Pockie پرستاران

نام های جایگزین: Pockie پرستاران

Pockie پرستاران آنلاین - داستان سبک نقش بازی بازی چند نفره، ترسیم در قالب 2D. پروژه اصلی توسط NGames، به موجب آن ممکن است احساس مقدس است. تاریخچه بازی داستان چگونه خدایان ساخته شد 12، در حال حاضر جهان فوق العاده ای کنترل می گوید. از هرج و مرج در جهان یک بار، در مورد خدا و عیسی مسیح خداوند از کریل هرج و مرج به دنیا آمد. اما به زودی معلوم می شود که آنها نمی توانند بر روی زمین وجود داشته باشند به دلیل آن است که به سادگی متناسب با قدرت عظیم خود نیست. جهان نا امید کننده شروع به فرو ریختن. عیسی تصمیم گرفت به تقلب می توانید از حریف خلاص شوید. هنگامی که او podpoit شراب مقدس کریل و لحظه به دست گرفت. عیسی حمله کریل بود به طوری که او را به دنیای فانی پرتاب شد. اما این پیروزی به اثر مورد نظر را ندارد. در بالای کوه هنان کریل درخت بزرگ جوانه زده و پر از نیروهای هرج و مرج wracking مردم تبدیل شد. عیسی به زودی کشف کرد که او قادر به کنار آمدن با مدیریت جهان است و 12 خدایان ایجاد شده و درخواست شده است که آن کار آسانی نیست. هر کدام از آنها تا به حال به مسئولیت بخشی از سال است. پس از یک صورت فلکی به نام برج جوزا، برج میزان، برج دلو، سرطان، برج عقرب، برج حوت، برج حمل، لئو، صورت فلکی قوس، برج ثور، برج سنبله و برج جدی وجود دارد. یک شخص در زیر نشانه یک راه یا دیگری متولد می شود، برخی قدرتها و برکات خدایان. چه به عنوان یک نتیجه از حوادث اتفاق افتاده، شما می توانند یاد بگیرند، با شروع Pockie پرستاران بازی. نگاه به جلو به ماجراهای شگفت انگیز در دنیای باور نکردنی و غیر قابل درک. چه سرنوشت شما را برای شخصیت خود را انتخاب کنید، او قطعا قادر به نفوذ آنچه اتفاق می افتد در اطراف و رشد می رسد تا زمانی ارتفاعات مورد نظر باشد. سرسختانه راه خود را دنبال کنید، شما فرصت تا کنون otvoyuete به حکومت بر جهان داشته باشد!

بازی Pockie پرستاران می تواند هر کسی، هر کسی که علاقه مند به این محصول آنلاین. سیستم مورد نیاز کاملا متوسط ​​به گیم پلی بسیار عالی بر مبنای پارامترهای متوسط ​​کامپیوتر در زمان. اکنون که به منظور حرکت به فضای بازی مورد نیاز است - آن Pockie پرستاران سابقه بوده است. شما باید با نوشتن اطلاعات زیر با پر کردن فرم: شماره گذرنامه، رمز عبور، تکرار رمز عبور، آدرس ایمیل. به خاطر داشته باشید که این واقعیت ایجاد یک حساب کاربری، شما شرایط مورد شرایط.

در ابتدای بازی Pockie پرستاران اجازه می دهد برای انتخاب کلاس مناسب است. چه تفاوتی بین جنگجو، mage و قاتل است؟ بیایید نگاهی به ویژگی های کلاس های موجود. رزمندگان هیکل قدرتمند اجازه می دهد تا آنها را به عنوان یک نیروی محافظ خدمت می کنند. آنها همیشه آماده را به خط آتش در خود به رفقا در این زمان می تواند به دشمن حمله. آیا این شخصیت جسورانه از امپراتوری نخبگان وجود دارد. آدمکش سریع ترین و خطرناک ترین نظر گرفته شود. جنبش های آنها واضح و رعد و برق می باشد. حتی دشمنان شجاعانه ترین قاتلان می ترسیدند. نمایندگان این طبقه طراحی شده برای از بین بردن همه خائن امپراتوری. مگی وقف قدرت های ویژه جادویی که با آن می تواند به عنوان برای نابود کردن دشمنان و درمان رفقا. در میدان جنگ، یک دستیار خوب. هر یک از این طبقات دارای درخت مهارت خود را، که در آن توسعه. انتخاب برای یک کلاس که از شما خواهد رفتن به یک مسیر از پیش تعیین شده.

علاوه بر این مهارت از شخصیت هستند، ویژگی های دیگری که وجه مشترک همه وجود دارد. این، به عنوان مثال، قدرت، خرد، مهارت، مهارت، پشتکار، و پارامترهای دیگر. شما باید برای افزایش نرخ داده ها نگاه کنید، اگر شما می خواهید در Pockie پرستاران موفق به صورت آنلاین. از بدو تولد در شما خدا را زیر علامت زودیاک که در آن به دنیا آمدی و اندرز. به هر حال، این است که می گویند که با هر سطح به شما باز خواهد شد تا فرصت های جدید، مگر اینکه شما سرپرست او خشمگین است. بنابراین، رسیدن به سطح 10، قادر خواهد بود برای به دست آوردن مدال، با کمک ویژگی های اضافی افزایش یافته است. مدال مالک نزدیک به دست آوردن قدرت خداوند خدا.

این واقعیت است که Pockie پرستاران شما در این شرکت از حیوانات بازی خواهد چه چیز دیگری در گیم پلی خوب است است. در ابتدا، شما یک حیوان خانگی داشته باشند، و شما باید آن را به میل خود به ارمغان بیاورد. حیوانات خانگی - دستیاران خوب در تمام امور خود را. به هر حال، فراموش نکنید که آنها را به روز رسانی و نظارت بر سطح خود را از توسعه است.

شما می توانید تبدیل به یک قدیس در حال حاضر! خب، چه بازی هنوز هم چیزی مشابه را ارائه می دهند؟ آیا این فرصت برای تفریح ​​و وقت خود را صرف با هم اشباع شده با Pockie پرستاران را از دست ندهید! لذت بردن از گیم پلی!

 

بازی همچنین