کامل پی

نام های جایگزین: کامل P

کامل پی آنلاین - یک مرورگر بازی ماجراجویی آنلاین در سبک کمیک طنز آمیز، هیجان انگیز آخرالزمانی با بسیاری از انواع با طنز کشیده جهش، زامبی و هیولا ایجاد شده است.

داستان این است: یک فاجعه جهان پس از انفجار برخورد دهنده هادرون را مجبور به بازماندگان برای زندگی خود را در فضای روز قیامت مبارزه کنند. بر حسب تصادف، مقصر از آنچه رخ داده شخصیت خود را، که در حال حاضر سفر جهان در حال تغییر، ریشه در درهم و برهم کردن از پازل طرح و از بین بردن موجودات جهش یافته وحشت زده است. پس از جان سالم به در کامل پی، شما باید برای نجات همه بشریت است.

سیستم مورد نیاز قابل اغماض است، به عنوان این بازی مرورگر. این را می توان از هر کامپیوتر با دسترسی به اینترنت با بازی، آن را قبل از نصب نیاز ندارد. به منظور بازی بازی آنلاین کامل پی، شما نیاز به یک آزاد ثبت نام کامل پی.

تاریخ را در بازی پی کامل می رود، مثل این: بازی های آنلاین، بر روی "بازی"، و سپس وارد کنید نام کاربری (نام شما در بازی)، جنسیت خود را و نوع شخصیت را انتخاب کنید.

بعدی شما نیاز به ایجاد، یا بعد از آن می تواند در با همان ورود وارد سیستم شوید. کلیک کنید "ثبت نام" را فشار دهید، خود را وارد کنید پست الکترونیکی و رمز عبور. در این پی ثبت نام کامل کامل شده است. حالا شما می توانید بازی بازی آنلاین کامل پی.

این بازی به شما امکان انتخاب سه نوع شخصیت مرد و سه زن، که در ویژگی های آنها متفاوت است.

  • قدرت - مزیت عضلات و آمازون
  • شیرین کاری Bestia و مورد استفاده در مبارزه با ترفند
  • ما دارای افکار بلند و هوشمندانه دانش برای افزایش حفاظت

ساخته شده بازی پی کامل آنلاین، به طور عمده در عملکرد از وظایف و جنگ طلب در برابر هیولا کامپیوتر یا دیگر بازیکنان. انجام این کار، شما یک سلاح پاداش و چیزهای مفید را دریافت خواهید کرد. وظایف در رشته های سخت انجام می شود.

جنگ ها در بازی می گیرد در مراحل، هر یک به نوبه خود در زمان محدود است. اگر شما هم به یک حرکت ندارد، به شما خواهد شد در حمله تصادفی قرار داده و سکته مغزی می رود به حریف.

این بازی آنلاین کامل P دارای دو نوع مکان: جنگ و صلح. در مبارزه با شما مکان برای تکالیف راه رفتن، آنها پر از زامبی و جهش هستند، نابودی خود را در سطح خود را افزایش دهد و دوباره پر کردن زرادخانه از سلاح ها و تجهیزات. نیز وجود دارد شما می توانید چیزهای با ارزش که پس از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد و یا به فروش می رسد برای تولید سلاح پیدا کنید.

در مکان های زمان صلح دعوا برگزار می شود، شما دوباره به خرید چیزهایی که لازم است در جنگ و یا به فروش چیزی است که شما لازم نیست برای خرید دستور ساختن چیزهای جدید و شغل های تازه.

کامل پی بازی آنلاین ویژگی های تنوع زیادی در انتخاب از سلاح، آن را بخشی از مجموعه ای از لباس برای هر یک از شخصیت است. اسلحه به خرید، شما می توانید برای یک هیولا آیا خودتان آن را با توجه به دستورالعمل کشته و یا. با توجه به حفاظت، زره خاصی در برابر انواع مشخصی از آسیب محافظت می کند:

  • فیزیک
  • آتش
  • بالستیک

همچنین، برای پیروزی بر دشمن، شما در دسترس خواهد بود:

  • "Ukrashaki" ، که به افزایش توانایی های شخصیت.
  • Raskhodka سلاح های تکمیلی و زره پوش (مهاجم، محرک ها، نارنجک ها، بمب ها)
  • توانایی پوست راسو یا گربه (شخصیت فوق پس از حادثه به نظر می رسد)، برای کمک به شما در کامل پی بازی. آنها می توانند صدمه به دشمن ایجاد کند و همچنین التیام صاحب
- بیشتر به شخصیت های حفاظت Vargan مناسب - برای شخصیت های قدرت Kisssa - برای ماهر کلاغ سیاه:

برای کمک به شخصیت، شما می توانید یکی از سه ماهواره حیوانات خانگی را انتخاب کنید. در سطح ارشد می تواند در بازی کامل ردهها رام ماهواره های جدید می شود، اگر منابع لازم وجود دارد. همه حیوانات خانگی با هر سطح افزایش در قابلیت های آن، افزایش شانس شخصیت و کمک به او را در نبرد.

 

بازی همچنین