راگناروک آنلاین

نام های جایگزین: راگناروک آنلاین

راگناروک آنلاین - MMORPG بازی سرگرم با مشتری در سبک ژانر داستان انیمیشن. بازی جهان از جاذبه های تعاملی، که برای توسعه آن ایده از نویسنده کمیک آمریکای جنوبی لی Myon جین قرض گرفته ایجاد شده است. طرح است که در اسطوره های اسکاندیناوی است. لحظه تاریخی هستند ارگانیک به توسعه بافته شده است. راگناروک آنلاین به اندازه کافی است و متعادل، و به لطف ترکیبی از ویژگی های مختلف به راحتی می توانید یک رقابت به بسیاری از سرگرمی های مبتنی بر اینترنت ایجاد کنید. دقیقا همان چیزی است که این منافع؟ رابط کاربری بسیار آسان و راحت است. موسیقی دلپذیر همراه همه زمان اعمال شما. چهره های شخصیت های بعدی، ترسیم شده توسط دست، روشن، اصلی است. به لطف محل سکونت به 3 گرافیک D خود را واقع بینانه و بسیار زیبا می باشد. توانایی انتخاب مسیر توسعه لذت حتی اکثر کاربران را خواستار. بازی متهم 30 کلاس! علاوه بر این، همه آنها منحصر به فرد هستند. بسیاری از عوامل به بالا رفتن خلق و خوی کمک می کند. در واقع، در راگناروک آنلاین را می توان رام و آموزش حیوان خانگی برای پیدا کردن دوستان خوب، و با عشق از یک خانواده است. خستگی ناشناخته ساکنان شاد پری زمین است! پس از همه، آنها انتظار می رود که نه تنها سرگرم کننده بی پروا، اما کسب و کار نیز جدی!

برای نصب سرویس گیرنده، برای بار اول شما نیاز به ثبت نام راگناروک آنلاین. برای این کار، پر کردن فرم مناسب و مشخص کردن ایمیل، رمز عبور، زبان مناسب را برای شما، و همچنین به ارائه اطلاعات شخصی (نام، تاریخ تولد، آدرس، کد پستی، شهرستان، کشور). سپس لازم است به بازنویسی کلمات مورد نظر شما در تصویر می بینید، آیا عضویت در خبر جالب و پیشنهادات و، البته، موافقت خود را با شرایط و ضوابط و طرح سیاست حفظ حریم خصوصی. تنها حساب خود را با استفاده از نامه است که به آدرس ایمیل مشخص فرستاده فعال کنید. دانلود و پخش راگناروک آنلاین، شما می توانید، به شرطی که سیستم مطابق با الزامات زیر است:

- سیستم عامل ویندوز 98SE، ME، 2000، XP،

- CPU از 500MHz سلرون.

- ویدئو NVIDIA ® گرافیک GeForce 2 سری، ATI ® کارت گرافیک Radeon ® 7500 یا اینتل ® i810G.

- سازگار با DirectX 8. 1 هست

- RAM 128 MB

- فضای رایگان بر روی دیسک سخت 2GB است.

البته، بازی راگناروک آنلاین شما باید به طور کلی اطلاع از درگیری که نقض جریان ثابت از زندگی هستند. که دوباره می تواند به مردم، خدایان و شیاطین تقسیم نیست، یک بار قرارداد آتش بس برای یک هزار سال؟ واقعیت این است که درگیری جزئی از یک میل به جمع آوری به عنوان بسیاری از قطعات از سنگ Ymir آغاز شد. بر اساس افسانه ها، این قطعه می تواند قلب قطره بزرگ از مانع جادویی برای حفظ تعادل بین جهان جلوگیری کند. و این واقعیت است که آن را می توانید در این قاره اتفاق می افتد نشان می دهد زلزله مکرر Midgard و سونامی. هر کس می خواهد به جلو افتادن از رقبا و جمع آوری به عنوان بسیاری از ذرات مصنوعی با ارزش است. زندگی مسالمت آمیز بی خیال دوباره در گذشته است. در حالی که باقی می ماند تا توسط ماجراجویان اشتیاق پوشش داده می شود؟

شروع به بازی بازی تازه وارد راگناروک آنلاین، شما پمپ می شود و تبدیل رقم به طور فزاینده قابل مشاهده است. مسیر توسعه بستگی به حرفه ای انتخاب شده است. حرفه های سطح اول - آن شمشیرزن، مگه، کمانگیر، تاجر، دزد، دستیار کشیش. سطح دوم از توسعه حرفه ای برای شمشیرزن، به عنوان مثال، شوالیه و صلیبی برای شعبده باز - جادوگر و مریم گلی برای یک دزد - قاتل و سرکش. خوب و به تبع آن در سطح سوم حرکت می کند، تبدیل شدن به استاد سیج، سرکش - استاکر، و غیره

لازم به ذکر است که این بازی آنلاین راگناروک نیاز به دنبال تحولات هر دو پایه و در سطح حرفه ای. حرفه ای - سطح کنونی از کلاس کاراکتر است. توسعه تاثیر اساسی در بهبود این ویژگی اولیه: قدرت، چابکی، استقامت، هوش، مهارت و شانس. شما خودتان نقاط بین این پارامترها توزیع کنید. با گذشت زمان، قهرمان بدست می آورد مهارت های جدید، بررسی انواع جادوها مفید، به طوری که احساس اعتماد به نفس.

هر جا که بری، هیولا بد و تلاش برای شکستن برنامه. اما نه شما قادر خواهید بود برای از بین بردن این موانع در راه او خواهد بود؟ علاوه بر این، شما می توانید از میان آنها انتخاب حیوان خانگی، اهلی و پرورش در راه خود را، به طوری که در نهایت او همیشه در پاشنه به دنبال کمک کرد و در لحظات بحرانی.

راگناروک آنلاین رایگان فراهم می کند برای کشف سرزمین پهناور. شما شهرستانها مانند دبران، Payon، Prontera و Geffen مراجعه کنید. دقیقا همان جایی که، اما در جایی ناشناخته زندگی می کند با همسر خود. سفر به مکان های مختلف، باید بر این باورند که این نشست مدتها در انتظار برگزار خواهد شد. شما خوشحال به بازی در یک عروسی بزرگ، به رفت و آمد مکرر و پس از آن بچه خواهد بود. در حال حاضر شما pozhaluetes هرگز به تنهایی!

این غیر ممکن است به ذکر جنگ برای امپراطوری نیست. " این چیزی است که فوق العاده است! اما به منظور شرکت در آنها را باید به تیم ملحق شوند. با هم به شما خواهد شد نبرد برای کنترل قفل بپیوندید. پس از پیروزی پاداش عادلانه توزیع، بنابراین هیچ کس جرم است.

بازی راگناروک در انتظار شما! به جهان سرد است که در آن خوش آمدید پراکنده تمام مشکلات آزار دهنده یکنواختی زندگی روزمره! موفق باشید!

 

بازی همچنین