قصه های از دزدان دریایی

نام های جایگزین: Piratia

دزدان دریایی بازی آنلاین - ماجراجویی استراتژی چند نفره در سبک فانتزی، که اجازه می دهد تا شما را به کاوش پهناوری از کشتی خود را سه اقیانوس در جستجوی شهرت و گنجینه و آثار باستانی است. بازی در یک نگاه دوست داشتنی شخصیت های انیمه-افسانه و خواستار به شیرجه رفتن به واقعیت هیجان انگیز است. حداقل سیستم مورد نیاز مطرح شده توسط توسعه دهندگان بازی بازی آنلاین Piratia زیر است:

• سیستم عامل: ویندوز 98/ME/NT/2000/XP.

• پردازنده از اینتل پنتیوم III 800 مگاهرتز

• حافظه (RAM): 256 MB

• فضای آزاد هارد دیسک: 1000 MB

• ویدیو: 16 MB

• از DirectX 9. 0C.

• اتصال به اینترنت می باشد.

اگر شما آماده برای دستاوردهای آینده هستند، آن زمان به ثبت نام حساب بازی است. تاریخ در بازی قصه های از دزدان دریایی بسیار ساده است: در صفحه اصلی از مطبوعات رسمی وب سایت ثبت نام را فشار دهید و برای پر کردن فرم افتتاح شد. آدرس ایمیل خود را وارد کنید (در صورتی که دارای یک صندوق پستی در پست الکترونیکی. انگشت های دست فاصله، سپس شما دسترسی به خدمات ویژه ای داشته باشند)، ورود به بازی، رمز عبور، CAPTCHA (حروف موجود در تصویر) و شما با فشار دکمه قرمز بزرگ "ثبت نام". در این ثبت نام بیش از Piratia. برنامه های ویژه ای است که کمک می کند تا به بهینه سازی ترافیک و به درستی نمایش داده گرافیک - بعد، شما باید بازی مشتری Piratia آنلاین دانلود کنید. دانلود بازی در راه های مختلفی: از سایت از بازی، چه به طور مستقیم و یا با استفاده از تورنت. پس از این که سرویس گیرنده بر روی کامپیوتر خود نصب و اجرای آن به مرحله بعدی در بازی آنلاین دزدان دریایی به شما ارائه خواهد شد برای ایجاد یک شخصیت. انتخاب چهار حرف: دو زن و دو مرد.

لنس است منشاء بشر، اما تا آورده بود morfeytsami، بنابراین در اختیار داشتن سلاح های بسیار خوب است. می خواهد برای پیدا کردن شمشیر افسانه ای است که می تواند به دروازه بهشت ​​را باز کنید.

امی - کودک ابدی (و نه در رفتار، او فقط یک مجموعه منحصر به فرد از ژن که به دلیل او به مقصد به رشد). توانایی به بهبود زخم ها و اختراع اقلام منحصر به فرد.

فیلیز - یک دختر است که منشاء الهی و ملوان در قلب است. متغیر، غیر مسئولانه و کمی حیله گر، در یک کلمه - یک زن واقعی است.

Kartsez - جنگجو، یک کودک از یک نماینده تنها از مردم الهه و زن روستایی ساده دارای قدرت فوق العاده و به نظر می رسد دلهره آور است، اما قلب خوب است. تنها شخصیت های که در دسترس هستند قهرمان تخصص بسیار نادر است.

هر شخصیت را در بازی های مختلف است ویژگی های اصلی: قدرت، سرعت، جادوگری، و ویژگی های خاص، و همچنین به عنوان حرفه ای که شخصیت خود را کسب خواهد کرد زمانی که شما این بازی را بازی دزدان دریایی آنلاین.

حرفه کمک به بهبود مشخصات مهارت در بازی. نخست اشغال شخصیت خود را بر رسیدن به سطح 10 (شکارچی، عفریته، شمشیر زن، هدایتگر) دریافت خواهید کرد. دوم شخصیت های کارشناسی ارشد حرفه ای به سطح 40 برسد (تیرانداز قهرمان، جنگجو، فاتح دریاها، جادوگر و شفا دهنده).

به محض رسیدن به سطح 15، شما می توانید یک کشتی در بازی دزدان دریایی در خرید آن در حال حاضر. بالاتر از سطح شما در بازی، بهتر است شما می توانید کشتی خرید.

بازی دزدان دریایی آنلاین شما را در سه زمینه است: اقیانوس آبی بزرگ، اقیانوس و سرزمین اصلی سحر و جادو Ascaron. علاوه بر این، دزدان دریایی که بسیاری از شهرستانها که در آن شما می توانید مردم محلی و مسافران ملاقات، خرید و یا مبادله موارد لازم، برقراری ارتباط و تیم خود را سازماندهی کنند. در بازی به عنوان مکان های که در آن مجاز نبرد در برابر بازیکنان دیگر وجود دارد. یک جایگاه را می توان، بسته به سطح شخصیت.

قصه از ثبت نام دزدان دریایی آنلاین شما اجازه می دهد تا خود را غرق در جهان پر جنب و جوش و منحصر به فرد، که در آن شما سر برای پوشش موجی از تجربه های فراموش نشدنی، جنگ با دزدان دریایی، ملاقات با هیولا های مختلف. بیا به بازی، ایجاد و آموزش قهرمان و جلو در شکار گنج در شرکت از دوستان مورد اعتماد!

 

بازی همچنین