تاریخ و زمان آخرین نبرد

نام های جایگزین: تاریخ و زمان آخرین مبارزه با

آخرین نبرد آنلاین - چند نفره نقش بازی بازی منطق در سبک فانتزی.

بازی آنلاین تاریخ و زمان آخرین نبرد می کند نیازهای خاصی از سیستم تحمیل نمی کند، تا زمانی که شما یک اتصال به اینترنت و یک مرورگر.

تاریخ در بازی آخرین نبرد می پرسد برای یک نام مستعار - نام شخصیت خود را، دقت کنید، زیرا شما می توانید نام مستعار خود را تغییر دهید. سپس شما نیاز به وارد کنید و پست الکترونیکی خود را، رمز عبور و مشخص جنس از شخصیت. آخرین ثبت نام آنلاین نبرد بسته در انتخاب نژاد مورد نظر و وارد کردن کد از تصویر را به مطمئن شوید که شما یک ربات نیست. فراموش نکنید که برای گرفتن مورد کاربر.

آخرین نبرد بازی آنلاین شما ارائه می دهد انتخاب دو نژاد:

- شریف elfidy

- nekrolandtsy شجاع.

در این مرحله در بازی از نمایندگان هر دو نژاد در مورد به همان اندازه. فارغ از نژاد شما انتخاب می کنید در رابط از این بازی زمانی که شما بازی بازی آنلاین تاریخ و زمان آخرین نبرد بستگی دارد. Elfidy دنبال نور و نیکی، و nekrolandtsy - به نابودی شر. مسابقه تا حد زیادی در ظاهر، و همچنین به عنوان زره و مهمات آنها متفاوت است. علاوه بر این، مجموعه های مختلف از لباس های که به حرف از جنس های مختلف معرفی شده است.

آخرین نبرد بازی آنلاین یک سیستم مبارزه بسیار اصلی است. افشای سه تراشه های متوالی (سنگ ها و جمجمه) از همان رنگ، مبارزه با ضربات تجارت. بنابراین، نتیجه نبرد را نه تنها در سطح یک جنگنده که یا شعبده باز یا یک جنگجو، نه تنها بر روی زره ​​ها و سلاح های خود را، بلکه از تفکر منطقی از پخش و مهارت است که با او از منابع می انگیزاند موجود است بستگی دارد. بنابراین توصیه می شود که بازیکنان در فروم است، که یک بحث پر جنب و جوش از تاکتیک های ممکن و استراتژی است که می تواند به پیروزی در نبرد منجر شود نگاه کنید.

جنگ ها دو گزینه:

- دوئل. شما یک مبارزه در یک با شخصیت در سطح خود را.

- نبرد بی نظم. این مبارزه در خدمت برنامه های ویژه، و همه کسانی که برای یک دقیقه به حال مایل به شرکت در نبرد، به طور تصادفی به دو تیم تقسیم شده است.

اگر شما در طول مبارزه از دست بیش از سه نوبت، شما مردود خواهد شد. برای پیروزی به شما دست آوردن تجربه و پول است.

علاوه بر این، برای قتل یک شخصیت بازیکن در یک مبارزه عادلانه، شما می توانید مدال دریافت کنید، افزایش ویژگی های خاص. خوب، اگر خوش شانس، مدال می تواند الماس خرید.

شخصیت شما زمانی که شما در آخرین نبرد بازی، گرفتن املاک خود را، که در آن او می تواند گیاهان برای درمان معجون و معجون که قدرت افزایش رشد (از آن خواهد شد آشپزی خود را با یک هاون و دسته هاون). Elixirs فقط می توانید قبل از مبارزه نوشند. املاک و هنوز هم می تواند ارائه یک مجسمه ویژه در پای که بعد از آن شما را پیدا خواهد کرد elixirs نادر است. اگر چنین سر و صدا شما راضی نیست، از مجموعه ای از elixirs و معجون شما می توانید در یک فروشگاه خاص خرید. علاوه بر این، در شهرستان شما می توانید تعداد زیادی از موسسات مختلف با عملکرد های مختلف مورد نیاز برای موفقیت در آخرین نبرد بازی پیدا کنید. این

- فروشگاه

- درخواست خرید،

- اهنگری

- میخانه

- بانک.

در فروشگاه شما می توانید بسیاری از مسائل را، و زره پوش خرید، اما برخی از این آیتم ها شما قادر خواهید بود به لباس تنها یک سطح معینی رسیده است. علاوه بر این، نیاز به تعمیر زره و یا جمع آوری خود را از باقی مانده که در میدان جنگ پس از یک حریف را شکست باقی می ماند.

وقتی که شما بازی بازی آنلاین تاریخ و زمان آخرین نبرد، پس شما این فرصت را به ورود به اتحادیه به عنوان موافقت نامه با بازیکنان دیگر داشته باشد، و ماموریت - ماموریت با تعداد زیادی از پازل هوشمندانه و پنهان کردن خطر به زندگی شخصیت.

سطح حداکثر رشد شخصیت در حال حاضر - یازدهم. این بازی در تست بتا می باشد.

ثبت نام آخرین نبرد در مقابل شما باز خواهد شد کوچک اما هیجان انگیز در جهانی که در آن نه تنها قدرت و سطح، اما منطق می تواند کمک کند برای رسیدن به پیروزی!

 

بازی همچنین