سگ ها از جنگ

نام های جایگزین: جنگ سای

بازی چند نفره آنلاین نقش بازی کردن سگ ها از جنگ ارائه می دهد برای بازی در این واقعیت است که فردا می توانید صبر کنید برای سیاره ما واقعا است. بخش زمین به دلیل ثروت منابع - سوزش موضوع در تمام زمانها، و در اینجا در سگ ها از جنگ آنلاین با عواقب ناشی از این توزیع مجدد و ضرب وشتم مرتبط با آن برخورد خواهد کرد.

قبل از پرنیان - داستان سقوط یک جمهوری موز Corazon، به سابق خود را مرفه و مستقل، و در حال حاضر - مزدوران پاره شرکت "انیگما"، به رهبری ظالمانه و بلند پروازانه آلفردو Pressnera. مخالفت با رژیم او در ابتدا هیچ کس می تواند، اما در نهایت دو گروه بسیار قدرتمند سازمان - ارتش آزادی (AU) و اتحادیه های مزدور (LN). هر یک از این گروه ها مایل به وضع قانون ضد توتالیتر Corazon را در دست دارند. چه کسی موفق خواهد شد؟ کلیک کنید "بازی سگ از جنگ" و یاد بگیرند.

اما در ابتدا، البته، سیستم مورد نیاز.

: بنابراین، به منظور به بازی بازی آنلاین سگ ها از جنگ، کامپیوتر شما باید شرایط زیر باشند

پردازنده • پنتیوم III و یا Athlon 800 مگاهرتز

• RAM - 256 MB

• کارت گرافیک - 3D-شتاب دهنده با 64 MB از حافظه

• کارت های صوتی سازگار با DirectX

• نرم افزار با DirectX، شروع با نسخه 9. 0

فضای • آزاد بر روی هارد دیسک 1. 2GB

سگ بازی اینترنتی جنگ آنلاین حمایت از.

تاریخ در سگ بازی از جنگ، به عنوان مثل نیاز به کمی، از آنجا که بیشتر می تواند لاگین خودکار را از طریق حساب در فیس بوک، Vkontakte، همکلاسی، خدمات ایمیل استفاده کنید. انگشت های دست فاصله و یا گوگل.

اگر شما هنوز هم به آن گروه نادر از بازیکنان که هیچ حساب تعلق دارند، پس از آن استفاده به صورت مشترک از "سگ ثبت نام از جنگ." شما اول نیاز به مشخص کردن آدرس ایمیل، ایجاد یک رمز عبور و آن را تأیید، و همچنین به عنوان اولین مرحله از ثبت نام می توانند به اخبار مشترک شوید. بعد، در یک صفحه جدید را مشخص یک نام مستعار - نام شخصیت بازی، جنسیت خود را انتخاب کنید، که جناح خواهد شخصیت بازی - لیگ مزدور (نشان ملی با عقرب) و یا ارتش آزادی (اسلحه با ستاره پنج پر). همچنین، شما 12 زن و 13 مرد آواتار برای شخصیت خواسته خواهد شد که بسته به طبقه، را مورد کاربر - در این در سگ ها از ثبت نام از جنگ آنلاین کامل شده است.

مزدور تازه کار مسیر آغاز می شود با آموزش پایه نظامی، در اینجا شما می توانید در سایت کار و انجام چند ماموریت ساده است. پس چگونه به کارشناسی کارشناسی ارشد، و سپس به دنبال دستورالعمل و به منظور توسعه شخصیت خود را در راه مورد نظر.

شما برای انقلاب های موجود به بسیاری از سلاح است - از چاقو، pterodactyls و کلت ماکاروف (با این سلاح که شما شروع به بازی سگ از جنگ)، به bazookas و سلاح های شیمیایی. مهمات در بازی جلیقه های ضد گلوله، ماسک ضد گاز، کلاه و غیره، و همچنین تراشه، انرژی و چیزهای دیگر است که سرنوشت شخصیت خود را در این زمان دشوار را تسهیل می باشد.

در ابتدای بازی برای کشتن اوباش طبیعی (فراریان، پارتیزان ها، هندی ها، راهزنان) - این یک راه خوب برای کسب درآمد و اولین تجربه است.

الماس -

به هر حال، به غیر از پول، بازی یکی دیگر از منابع مهم است. برای آنها، شما می توانید یک تیم از مبارزان استخدام، دو نوع از آنها وجود دارد:

• به جلو

• تک تیرانداز

دوم گران تر هستند، اما اگر شما در حال حاضر به کشته شدن یک زن و شوهر از فراریان، پس از آن می توانید استطاعت.

جنگ سای بازی آنلاین با سیستم مبارزه نوبه خود مبتنی بر. شما همیشه زمان برای انتخاب یک سلاح، محاسبه مسیر و نه صرف انرژی اضافی برای نابود کردن دشمن خواهد شد. پس از صرف مقدار زیادی از زمان بر اساس آماده سازی، آماده برای سفر به مکان های دیگر از جناح خود، انتظار وجود دارد برای انجام وظایف جدید و، البته، رویارویی با دشمنان اصلی - شرکت مزدور "انیگما" و سربازان جناح مخالف.

بنابراین اگر آماده مبارزه برای آزادی و سرنگونی رژیم دیکتاتوری، و سپس فشار دهید تا بازی بازی آنلاین سگ ها از جنگ و صفوف مزدور یکی از جنبش های آزادی بخش پیوستند.

 

بازی همچنین