نقطه خالی

نام های جایگزین: نقطه خالی

امروز ما به شما ارائه ایجاد توسعه خواندن سریع پستهای، که در وهله اول مسلم آنلاین ضربه تبار 2 معروف شد. این نقطه بازی آنلاین خالی در تیم Schutter اولین کسی آنلاین. بازی خود را یادآور سنتز جالب از ویژگی های پویا از تیراندازی است «زلزله» و جزء تاکتیکی ذاتی در ضد حمله. کمی که آنها تصمیم abmundirovanie و وضعیت شما وجود دارد. نکته اصلی توانایی به ساقه به عنوان دقیق که ممکن است به دلیل مهلت پس از مرگ مجازی داده شده فقط 5 ثانیه است.

به منظور بازی بازی آنلاین خالی نقطه شما باید منتقل می شود نقطه ثبت نام خالی. این نیاز بسیار کمی، یعنی:

1. نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید در بازی (ورود به سایت).

2. رمز عبور جدید خود را وارد کنید.

3. تعیین آدرس ایمیل خود را.

4. مشخص اطلاعات کلی در مورد خود (جنس، سن، و غیره )

5. برو بررسی کنید که شما یک شخص واقعی است و نه متعلق به یک ربات است.

6. تکرار مورد خود را با قواعد کلی از بازی ها.

پس از نقطه چک سفید تمام شده است. به منظور شروع بازی نقطه نیاز به خالی برای نصب بازی بر روی کامپیوتر شما.

: برای این کار

1. در نقطه صفحه اصلی خالی (آنلاین) برای "دانلود بازی".

2. بعد از این، نصب و راه اندازی برنامه "Zapuskator" پس از پرتاب شروع خواهد شد، که آغاز می شود دانلود برنامه نصب.

3. اجرای فایل نصب، و نقطه بازی آنلاین شروع می شود خالی نصب شده بر روی کامپیوتر شما.

نصب و ثبت نام در این بازی خالی نقطه انجام کاملا رایگان.

توسعه دهندگان نشان می دهد ما را در داخل جو از عملیات نظامی در نقاط مختلف، از جمله رستوران ها، موزه ها Chinatowns شیرجه رفتن، سیم پیچ تونل های زیر زمینی، که در آن قطار خواهد گذشته شما لغزش. بنابراین به زودی بازی آنلاین نقطه طرفداران خالی از مکان های جالب خسته بازی.

در این بازی شما دعوت می شود برای تبدیل شدن به یک جنگنده متخاصم جناح. گروه ها - هر دو بازی کلاسیک از این سبک. این تروریست ها و کماندو. در نقطه بازی خالی و از طریق ما را از دیگر بازی های مشابه زرادخانه از سلاح گرم معشوق را خواهد کشت. تپانچه، دیسک های سخت، تفنگ ساچمه ای، تفنگ تک تیرانداز و نارنجک. این همه و خیلی بیشتر در اختیار شما. و تجهیزات برای پول واقعی به عنوان امتیاز به ثمر رساند در بازی - همچنین شما می توانید ظاهر سلاح های خود را (تفنگ کلاشینکوف طلا به عنوان مثال) تغییر دهید.

با وجود این شباهت ها با دیگر پروژه های مشابه نقطه بازی آنلاین خالی است که هنوز هم یکی از ویژگی های است که برای طرفداران عکاسی طوفان تبدیل به یک مزیت بزرگ. پخش مرحوم تقریبا بلافاصله بر اساس تیم خود را ترمیم و همچنان به مبارزه کنند. این باعث می شود بازی پویا تر است و شما در صفحه کامپیوتر خسته را، به دنبال مانند دوستان و دشمنان خود را در حال تلاش برای فریب یکنواخت دوستان - کمین است. هیچ زمان و فرصت را برای چرا دشمن با تفنگ تک تیرانداز وجود دارد. این یک بازی برای کسانی که عشق و می دانم که چگونه به ساقه به سرعت است.

حتی اگر شما تازه به این بازی ها، شما مشکل نخواهد بود برای انطباق با فضای بازی و مدیریت. با توجه به پویایی از بازی، شما بلافاصله مورد استفاده برای سرعت و شروع به کشتن دشمنان خود را بدون کمی از احتیاط. رابط کاربری بازی نیز شما را طولانی برای دریافت استفاده می شود را ندارد. در صفحه از ساختار بازی شما می توانید موجودی فروشگاه، انتظار لیستی از بازیکنان، یک لیست بزرگ از قبیله و سایر اطلاعات مفید را پیدا کنید.

من امیدوارم که اطلاعات فوق روشن می سازد که نقطه بازی آنلاین خالی فقط برای شما است. پس وقت خود را تلف نمی کند. شروع بازی نقطه ای خالی در حال حاضر!

 

بازی همچنین