PLANEWARS

نام های جایگزین: PLANEWARS

PLANEWARS بازی آنلاین - سه بعدی بازی MMORPG مرورگر. علاقه مندان در درجه اول در آن است که طیف وسیعی از امکانات و برنامه پوسته نزدیک به سطح برنامه های مشتری، همین دلیل است که PLANEWARS بازی آنلاین در نظر گرفته نسل جدید است. تاریخ در PLANEWARS بازی پیش پا افتاده ساده است: "پست الکترونیکی"، "عبور" و ثبت نام PLANEWARS. و خوش آمدید، شما یکی از "بازگشت" بر روی زمین تازه می باشد. آینده دور، در واقع جهان دوباره ایجاد شده، قوانین جدیدی از وجود و بقاء در هر نوبت - در این بازی واقعیت فرو می PLANEWARS آنلاین.

پس PLANEWARS ثبت نام و نرم افزار رابط در مقابل شما به پایان رسید. آشنا با این بازی، البته، با شروع با انتخاب شخصیت - طبقه (در اینجا همه چیز روشن است) و کسر (امپراتوری یا آنارشیست). غاصبان منظم دوم - - نخست واندررز رایگان و ایدئولوژیک به دنبال تجدید حیات سیاره خود را با حل و مخلوط کردن نژاد. به هر حال، PLANEWARS بازی آنلاین است که هنوز تحت توسعه است و به زودی ما قول می دهم برای درمان ایجاد نژاد جدید. در این میان، پمپ های خوب شخصیت خود را، شما همچنین می توانید دزدان دریایی جناح بپیوندید.

شروع به بازی بازی PLANEWARS آنلاین، برای شخصیت خود را وارد یک فضاپیمای مجهز به یک مسلسل بی تکلف. بعد، در روند تجربه و پول جمع آوری، شما می توانید سفینه فضایی خود را تقویت انواع ماژول ها و تجهیزات، و همچنین اضافه کردن ظرفیت سلاح (10 را انتخاب کنید سلاح).

معنای اهداف بازی را به نفع خود با هیولاها و دشمنان، در نتیجه نقاط از شکوه و عظمت نظامی و Quilpie (پول) جمع. می توانید از راه های دیگر کسب درآمد، به عنوان مثال، استخراج منابع و یا تمیز کردن bilges از کشتی های حریف. در روند درست شخصیت خود را، پرنیان این فرصت را در مشاهده چگونگی جهان اطراف تکامل، نژاد مخلوط و عام چه فرصت به خاطر این.

چه نوع افسانه ای ارائه می دهد ما PLANEWARS بازی آنلاین؟ این است - یک بار زمین به مانند یک سطح از تکامل که مردم را متوقف به در سطح فیزیکی وجود داشته باشد، و یک سطح جدید، از لحاظ جسمی نمی رسید. این به آنها اجازه برقراری تماس با دیگر نژاد ها حساس و سفر به جهان های موازی از طریق پورتال ها که به خصوص بازسازی portobashnyah. بلافاصله پس از سرگردان را از طریق جهان و در جهان به اوج خود رسید مردم در واقع متوقف به وجود داشته باشد. با این حال، پس از یک قرن، به اندازه کافی برای سفر به جهان های دیگر، آنها می خواستند به بازگشت به زمین را، اما پس از آن بود آسان ... رها شده و پرنیان غمگین به سیاره زمین است به نظر می رسد نیست. در واقع تمدن نابود شده، و اجرا می شود کسر Imperial ها بیرحمانه. آنها با آنارشیست آزادی مخالف است.

برای طرفداران از فضای در بازی RPG PLANEWARS خواهد بود لذت است، زیرا به ندرت در هر بازی بر خط مبتنی بر مرورگر توجه زیادی پرداخت شده به محیط گرافیکی. مطالعه عالی از 3D مدل اجازه می دهد تا شما را به طور کامل تجربه واقعیت موجود. بنابراین PLANEWARS مضاعف برای کسانی که تمایل به شرکت در بازی های آرکید سرگرمی در تمام جهات هیجان انگیز بازی. در اینجا در دعوا و سرگرمی نرخ پایه. متخاصم جناح مبارزه برای کشتی های خود را دور از زمین، در فضای استراتوسفر و یا در فضا. و همه این است که با مناظر مناسب همراه است.

وعده های تیم توسعه است که به زودی بازی PLANEWARS در حال بازی تبدیل شده و حتی جالب است. خواهد شد تعدادی از سلاح های (تا 50) را افزایش می دهد و، همچنان که اشاره شد، ده دنیای کاملا متفاوت، که هر کدام متعلق به یک نژاد جداگانه ایجاد شده است. و این همه در سطح بالا 3D مدل سازی. خوب، نگاه به جلو به اتمام کامل از بازی های آنلاین فضایی.

 

بازی همچنین