پورتال 2

نام های جایگزین: پورتال 2

بازی پورتال 2 - ادامه ارزشمند از یک پروژه بزرگ است. این پروژه در این ژانر از پازل اصلی، گرفته شده از اول شخص ساخته شده است. بخش اول از این بازی از پشت در سال 2007 آمد و بلافاصله مورد علاقه بسیاری از علاقهمندان به بازی تبدیل شد. در حال حاضر در سال 2010، توسعه دهندگان را اعلام کرد که عاقبت، و در 2011th اولیه در حال حاضر برگزار شد ارائه رسمی آن است. در ادامه طرح توسعه گیم پلی قبلا اعلام کرد. در طول بازی شما باید به حل پازل های مختلف، که در بهره برداری از یک دستگاه ویژه ای است که می تواند به پورتال ایجاد، و یا، به سادگی بیشتر صحبت می کنند، بلافاصله انتقال مردم از یک مکان به مکان دیگر ساخته شده است.

پورتال 2 دارای کامپیوتر را به داشتن حالت های تعاونی که در آن ماموریت خواهد بود برای غلبه بر با هم. رویدادهای بزرگ بازی مدتی بعد از عمل شرح داده شده در قسمت اول بازی اتفاق می افتد. شما شخصا می توانید آزمایشگاهی رها و متخصص در پورتال پژوهش مراجعه کنید.

به گیم پلی را برای شما برای شروع، شما نیاز دارید که قبل از دانلود پرتال 2. تا به امروز، این بازی به راحتی می توانید از بخار پورتال، که در آن فایل نصب شما را تنها 12 دلار هزینه دانلود کنید. پس از بازی را در کامپیوتر خود نصب، شما می توانید یاد بگیرید که شخصیت اصلی باقی مانده است همان دختر زیبا Chell، که مقاومت در برابر کاملا متعادل نیست، اما ابر رایانه بسیار هوشمند است. برای کسانی که ترجیح می دهند به بازی پورتال 2، با استفاده از بخش Co-Op در دسترس خواهد بود داستان جداگانه است.

نگاهی به قسمت دوم از بازی، شما متوجه است که سلف خود فقط یک آزمایش است - یک آموزش موفق قبل از شروع چیزی درخشان. در این پروژه جدید را با تعداد زیادی از عناصر گیم پلی جدید و جالب است. و با وجود این واقعیت است که مدت زمان بازی پورتال 2 به طور قابل توجهی افزایش یافته است، آن دسته از علاقهمندان به بازی که در حال حاضر قادر به آزمایش این پروژه شخصا اطمینان دهم که ناپایداری است مهم ترین نقطه ضعف آن باقی مانده است. و مشکل دیگر این است که بازی دوباره پاس غیر می شود - تمام پازل و پازل برای اولین بار خیلی تخیل، به خصوص که فراموش عبور خود را غیر ممکن است.

آماده به بازی پورتال 2 که شما با شور و شوق و مشتاقانه خواهد شد. پس از کار کردن کمی در بخش اول، شما با خیال راحت می توانید اقدام به اجرای وظایف دوم. آیا شما از گرافیک عالی و کیفیت موسیقی خوب و تعجب. اگر قبل از آن لازم بود تا در معرض آتش تمام ابزار موجود به منظور محافظت از خود از گلوله های شاخی، عاقبت، توسعه دهندگان آماده کرده ایم تعداد زیادی از ترفندهای اصلی، مانند لنز، refracting نور، لیزر و دیگر "ویژگی."

به همه تجربه، البته، شما فقط نیاز به دانلود و تست این بازی شخصا و خامه ای مزایا می تواند به پورتال 2 ویدیو تریلر نگاه کرد.

 

بازی همچنین