RAGE: کمپین نسخه

نام های جایگزین: RAGE: کمپین نسخه

پردازنده: 2 هسته اواز یا موسیقی دو / پردازنده Athlon 64 X2 2 گیگاهرتز

RAM: 2GB

کارت گرافیک: کارت گرافیک GeForce 8800/Radeon HD 4200

فضای دیسک: 25 GB

خشم: نسخه کمپین - نسخه گسترش یافته ویژه ای از بازی کامپیوتری محبوب است که ترکیبی از عناصر چند ژانرهای بازی محبوب. بازی Wrage ترکیبی بی ثبات بین یک تیرانداز اول شخص است، بی باک اتومبیل های مسابقه و سیستم تسطیح در بهترین سنت های کلاسیک بازی های نقش بازی کردن. فضای پویا منحصر به فرد از بازی ما را جهان Reydzh تجربه یک فاجعه جهانی، که در آن هدف اصلی هر یک از ساکنان آن - برای زنده ماندن. اساس بازی جهان جهان جهان آخرالزمانی که در فیلم های هالیوودی محبوب "مکس دیوانه"، که در آن همه چیز به زور اسلحه و سرعت از باقی مانده بخش از وسایل نقلیه جمع آوری تصمیم گرفته شده است.

داستان

خشم، بازی، نشان دادن تمام وحشت از جهان پست آخرالزمانی، جان سالم به در یک فاجعه جهانی به نمایش گذاشت. در سال 2004، دانشمندان شهاب سنگ حجم برخورد در سرعت کامل به زمین سیاره و برخورد با آنها اجتناب ناپذیر است. دولت از تمام کشورهای جهان در یک پروژه مشترک به نام "کشتی"، هنگامی که کثرت ذخیره سازی زیرزمینی از مقررات، مهمات و تجهیزات، نیز وجود دارد کپسول با مردم غوطه ور در انیمیشن معلق غوطه ور متحد. آنها را مجبور به بازسازی تمدن بشری پس از وقوع فاجعه. در سال 2029، یک سیارک سقوط کرد و به سطح سیاره و بسیاری از جمعیت جهان کشته شود، تمام شهرستانها از بین برد. برجسته بعد از گرد و غبار برخورد شهابسنگ را پوشش می دهد آسمانها و جهان آغاز می شود "زمستان هسته ای است." چند سال بعد، گرد و غبار حل و فصل و Arkdwellers در سطح انتخاب شده را دوباره ساخت تمدن جهان است. تنها محبوب عادت انسان، حتی در مواجهه با یک خطر مشترک دشوار است آنها را متحد است و نمایندگان پناهگاه های مختلف شروع یک جنگ خونین برای برتری در سمت راست سیاره. در این زمان بود که بازی Reydzh باز می شود برای ما به عنوان شخصیت اصلی داستان.

به خاطر Stalker

خشم، بازی که در آن جمع آوری زباله مرتع یکی از آموزش سرگرم کننده ترین و ضروری است. در اکثر موارد، تمام است که شما را پیدا خواهد کرد خواهد بود زباله پیش پا افتاده است که بعد از آن شما می توانید برای کمی پول فروش، اما گاهی اوقات شما در سراسر و همه چیز و یا بخش هایی از این چیزهای مفید مفید آمده است. تاریخ جهان از زمان فاجعه و به زمان روایت مستقیم منعکس کننده بسیار ضعیف و حتی پیدا کردم که کتاب شما حتی نمی شود گرفتن یک تلنگر از طریق، آنها را کاغذ از ضایعات فقط به عنوان پیش پا افتاده، که معمولا در Reydzh استفاده کیندلینگ شب کویر سرد، مناسب است.

نوکر

خشم در حال حاضر یک سیستم گر چه هنر کوچک و زمانی که شما خواهد شد کاملا بی حوصله پیاده روی اراضی موات، و تیراندازی با مقدار زیادی از دشمنان تشنه به خون را متوقف کند، سپس شما می توانید در گوشه ای منزوی می نشینند و چیزی از سطل زباله خود را برداشت. بنابراین شما می توانید یک ربات مبارزه های کوچک و یا یک برجک مسلسل را، که می تواند کمک بزرگی برای مقابله با دشمنان است، اگر چه در این مورد، مشارکت خود را در تیر اندازی ممکن است لازم باشد. خشم: کمپین نسخه - نسخه ای از سیستم عامل بازی محبوب به طور خاص برای سیستم عامل مک، که در آن علاوه بر مبارزات انتخاباتی کلاسیک تک نفره دو شده ها بسته های اضافی، از جمله «هرج و مرج نسخه» و «فاضلاب» اضافه شدند طراحی شده است.

 

بازی همچنین