کارشناسی ارشد

نام های جایگزین: کارشناسی ارشد

اعیان آنلاین - چند نفره رایگان فانتزی نقش بازی بازی با سیستم مبارزه با منحصر به فرد.

بازی اعیان آنلاین به بازی های که نیاز به یک کامپیوتر بسیار قدرتمند بازی صدق نمی کند، و از هر مرورگر اینترنت قابل دسترسی است. برای پخش در اعیان، شما باید:

اتصال به اینترنت

مرورگر اینترنت اینترنت اکسپلورر و یا تغییرات مشابه اخیر [ _1_]

فلش Rlayer آخرین نسخه.

در حال حاضر، به منظور بهبود دسترسی به بازی ها مشتری بازی توسعه یافته است - یک برنامه خاص که نیاز به نصب بر روی کامپیوتر شما. در راه خود را از سازندگان بازی قول داده اند که گزارش به طور جداگانه.

تاریخ در یک بازی شبیه به پذیرش اعیان در بسیاری از بازی های آنلاین، پس بیشتر وقت خود را ندارد و مشکل زیادی ایجاد نمی کند. برای شروع بازی در کارشناسی ارشد، شما فقط نیاز به پر کردن در زمینه های خاص:

نوشتن نام مورد نظر،

برای ورود به رمز عبور و تکرار آن،

برای ورود به آدرس صندوق پستی خود را

برای انتخاب جنسیت شخصیت خود را،

با شرایط این توافق نامه موافق و خواندن قواعد بازی [ _1_]

کد از عکس را وارد کنید.

ثبت نام اعیان شما ممکن است نیاز دارید، چرا که برای کسانی که می خواهند برای بررسی چه مقدار از آنها می خواهم در بازی این امکان وجود دارد برای تست نبرد.

بازی اعیان آنلاین دو اردوگاه متخاصم است:

جهانی Denei

جهان Elgot.

قادر به شکست دادن ژنرال دشمن جهان به دنبال کمک های خود را. از شما دعوت برای تبدیل شدن به یکی از این فرماندهان شده توسط حزب برای آنها به شما مبارزه کنند.

هنگامی که شما شروع به بازی بازی اعیان آنلاین، شما باید توجه کنید که این بازی بهترین ها را از تمام بازی های محبوب این سبک در زمان. شما در ارتش خواهد از موجودات، که هر کدام را نگه تاکتیک های خود را در جنگ تشکیل شده، شما می توانید پیروان خرید و مدیریت، و همچنین فراموش نکنید که در این بازی درست از نیروهای در زمینه اغلب در پیروزی یا شکست بستگی دارد.

بازی برای بازی آنلاین لرد، شما باید انتخاب کنید که کدام یک از چهار نژاد به شخصیت شما تعلق خواهد:

الف

کوتوله ی

ارواح

شیاطین.

شخصیت خود را به توسعه، بالا بردن سطح آن در طول دعوا. کشتن هیولا، شما را با آثار نادر پاداش. عاشقان جنگ با بازیکن دیگر، البته، به جنگ گسترده بر کنترل نقاط منابع کلیدی لذت، حملات به خاک دشمن، در یک نبرد.

بازی اعیان آنلاین دارای یک سیستم مبارزه با منحصر به فرد با صفحه نمایش تصویری از تمام تکنیک های مبارزه و حرکت از هر یک از شخصیت. علاوه بر این، هر مبارزه ثبت و پس از آن شما می توانید آن را از هر نقطه ای مشاهده، از هر دو ارتش خود را، و از ارتش دشمن، از دیدن برای خود چه تاکتیک های استفاده شده توسط دشمنان خود را.

شما می توانید ارتش خود را از پیروان را افزایش می دهد، که از چهار طبقه تشکیل شده است:

رزمندگان

جادوگران

فلش

Charmers.

هر کلاس از راه خود را از توسعه، با مجموعه ای از تخصص توسعه مهارت است، جادوها جدید در دسترس است، و حتی تغییر ظاهر پیروان.

علاوه بر این، هر بازیکن با محل کروی، که در بازی بیش از یک هزار راضی است. شما می توانید غروب زیبا در الف کشور و یا دچار وحشت تحسین، به دنبال در پای او در قلمرو شیاطین.

این بازی دارای انواع بسیار متنوعی از لباس، طلسم، آثار، اسلحه، جادوها و معجون سازی. با ترکیب آنها، شما می توانید یک ارتش منحصر به فرد و واقعا شکست ناپذیر ایجاد کنید.

مأموریت های خوب طراحی کمک خواهد کرد که توسعه و شخصیت خود، و همچنین این فرصت برای گرفتن غنائم نادر است و قدرتمند را. تعداد ماموریت به طور مداوم در حال افزایش است.

ثبت نام اعیان آنلاین خواهد شد قبل از جهان که از آن شما نمی خواهید به بازی به زودی باز.

 

بازی همچنین