زلزله 4

نام های جایگزین: زلزله 4

پردازنده: پنتیوم 4/Athlon XP 2 گیگاهرتز

RAM: 512 MB

ویدئو: 64 MB

فضای دیسک: 3 GB

بازی Quake 4 - sheter کامپیوتر اول شخص تم علمی تخیلی، عاقبت به یکی از بورس های مجازی محبوب ترین. قابل توجه است که موتور بازی بازی Quake 4 گرافیکی توسعه یافته توسط دیگر طول عمر بازی فضای مجازی رستاخیز 3. سیستم اصلاح شده است برخی از مزایای جدی است. بنابراین، زلزله 4 مکان های موجود گسترده تر، به لطف پردازش سیستم روشنایی جدید، و همچنین بافت نور و تاریکی تبدیل شد. در طول یک پاس تک بازی اضافه شده اند فیلم های تعاملی، که برخی از آنها بازیکن می تواند به شرکت به طور مستقیم، اما بسیاری از آنها غیر فعال خواهد شد.

داستان

زلزله داستان 4، که شما می توانید هر دو حالت تک و چند نفره بازی ادامه داستان نوع بشر Strogg رویارویی مهاجمان بیگانه، آغاز شده در بخش دوم از این بازی. شخصیت از بازی، یکی از ستاره های یک واحد ویژه از سربازان چترباز "کرگدن" به نام متی کین، به عنوان بخشی از گروه برای یک ضدحمله در این سیاره مرکزی Strogg ارسال می شود. فقط دو هفته بین رویداد نهایی قسمت دوم از سری و زلزله 4 سپری شده. آیا باید بازی بیشتر در اردوگاه دشمن، که در آن شما دستور فدراسیون زمین ارسال می شود. وظیفه اصلی بازیکن مبارزات انتخاباتی تنها در زلزله 4 - نفوذ به قلب از سیاره مرکزی و از بین بردن Strogg مرکز ارتباطات اصلی، و همچنین به عنوان رهبری. با وجود آشفتگی در صفوف دشمن، ناشی از اقدامات از اولین گروه ویرانگر، دشمن بسیار متمرکز و قوی است و آسان نخواهد بود تا به قلب سیاره دشمن که در آن ایمن nestled در ارتباط مرکزی Strogg گره هوش جمعی کنترل تمام نیروهای دریافت کنید. تک نفره به سه فصل های جداگانه، که شامل در مجموع 31 سطح بازی تقسیم می شود. قسمت اول بازی Quake 4 که بازی رو در زمان فرود نیروهای نظامی در سیاره زمین Strogg که در آن وظیفه اصلی خود را به یک فرود ایمن، که نیاز به به سرعت از بین بردن تمام سیستم های دفاع سیاره ای است خواسته می شود. در قسمت دوم از تک زلزله بازیکن بازی مبارزات انتخاباتی 4 ما را بی درنگ برای پوشش سر از تیم ملی تاکتیکی فرستاده شده به پیاده شدن از مرکز ارتباطات مرکزی دشمن. خوب، قسمت سوم از بازی Quake 4، بازی که در آن ما در ضخامت از چیزهایی که به رهبری نیروهای فدراسیون زمین، آخرین ضربه ی پخت و پز در مقیاس بزرگ، هدف از که خواهد می تواند از نابودی کامل دولت مرکزی و خروج کامل از Strogg آنها در هر نوع از هماهنگی.

چند نفره

چند نفره جنگ بسیار یادآور نبرد مشهور قسمت سوم از این سری، تنها بسیار پویا تر و رنگارنگ. سرعت بالا و پویایی از جنگ آنلاین تا حد زیادی از طریق استفاده از تر اندازه جمع و جور اندازه کارت شخصیت های بازی و ویژگی های جنبش به دست آورد. در اینجا، توسعه دهندگان تصمیم به انحراف از مدل کلاسیک نیست و مدل تمام حرکات بازیکنان را از بخش سوم به تصویب رسید، اما بدون نوآوری بود انجام نمی شود و افزود به یک گام اضافی - لغزش، که در زمان های تمدید تاکتیکی بازیکن آرسنال.

 

بازی همچنین