پاتوق سرگرمی ایرانیان پاتوق 2

نام های جایگزین: پاتوق سرگرمی ایرانیان پاتوق 2

پاتوق سرگرمی ایرانیان پاتوق 2 آنلاین - اصلی MMOFPS از سونی آنلاین سرگرمی که در آن بازیکن در انتظار جنگ در مقیاس بزرگ. اگر شما با مرورگر razvlekalovki که در آن شما در یک مکان و ولع مصرف یک بی مهارت در یک با حریف، اگر شما می خواهید چیزی بزرگ و چشمگیر، اگر قلب شما آرزوی و پوزیشن های خرید برای روال مشاهیر تغذیه - بازی پاتوق سرگرمی ایرانیان پاتوق 2 کامل برای پاسخگویی به تمام خواسته های خود را شجاعانه. اینجا، در یک نبرد شامل هزاران نفر از بازیکنان بلکه آن است که مانند ظروف سرباز یا مسافر نامفهوم نیست. شروع بازی پاتوق سرگرمی ایرانیان پاتوق 2، شما عضو یک جنگ جهانی، که در آن همه چیز به توجه دقیق و دقیق به جزئیات است تبدیل، هر یک برآورده نقش آن، یک استراتژی مکان و کار گروهی وجود دارد. رویدادهای توسعه مکان های بزرگ، متشکل از ده ها کیلومتر مربع است. شما هر سه قاره، اختصاص داده شده به گیم پلی بازی را ببینید. Іndar، Esamir، و Amerish - فقط یک خاک، و مکان های که در آن به طور مداوم خروشد صحنه های مختلف است. علاوه بر این، شما نه تنها می تواند به پرسه زدن در زمین، بلکه در هوا، با استفاده از تمام انواع تکنیک های.

همه شما نیاز به منظور نفوذ به وسعت جهان - پاتوق سرگرمی ایرانیان پاتوق 2 ثبت نام. برای ایجاد یک حساب، با پر کردن اطلاعات در زمینه های مورد نیاز: نام ایستگاه، تایید رمز عبور، آدرس ایمیل، کشور، تاریخ تولد. اشتراک در خبر اتفاق می افتد به طور خودکار، اما مطابق با قوانین ثبت نام بازی پاتوق سرگرمی ایرانیان پاتوق 2 نیاز به تایید توسط تیک تاک کادر مناسب.

بررسی لیستی از سیستم مورد نیاز لازم برای ارائه یک گیم پلی راحت: مایکروسافت ویندوز XP، اینتل کور 2 اواز یا موسیقی دو E6850 (یا بالاتر) و یا AMD با نام Phenom II X2 (یا بالاتر) کارت گرافیک NVIDIA جیفورس 8600 (یا بالاتر) / AMD و یا ATI 4850 سری (یا بالاتر) سازگار با DirectX کارت صدا، 256 VRAM MB، فضای آزاد هارد دیسک 15 GB، 4 GB از RAM. اگر این همه حل و فصل، با خیال راحت باز کردن درب را به دنیای فوق العاده!

به عنوان یک مبتدی، شما باید کسری در سمت که در آن شما می خواهید برای مبارزه با مشخص. پس از آن قادر به انتخاب کلاس مناسب ترین را به انجام آنچه که روح خود را اشتیاق باشد. بیایید با جناح های موجود آشنا می شود. کنگلومرا جدید (SeaNanners رهبر) - شورشیان آماده برای ایده های خود را به زندگی است. این گروه های سازمان یافته مخالفان انجام می دهند همه چیز ممکن است به آماده را به انجام برسانند ایده آل از ماموریت های آینده باشد. جمهوری Terran (TotalBiscuit رهبر) طراحی شده است برای کنترل شهروندان مستعمرات. رزمندگان از ملت اجرای قانون و به منظور حفظ کند. نمایندگان حاکمیت وان (رهبر Tobuscus) بر این باورند که آینده بشریت فقط باید به دنبال پیشرفت های فن آوری. آنها خود را از مدت ها با استفاده از فن آوری خارجی و قادر به باز کردن اسرار آثار باستانی. اما چه کسی شما را به تعلق دارند، این جنگ بی رحمانه هر کسی که جرات به اینجا می آیند تحت تاثیر قرار می. نمی استراحت و نه در شهرستانها شلوغ، و یا در این زمینه گسترده ای. پس از همه جنگ را در محل در همه جا. بنابراین ادامه دادن!

پاتوق سرگرمی ایرانیان پاتوق 2 بازی آنلاین است که تعدادی از عناصر که آن را از سلف و پروژه های اینترنت دیگر آن تمایز قائل شود. به عنوان مثال، آن را در دسترس از راه دور در حال اجرا است، به شرط استفاده از مناظر و سپر تجدید، در خط سیر گلوله را تحت تاثیر قرار گرانش، توسعه درخت اجازه می دهد تا پیش افتادن از رقبای خود (حدود 15-20٪) و دعوا که شامل حدود 3000 جنگنده افزایش آدرنالین حداکثر. عطر و طعم آن باعث می شود زمان از روز و شرایط آب و هوایی در حال تغییر است. پس از مبارزه یک از عوامل تاثیر بسیار زیادی مانند نور و تاریکی، مه و یا ابرهای بزرگ، به آسانی پنهان شود.

بازی بازی پاتوق سرگرمی ایرانیان پاتوق 2 شما می توانید با استفاده از زمین و هوا وسایل نقلیه، و همچنین بسیاری از قطعات از زرادخانه بسیار جذاب است. به یاد داشته باشید که موفقیت در جنگ بستگی دارد در درجه اول در سلاح های مناسب و معقول و مهارت های شخصیت. بنابراین توجه دقیق به ویژگی دنده و درست پرداخت. دیگر شما پاتوق سرگرمی ایرانیان پاتوق 2 بازی، جالب تر از آن می شود. پس به تدریج به پتانسیل کامل از این بازی فوق العاده ای را نشان داد.

موتور 3D همه چیز خود را، و شما احساس می کنید که هر آنچه را که بر روی صفحه نمایش اتفاق می افتد واقعا واقعی است. غرق کنید در یک فضای نظامی به تجربه حیطه تمام حماسی احساسات حزب! موفق باشید و الهام بخش!

 

بازی همچنین