سفر آنلاین

نام های جایگزین: فاتحان

بازی آنلاین فاتح یکی از این نقش بازی کردن بازی است، که در اولین آشنایی با تشویق آنها شروع به بازی. شاید آن را تشویق می کند شعار - "آمد، دیدم و فتح"، و شاید فضای بازی، در سنت های شرقی کلیدی راه اندازی و گرافیک دیدنی و جذاب آن سفر بازی آنلاین از محبوبیت و وفاداری به مخاطبان از میلیون ها ارائه شده است. فاتحان نسبتا به تازگی پیوست بازی و کاربران وب سایت - به نظر می رسد نسخه Russified کیفی از بازی ها.

آشنایی نزدیک تر با فاتحان، ما با سیستم مورد نیاز از توسعه دهندگان شروع می شود. به هر حال، شما نیاز به دانلود و نصب مشتری بازی.

: و در نتیجه، شما معرفی به یک لیست از "خواسته" را به پیکربندی کامپیوتر شما

• پردازنده - اینتل پنتیوم 1 گیگاهرتز

• RAM - 128 MB،

• کارت گرافیک - 16 MB

فضای • آزاد بر روی هارد دیسک شما - 1. 5 GB

• در دسترس بودن قابلیت اتصال به اینترنت پهن باند به 64 kbit / ثانیه.

بازی ثبت نام آنلاین فاتح در وب سایت رسمی او انجام شده است. شما یک نام مستعار، آدرس ایمیل، رمز عبور، اطلاعات شخصی و کد برای بررسی نیاز "در ربات." که فاتح خود را در ثبت نام آنلاین است. خوب پیش بروید.

پس از ثبت نام شما تایید فاتح آنلاین، به دنبال انتخاب شخصیت گام. سفر از بازی آنلاین که در آن شش کلاس شخصیت وجود دارد:

• راهبان

• نینجا

• کمانداران

• شمشیرزن

• رزمندگان

• کشیش (آتش و آب)

کلاس راهبان - احتمالا کلاس شخصیت انسانی بیشتر، آنها را در خود دانش و توسعه جهان معنوی درونی مشغول اند. دفاع از خود و سلاح - دانه های مقدس، که نیاز به شارژ می شود.

ناوشکن کلاس نینجا - استادانه و رزمندگان بی باک، حمله خود را با سرعت رعد و برق، و توانایی به طور همزمان مبارزه با دو سلاح آنها مزیت بیشتری می دهد.

طبقه آرچر برای کسانی که استفاده می شود برای مبارزه با محدوده، صبر و شکار.

کلاس شمشیرزن، در مقابل - برای خبره غوغا، آنها کمتر ماهر از نینجا، همچنین می توانید سلاح در هر دو دست را کنترل کنید.

طبقه جنگجو - کلاس از لحاظ فیزیکی آماده شده است. تنها جنگجو خرس زره های سنگین و می تواند قوی ترین دشمن در غوغا مقاومت در برابر.

طبقه Priestly می شده است دو شاخه مخالف نشان داده شده است

• کشیش آتش

• کشیش آب.

روحانیون آب - آن حفاظت از شعبده بازان صلح آمیز استفاده می کنند جادوها خود را، اگر چه سلاح به خوبی مدیریت و معمولی است.

کشیش آتش - موجودات عرفانی که با استفاده از قدرت جادوها خود را برای اقدامات مخرب است.

بنابراین، نزدیکتر با پارامترهای کلاس های پیشنهادی شما ایجاد شخصیت ها و منحصر به فرد و تکرار نشدنی خود آشنا می شود. به هر حال، قهرمان به فرد در اینجا همه چیز خوب است، شما می توانید پارامترهای خارجی خود را تغییر دهید، با استفاده از اصل سفارشی به اصطلاح - در همه اسباب بازی آنلاین چینی عجیب و غریب این اصل.

سفر بازی آنلاین جالب برای محیط زیست است - در اینجا علاوه بر اوباش مهاجر معمول نیز می تواند یکی از چهار کارفرمایان، هیولا با حروف بزرگ تا به صحبت می کنند دیدار خواهد کرد. جانور خودش به نمایش گذاشت، برف موجود وهمی بشکل روح، تراتوم اژدها تماس با آنها. شکار از این هیولا همیشه یک اولویت، به عنوان برای آنها، شما می توانید یک جایزه پاداش قابل توجهی دریافت کنید.

با توجه به مبارزه با سیستم، بازی فاتح زنده به سادگی به این معنا که هیچ کس نباید قبل از حمله به خواسته می شود، که شده است، اصل PvP است رایگان (جنگ بین بازیکنان). اما اگر شما از طرفداران چنین شیوه ای از مبارزه نیست، پس لطفا درخواست دوئل، و مبارزه با nobly. علاوه بر این واحد های رزمی، بازی مبارزات دسترس فاتحان کلاس، جنگ در جنگهای قبیله و اصناف است.

در همه موارد فوق شما بازی بازی آنلاین فاتح به سطح 120، خوب، این روند از تولد دوباره به دنبال خواهد داشت. این نشان می دهد که تغییر ممکن است از قبیله و خارجی، مهارت های جدید و خیلی بیشتر. در کوتاه مدت، انگیزه ای برای مدت طولانی به بازی بازی آنلاین سفر کاملا خوب است. خودتان ببینید.

 

بازی همچنین