قوانین استراتژی جنگ هسته ای

نام های جایگزین: قوانین استراتژی جنگ هسته ای

قوانین بازی استراتژی هسته ای جنگ - جنگ استراتژی بر خط مبتنی بر مرورگر، در سال 2011 مقام اول را در میان کاربران از سایت VK به دست آورد. کام . بعد، ما به ویژگی های که قوانین جنگ آنلاین سزاوار چنین شناخت گسترده ای مورد بحث است.

ثبت نام استراتژی هسته ای در قوانین بازی جنگ آنلاین در وب سایت رسمی این بازی که در آن شما می خواهید برای پر کردن یک فیلد آدرس ایمیل استاندارد، یک رمز عبور به منظور دسترسی به حساب خود و نام بازیکن. بعد از آن شما می توانید برای خودتان ببینید که قوانین جنگ، استراتژی هسته ای بازی واقعا هیجان انگیز است و ده ها هزار نفر از کاربران "VKontakte" اشتباه نیست.

این بازی دارای ضوابط استاندارد از سیستم جنگ مورد نیاز، مربوط به هر بازی مرورگر: تقریبا هر سیستم عامل ویندوز ، از سال 2000، یعنی: ویندوز 2000، ویندوز [_2_ ] 7 ویندوز ME ، ویندوز XP ، ویندوز ویندوز ویستا ، CPU [ _1_] اینتل پنتیوم III ، داشتن یک فرکانس ساعت 800 مگاهرتز، رم 256 MB.

قوانین جنگ بازی آنلاین صعود خود را به عنوان یک برنامه کاربردی بر روی شبکه های اجتماعی آغاز شد، اما به تازگی مستقل و تبدیل، داشتن وب سایت رسمی آن است. مانند هر استراتژی صالح، به منظور درک این بازی نیاز به آموزش است، ساخته شده است که به لطف امکان اولین کاراکتر، که در آن بازیکن دیدار خواهد کرد پس از یک بازی استراتژی جنگ هسته ای باز می شود چشم خود را برای اولین بار. این شخصیت رنگارنگ عمومی Lapidus که زن و شوهر برای اولین بار نشان می دهد که به عنوان یک بله، شما می توانید، چه گام بهتر را در این زمان است. هنر و صنعت نظامی در امور تجاری در مجتمع تحقیق و تفاوت های ظریف دیپلماتیک: در این دوره از ترویج نردبان توسعه شما مشاوران در شاخه های مختلف فعالیت خود را ملاقات کند.

جنگ شرایط بازی استراتژی است که در قلمرو وسیع، که تا به حل و فصل پایگاه داده های بی شماری که توسط بازیکن های دیگر. برخی از آنها تا حد زیادی خواهد تجاوز سطح خود را، معاون دیگر عکس - فقط شروع به فعالیت های خود، و برخی ممکن است تقریبا به طور کامل و یا رها شده.

بازی استراتژی هسته ای قطعا به نظر می رسد جالب برای طرفداران از وقایع نظامی: در اینجا شما حقیقت یک زرادخانه بزرگ سلاح و بی شمار از تاکتیک های مطابق با برنامه ریزی استراتژیک توسعه یافته توسط شما مورد استفاده قرار گیرد را ببینید.

منابع تولید بر اساس، مطابق با ماهیت نظامی است که استراتژی هسته ای بازی آنلاین می باشد. این اورانیوم، تیتانیوم، و وام های که در ساختمان های آپارتمانی اجاره خود را جمع آوری می باشد. منابع دیگر می توان به نام کریستال، اما آنها با استفاده از یک ساختمان ویژه ساخته شده استخراج شده، همانطور که قبلا ذکر شد، در این دیدار آنها می شود برای افزایش سطح خود را از توسعه و ماموریت به پایان رسید. با کمک این بلورها می تواند به افزایش جریان بحث خود را از یک منبع خاص و یا برای خرید انواع نیروهای نخبگان، که قطعا مورد نیاز است را به تصرف پایگاه حریف و برای محافظت از او.

دانلود قوانین جنگ مورد نیاز نیست، از آنجایی که این یک بازی کاملا مرورگر مبتنی بر است و قوانین از جنگ باید به صورت آنلاین بازی کرد. من هم اضافه کنید که در طراحی فضای بازی و جلوه های بصری در یک سطح به اندازه کافی بالا است که بخواهد چشم و کمک می کند تا برای لذت بردن از گیم پلی بیشتر، به طور کامل در دنیای مجازی از جنگ و جنگ بینظیر غوطه ور ساخته شده است.

 

بازی همچنین