قرن 21 ظهر

نام های جایگزین: قرن 21 ظهر

فضای آنلاین ظهر بازی 21 قرن شما را دعوت به ایجاد و توسعه مستعمره خود را بر روی یکی از سیاره های منظومه شمسی، و همچنین سعی کنید دست خود را در فتح سرزمین های جدید را برای استخراج از منابع منحصر به فرد. در ظهر قرن 21 آنلاین شما پایگاه در برابر پس زمینه از مناظر کیهانی شهری ساخت، توسعه زیرساخت ها، جستجو مهم برای منابع توسعه خود را و این همه.

ظهر بازی قرن 21 آنلاین در موتور، فلش ایجاد شده، به طوری که تنظیمات کامپیوتر شما به نمایش در برخی از سیستم مورد نیاز. بنابراین، به بازی قرن بازی ظهر آنلاین 21 نیاز به یک PC

• سیستم عامل ویندوز 98/2000/XP یا Vistax32/Seven،

• پنتیوم پردازنده 3 800 مگاهرتز و بالاتر،

• 256 MB از RAM،

• 64 MB کارت گرافیک و یا بالاتر،

• اتصال به اینترنت پایدار است.

• ادوبی فلش پلیر.

همانطور که برای مرورگرها، بازی قرن 21 ظهر آنلاین، است که توسط تمامی مرورگرها پشتیبانی می شود.

تاریخ در بازی ظهر قرن 21 با عبارت "وارد آکادمی" آغاز می شود، بر روی آن کلیک کنید و قبل از شما آمده است برای پر کردن داده ها درست کنید. را وارد کنید

• نام مستعار - نام مستعار

• آدرس صندوق پستی فعلی

• رمز عبور

• کد برای تایید.

برای بررسی ظهر قرن 21 تکمیل شده است، توافقنامه کاربر و لینک شرایط را به حساب خود را فعال کنید، آن را در نامه ای که به ایمیل مشخص شده می باشد.

بنابراین، خود را در ثبت نام آنلاین ظهر قرن 21 را تایید کرد و رعد و برق از جنگ های بین کهکشانی که شما را به این واقعیت کیهانی هیجان انگیز است. شما شروع به بازی ظهر قرن 21 سیاره شکارچی، از آن خواهد شد محل شخصی شما. شخصیت های اینجا استاندارد است، اما شما می توانید یکی از سه جناح را انتخاب کنید:

• استعمارگران

• معامله گران

• دزدان دریایی.

این سفینه همچنین به استاندارد شما فقط به عنوان خوانده شده پارامترهای آن اختصاص داده است.

بنابراین، در آینده ای نزدیک و یا شما برنده خواهد شد و کشف سرزمین های جدید، یا اقتصاد را نگه دارید و یا برای سفر به دزدان دریایی فضای بیرونی با نیت بد. خوب، تا کنون، اولویت کاری خواهد شد تجهیز مستعمره خود را، به "سرپوش گذاشتن بر عقب."

منبع اصلی در کهکشان - انرژی است. شما می توانید آن را از نیروگاه، که باید برای ساخت دریافت کنید. در زندان شما همچنین می توانید کارخانه ساخت، که ماژول برای سفینه های فضایی جمع آوری خواهد شد. وظیفه اصلی شما در این مرحله - ساخت ناوگان خود را، تنها راه شما با خیال راحت می توانید در اطراف کهکشان حرکت می کند، اما در صورت حمله به دادن پاسخ مناسب.

منابع به همان اندازه مهم - هیدروژن، که سفینه های فضایی پرواز کند. عصاره آن را به عنوان به عنوان انرژی مهم است.

جدای از این، در منابع سیاره مانند مس، سیلیکون و طلا وجود دارد. هر یک از این منابع را برای شما به تولید نانو روبات ها خواهد بود دستیاران وفادار خود را در تمام آثار.

در قرن 21 ظهر بازی به ویژه جالب است زیرا می تواند ناوگان خود را نه تنها دوباره پر برای ساخت یک کارخانه برای تولید سفینه. برای مثال، شما هنوز هم می تواند حمله به کشتی ها، غارت آنها، در نظر گرفتن در هیئت مدیره کشتی. و برای که شما لزوما یک سفینه فضایی و یک دسته از تجربه شیک داشته باشد. در اینجا مهم به خوبی تاکتیک و headroom، البته. همچنین به ناوگان خود می تواند کشتی های دست خوش پیشامد اضافه کنید، آنها را در دو و به کلنی، وجود دارد نانو روبات ها خواهد آب نبات داشته باشد.

بزرگترین تهدید، به ویژه برای کسری از معامله گران بیگانگان که در حال Trinnitami نام می باشد. این دزدان دریایی بیگانه، به هدف خود - منابع کاروان. توجه آنها را به آینده تقریبا غیر ممکن است، به طوری که تاکید در دفاع در برابر آن ها - سرعت پاسخ است. خوب و توده - بیشتر ناوگان خود، راحت تر به بازی بازی آنلاین قرن 21 ظهر برای تمام شاخه های توسعه است.

 

بازی همچنین