اعتبار در اینجا

نام های جایگزین: Moswar

بازی آنلاین اعتبار در اینجا - طنز آمیز بازی محبوب مرورگر رایگان. شرکت توسعه سرنوشت بازی منتشر شده در سال 2010، و پس از آن، به لطف طنز فوق العاده خود را تأیید آنلاین در اینجا تا به محبوبیت گسترده ای به دست آورد. اعتبار در اینجا شما می توانید با تقریبا هر کامپیوتر بازی کند. پس از سیستم مورد نیاز برای بازی کم است. شرط اصلی حضور را از مرورگر خود است. اجرای یک رابط بازی ساده، شما می توانید از ماوس و صفحه کلید استفاده کنید. دریافت به جهان بدبینانه از مسکو کمک خواهد کرد که اعتبار لینک ها ثبت نام. شما می توانید به نظر می رسد به عنوان تازه واردان است و یا بازی نقش اهل مسکو بومی است. این با توجه به تمایل خود است. ثبت نام اعتبار در اینجا یک فرایند نسبتا ساده. برای ثبت نام یک شخصیت جدید، شما باید تصمیم بگیرید که شما می خواهید می شود و داده های زیر را وارد کنید:

1) رمز عبور ابداع را وارد کنید

2) این آدرس ایمیل

3) نام اصلی شخصیت خود را

با کلیک بر روی ثبت نام، شما می توانید بلافاصله قبول کردن در اینجا را به بازی و لذت بردن از جالب داستان بازی های آنلاین. تاریخ در بازی اعتبار در اینجا شما را ساکنان پایتخت مجازی از روسیه است. در عدالت، باید گفت که این بازی را نشان می دهد وقایع جاری در مسکو امروز، تا هر آنچه را که اتفاق می افتد به واقعیت بسیار نزدیک است. بالا بردن سر خود را، راست شانه و با افتخار راهپیمایی در خیابان! به یاد داشته باشید که هر کسی که هستید، شانس موفقیت را هیچ کس نمی تواند دور کنند!

اگر شما تصمیم به تبدیل شدن به یک کانون مسکو بومی، ثابت کند که این شهرستان است "لاستیک" نیست و نمی تواند با آغوش باز هر در تعداد زیادی اینجا می آیند دریافت کرد. اما اگر شما کنجکاو به تجربه مشکلات زندگی شهرستان برای استان ساده هستند، و شما را در مهمان مسکو آمده است، پس شما را از طریق رفتن. ثابت کنیم که تسخیر شهرستان های بزرگ به شما به زور! پس از مسکو - برای همه!

بازی آنلاین عصبانی حیوانات خانگی ماجراجویی هیجان انگیز آماده شده است. اگر می خواهید برای زنده ماندن در این شهرستان بی رحمانه و زیبا در عین حال، لازم است به نشستن در اطراف فقط لازم نیست.

این بازی به خوبی سیستم تلاش توسعه یافته است. بازی آنلاین اعتبار در اینجا، شما انجام خواهد شد وظایف مختلف. و شما همچنین می توانید در این مبارزه است. پس از همه، سیستم PVP است به جای گذشته است. شجاع خواهد جنگ "دیوار به دیوار" تجدید نظر شود. برای شرکت در جنگ های قبیله، لطفا شجاعت و استقامت. می خواهند به تجربه عجله آدرنالین؟ فرصتی است برای غارت Korowai، و یا حتی یک بانک وجود دارد. ایجاد باند خود را با هم و ترتیب حملات. پس از آن خواهد شد به احتمال زیاد به موفقیت.

یکی دیگر از بازی آنلاین اعتبار در اینجا با توجه به فرصت به گشت زنی در خیابان ها به رشوه دادن به پلیس به حفاری خط مترو، رفتن به محل کار، به شرکت در خرید، رفتن به ورزشگاه برای بهبود بدن خود را، در "شکار باشگاه"، که به ارمغان می آورد با هم دیرنه ترین نگاه کلاهبرداران، و بیشتر. مشاغل به عنوان می توانید برای خودتان نگاه کنید، تعداد زیادی! با این حال، به واقعا موفق، شما نیاز دارید که در مورد انباشت سرمایه مراقبت. که در آن بدون پول ما را انجام دهد در حالی که! بازی فراهم می کند که منابع زیر است:

عسل

ستاره

کریستال

طلا.

چرخ، کریستال و طلا می تواند در طول بازی استخراج و پس از آن به پاداش های مختلف و همه چیز خرید صرف. عسل یک ارز جهانی است. با آن، هر نوع کالا خریداری شده، به لطف او، شما را در هر یک از خدمات محروم باشد. اما برای به دست آوردن عسل، تنها می تواند سرمایه گذاری واقعی است. فروش عسل فرصت دارند در هر سطحی، حتی در اوایل بازی. در این مورد، این بازی را بازی آنلاین اعتبار در اینجا خواهد شد بسیار ساده تر.

اعتبار در اینجا بازی آنلاین شامل 14 سطح است. برای حرکت به هر سطح جدید، باید یک مقدار مشخصی از تجربه دریافت کرده اند. Vymerivaetsya Calligonum در واحد. به عنوان سطح فرصت های بیشتری را باز. بازی است که همه به هم پیوسته. به عنوان مثال، شما نیاز دارید که در دیسک اصلی است. شما نیاز به یک لپ تاپ، و شما می توانید آن را تنها در خانه خرید. خانه، به نوبه خود، در سطح سوم در دسترس می شود. به هر حال، داشتن خانه های خود، شما می توانید یک مستاجر را و دریافت پول اضافی. همانطور که برای کار، از سطح 2، شما می توانید تنها در یک رستوران کنید، یا، بدتر، برای تمیز کردن توالت برای یک پنی. و با افزایش سطح یک فرصت به یک کار پرداخت بهتر است. سطح 5 دسترسی به معدن، که دارای ذخایر کریستال می دهد. در سطح 6، شما در حال حاضر می تواند به پایین تونل برای پیگیری شخصیت به نام "Krysomahi برای قتل که دریافت 700 سکه های نقره ای. رفتن در بازی، به دنبال بهبود ویژگی های آن (قدرت، سلامت، جذابیت دادن، مهارت، مراقبت). پمپاژ شخصیت، شاید حتی تبدیل شدن به یک رشته. و مزایای خاصی است.

از آنجا که اعتبار در اینجا بازی آنلاین طراحی شده است به راحتی ALL همان، رابط آن به اندازه کافی ساده است. شما را با مشکلات مدیریت و دسترسی به اطلاعات بیشتر به مرجع ندارد. این بازی آنلاین فوق العاده قطعا شما تازگی ایده های خود را جذب کند. طنز ذاتی در بازی شما را ترک نمی کند بی تفاوت. چک و مطمئن شوید که بهترین راه برای روشن کردن اوقات فراغت است! سلیقه خود چه، برنده شدن و یا دفاع از مسکو؟ به سرعت شناسایی و سرسختانه از موقعیت خود دفاع کرد. اجازه دهید فورچون لبخند بر شما، کدام طرف را به شما می باشد!

 

بازی همچنین