه هیجان انگیز در دریاها و بسیاری دیگر از حوادث جالب. و کاتولیک دزدان دریایی طوفان آنلاین است و بدون نیاز به دانلود و نصب سرویس گیرنده مبتنی بر مرورگر.

قبل از بازی بازی آنلاین دزدان دریایی طوفان بررسی کنید که تنظیمات کامپیوتر و الزامات بازی. در دزدان دریایی طوفان بازی آنلاین می توانید یک کامپیوتر با پارامترهای زیر:

- سیستم عامل: ویندوز dows XP / ویستا / هفت

- پردازنده: 2. 0 گیگاهرتز

- حافظه: 512 MB

- فیلم: 128 MB

- اتصال به اینترنت.

به بازی دزدان دریایی طوفان ، لازم است که ثبت نام در بازی دزدان دریایی طوفان به تصویب رسید. این ساده و راحت ساخته شده است، بنابراین در چند دقیقه.

: این بخش در وب سایت " ثبت نام دزدان دریایی طوفان » ، باید اطلاعات زیر را وارد کنید

- نام کاربری - نام که در این بازی استفاده خواهد کرد.

- رمز عبور.

ایمیل

- تاریخ تولد

- همچنین نیاز به خوانده و قبول شرایط بازی.

دزدان دریایی طوفان بازی آنلاین که همچنین از طریق حساب های پشتیبانی ثبت نام در حال حاضر ایجاد یک سایت شبکه اجتماعی است. در این دزدان دریایی طوفان آنلاین ثبت نام به پایان می رسد و ما می توانیم به بازی ادامه دهید.

بازی با یک دوره آموزشی، که نشان می دهد از ویژگی های بازی آغاز می شود. در ابتدا، بازیکن دریافت یک کشتی ضعیف و شکست کار و هیولا های کشتی های دشمن. در طول بازی، برای نابودی هیولا و کشتی های دشمن خواهد شد منابع مختلف، اما در آغاز زمانی است که به اندازه کافی تجربه با دشمنان جدی بهتر نیست که وجود ندارد. در ابتدا، به درک ویژگی های اساسی از بازی و کمک خواهد کرد تا درک راهنمایی. هنگامی که گیم پلی بازی مشخص می شود، شما با خیال راحت می تواند به پورت بروید، جایی که شما همیشه می توانید به میخانه رفتن، چت با دوستان، بررسی از اخبار، خرید و فروش انواع کالا. بدست آوردن طلا و دیگر منابع لازم را می توان انجام quests.

و قابل قبول در بازی آنلاین دزدان دریایی طوفان می توانید پنج نوع از کشتی ها با استفاده از: کشتی شروع، کشتی دزدان دریایی ناوچه نظامی کشتی دزدان دریایی، ناوچه بزرگ است. در هر کشتی را می توان با عرشه های مختلف، keels، مجریان و جزئیات دیگر نصب شده است.

زندگی می تواند کشتی با چهار مجموعه از ابزار (6، 9،12،18 اسلحه)، مجهز به سه نوع پوسته (فولاد، آهن، سنگ)، و همچنین به عنوان چهار کلاس از harpoons با سه گونه (زوبین، نیزه، پنجه نیزه خاردار ).

در دزدان دریایی طوفان بازی مشکل بدون پول است. ارز اصلی در بازی طلا است. با آن، شما می توانید اسلحه، مهمات و نیازهای مختلف خرید. پول اضافی الماس است. شما می توانید آنها را با سرمایه گذاری پول واقعی در بازی، و یا آوردن به بازی یک بازیکن خرید. شما می توانید آنها را از قاچاقچیان صرف مبادله به کالاهای مختلف با ارزش است. کلیه حقوق و مجوز از فرماندار خریداری شده، و آنچه را که مربوط به کشتی را می توان در کشتی سازی یافت می شود. در طول بازی شما می توانید خود را یک اسکادران از کشتی های با مشخصات و پارامترهای مختلف ایجاد کنید،. شما همچنین می توانید یک تیم است که برخی از مزایای به من بدهید، علاوه بر یاران وفادار بپیوندید. بهبود تیم می دهد پاداش به اعضای خود، شما همچنین می توانید در جنگ های قبیله شرکت می کنند.

مجموع 35 سطح بازیکن در دسترس است، علاوه بر توسعه توسعه شخصی هم یک هدیه کن.

در سطح بالا در این بازی کار کرده گیم پلی - بازیکنان با بازیکنان دیگر مبارزه نه تنها، بلکه با هیولا NPC. هیولا نیز می تواند متحد و حمله به یک دسته کامل، و مقابله به تنهایی با آنها همیشه آسان نیست.

 

بازی همچنین