سیاره Zhelezyaka

نام های جایگزین: سیاره Zhelezyaka

"سیاره Zhelezyaka. بدون مواد معدنی، بدون آب، بدون پوشش گیاهی و جمعیتی از ربات "- عبارت گرفتن از کارتون معروف به دقت توصیف جهان از بازی سیاره Zhelezyaka آنلاین. یکی از جزئیات کوچک اما بسیار مهم است - روبات های محلی با مغز kvazitronnym قدرتمند مجهز شده است، و به طوری که آنها هیچ دزدان دریایی فضای ترس نیست. روبات ها در حال ایجاد، نوسازی، جنگ، خرابکاری و خرابکاری های انجام شده، و فقط سرگرم کننده از یکدیگر. آنها بازسازی کل سیاره، برای راحتی و وسعت مکان آن را به یک توپ تو خالی زره ​​پوش و مسلح تبدیل شده است. شما باید برای مدیریت این افراد سختکوش، باهوش، جنگجو، زرنگ و دانا و بالا مکانیکی است که به شما شادی و لذت به ارمغان بیاورد.

با 128 MB حافظه گرافیکی پنتیوم 4 2.33 گیگاهرتز، 256 MB RAM، کارت گرافیک:

بازی آنلاین سیاره Zhelezyaka حتی در کامپیوتر "پیکربندی دفتر" خوب کار می کنند.

تاریخ در بازی سیاره Zhelezyaka تا حدودی عجیب و غریب، اما بسیار ساده است. یکی از چهار - نوع ما را از ربات را انتخاب کنید. مشخص ASO (به اصطلاح ایمیل اینجا)، به ابداع یک نام بازی - Aydenik، نشان می دهد قطب (جنسیت شما)، وارد PIC (رمز عبور). تاریخ سیاره Zhelezyaka نیاز شما را به کار آدرس ایمیل، و از آن خواهد شد کد فعال سازی ارسال می شود. معرفی کاراکتر ها از کد امنیتی تصویر، به عنوان خوانده شده و مورد ما با قواعد بازی را تایید میکند.

پس از فعال سازی حساب سیاره Zhelezyaka آنلاین ثبت نام کامل شده است.

بازی سیاره Zhelezyaka آنلاین - دنیای شگفت انگیز، غیر معمول برای یک مرد است. واحد زمان است انسان و روبات نیست: هنوز هم، تیک، تحریکپذیری، تک، به نام سال جاری و روز - چربی است. یک تکه آهن - تمام جهان را با شمع عظیمی از آهن قراضه که از آن روبات کوشا استخراج منابع اصلی پوشش داده شده. از آنها در زراد خانه جمع آوری انواع دستگاه - به gizmos، هر دو دفاعی و اقدامات توهین آمیز.

پایگاه داده مدیریت مرکز اطلاعات استفاده می شود برای انجام تمام عملیات اولیه، و همچنین شما می توانید اطلاعات مربوط به حوادث در این بازی و بازی های خود را ببینید. شاخص اصلی - شیب خود، بالاتر از آن است، رتبه بندی خود را بالاتر.

کارگاه های آموزشی پایگاه داده خود را هر شب منتشر شد دسته ای جدید از روبات. شما همچنین می توانید غیر خودی اگر به اندازه کافی خود را استخدام کند. سیاره Zhelezyaka بازی آنلاین تا زمانی که شما می توانید به تولید و حفظ ربات خود را ادامه می دهد. دشمنان خواهد شد شما مانع، تنظیم خرابکاری، حمله و سرقت قطعه خود را از آهن است. روبات های دفاعی قوی، به gizmos با تکنولوژی بالا و زرنگ و دانا نظامی شما در مبارزه دشوار برای عنوان رهبر از جالبترین ربات کمک خواهد کرد.

بازی برای بازی سیاره Zhelezyaka آنلاین، شما نیاز به یک مطالعه مناسب از ویژگی های ربات. بازی خود را در چهار گروه، مشخص شده توسط تعدادی از مختلف مغز الکترونیکی kvazitronov. kvazitronov رنگ را مشخص نه تنها رنگ روبات، اما ویژگی های مبارزه با آن و پارامترهای فنی.

Kvazitrony اظهارات قرمز - ربات بسیار جنگ است. نارنجی - deferorov سنگین به خوبی محافظت می شود. kvazitrony سبز ساخته شده از ربات اسپایسر پیشاهنگی جهانی و خرابکاران، و آبی وقف تکنولوژی بالا indzherikov.

هنگامی که شما کارشناسی ارشد اصول مدیریت، در سراسر بازی در دفاع و حمله، به جایگاه ویژه ای - Drome. در اینجا شما آغاز خواهد شد به بازی بازی آنلاین سیاره Zhelezyaka در نیروی کامل - به رقابت با بازیکنان دیگر در حال حرکت تا امتیاز پله ها. در اینجا تمام فرصت خود را اثبات کند مهارت استاد کسیکه شوخی زننده کند فرمانده شوخ و شجاع از ربات خود را به شما داشته باشد.

بازی سیاره Zhelezyaka شما در بازی چت کمک خواهد کرد - پچ پچ، و همچنین به عنوان یک انجمن بازی.

کاوش تیم از روبات های واقعی (مبارزه، دفاع، خرابکاران و یا مهندسان)، دعوت دوستان و آشنایان خود را در اتحادیه خود را و شروع به بازی سیاره Zhelezyaka برای اثبات همه خنکی خود را!

 

بازی همچنین