خشم از تیتان

نام های جایگزین: ROT

خشم بازی آنلاین از تیتان و یا به سادگی (ROT) - ترکیبی از استراتژی زمان واقعی با RPG. تاسیس در ژانر معروف دوتا (بازی های سبک سابقه)، خشم از تیتان آنلاین به سرعت موفق در بخش خود شد و در حال حاضر برای بازی سایبر جهانی (kiberigram مسابقات قهرمانی بین المللی) انتخاب شده است. سیستم منحصر به فرد بازی، انواع شخصیت، روش های مختلف توسعه و مخالفت خود را در طول بازی - "خشم از تیتان" جذاب و بلافاصله مجذوب خود. قبل از اینکه شما خودتان را برای جذب این دنیای خیالی، البته، برای ثبت نام خشم از تیتان. هیچ چیز پیچیده است آن است و تنها چند دقیقه طول می کشد. برای این کار، ایجاد یک حساب کاربری در GameNet، با وارد کردن آدرس ایمیل و رمز عبور. به هر حال، کاربران شبکه اجتماعی "Vkontakte" ثبت نام در بازی خشم از تیتان مورد نیاز است، به سادگی اجازه.

بنابراین، با انتخاب چگونه شما به خشم از تیتان آنلاین ثبت نام، و با موفقیت به پایان می کنید، شروع به ایجاد شخصیت خود را. شما می توانید ارائه انتخاب زیادی از شخصیت های (بیش از سی ده + چند ده در فروشگاه)، که هر کدام از سفارش از 9-10 مشخصات (سرعت حمله، هوش، و غیره Counterspell ) و مهارت های الهی است که می تواند در طول بازی تغییر می کند، و همچنین از طریق رونز توسعه. بازی برای بازی خشم از تیتان آنلاین، تصمیم می گیرید که از نژاد مخالف به شما ملحق خواهد شد - از پرستاران یا آباد (انسان و شیاطین). هر شخصیتی خود سلاح نیمه سحر و جادو خود را - خنجر پرواز، سپر، شمع آسمانی، از کار اخراج فلش، و غیره ویژگی های مفصل تر از قهرمانان شما می توانید با رفتن به گزینه های پیدا کردن: - ". قهرمانان" "بازی"

با چه کسانی که تصمیم به بازی خشم از تیتان مواجه هستند؟ در اینجا چندین حالت بازی، که هر کدام به ارمغان می آورد "استفاده" خود را از شخصیت خود را وجود دارد:

- در حالت میگیره، شما می توانید شخصیت خود را توسعه، و، بر روی نقشه آن را فقط (بدون دیگر بازیکنان)

- خودکار حالت تعاریف فرمان (بر اساس انتخاب تصادفی از شخصیت های) شما را به تجربه در حالت های دیگر را به آن کسب نیست.

- حالت "تمام قهرمانان" در مقابل شما تمام بازیکنان شرکت کننده (البته به جز پرداخت می شود) باز خواهد شد

- حالت "دوقلوها" شامل معادل (به همان اندازه، مخالف) شخصیت.

- و البته، خشم از تیتان بازی کردن با رباتها در دسترس است.

خشم از تیتان بازی آنلاین با پویا خاص است. واکنش حیاتی است (برای کاراکتر، البته)، تاکتیک مخالفان اغلب دعوا قابل پیش بینی و بدون استراحت است که در واقع به خود جذب و نگه می دارد کشش بروید. مسلح با سلاح سحر و جادو، سحر و جادو مصنوعات زعیم (فرش پرنده، به عنوان مثال) و انتخاب متحدان، شما باید انتخاب کنید در میدان جنگ و انجام یکی از ماموریت افتخاری (از بین بردن درخت دشمن، و یا او را چند بار). خشم بازی تیتان آنلاین فراهم می کند و این بازیکن انتخابی از دو میدان نبرد (2 کارت با بازی 5 × 5) - "دره قهرمانان" و "چشم از تیتان." هر یک می تواند یک بخش خاصی از پاداش دریافت خواهید کرد: پول، تجربه، طلا، ارتقاء تجهیزات، مهارت های جدید، به دست آوردن ویژگی.

خشم بازی بازی های تیتان آنلاین شما قادر خواهید بود به طور کامل و کاملا بدون سرمایه گذاری های پولی، انجام بازی در ارز. این می تواند برای پیروزی به دست آورند. علاوه بر داشتن آنها (برنده) در مقدار کافی، قهرمان خود را می توانید در مزایده را دریافت و آثار مفید است.

گرافیکی، این بازی کار می کرد و موسیقی چشمگیر است، و به طور کلی آن به وفور در همه. بنابراین، من فکر می کنم، بازی خشم بازی آنلاین از تیتان خوشحال نه تنها طرفداران داتی خواهد بود.

 

بازی همچنین