ﻦﻫﺁ ﻩﺍﺭ ﺖﻠﻣ

نام های جایگزین: ﻦﻫﺁ ﻩﺍﺭ ﺭﻮﺸﮐ

بازی راه آهن ملت - یک بازی رایگان مبتنی بر مرورگر است که در آن شما خودتان را در کوچک خواب آلودگی پیدا است شهر با ایستگاه قطار. شروع سفر خود را با مدیر کسب و کار کوچک راه آهن. راه آهن ملت هدف آنلاین است " توسعه و رشد ! "و انجام مختلف مشاغل تولید محصول و یا مواد فن آوری بهبود حمل و نقل!

قبل از اینکه شما این بازی را بازی راه آهن ملت ، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز از قبیل: فرکانس پردازنده - 2GHz، حافظه 1GB RAM، کارت گرافیک - 128MB. راه آهن ملت ثبت نام می کند بسیاری از وقت خود را ندارد و آسان:

1. در صفحه اصلی، انتخاب گزینه « ثبت نام اکنون ».

2. لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.

3. یک رمز ورود ایمن را وارد کنید و تکرار آن.

5. انتخاب « ثبت نام ».
راه آهن ملت آنلاین شما را به یک شهر راه آهن کوچک معرفی. بازی تراوین یک بازی استراتژی اول راه آهن ملت آنلاین ، که در عصر رمانتیک از راه آهن شروع می شود ایجاد کرده اند.
بازیکن به عنوان مدیر یک شرکت راه آهن کوچک به حمل و نقل کالا با استفاده از لوکوموتیو "بخار"، " دیزل " و "برق" شروع می شود. بازی راه آهن ملت خیلی جالب است، چرا که آن را به یک دوره از مکانیک بازی است. برنده بازی راه آهن ملت خواهد بود که یک بازیکن است که راه آهن معتبرترین ایجاد کنید! بازی دور به پایان می رسد در حدود چهار ماه، که شامل انواع تغییرات به بازی مرورگر راه آهن ملت آنلاین .
در راه آهن ملت بازی شما می کنید خسته شدم، چون برای آمدن به پیروزی، شما نیاز به تکمیل وظایف مختلف است. اول، قطار بخار خود را کمی می تواند کالا را از یکی از شهرستان خود را به دیگری راه آهن ملت آنلاین حمل و نقل. هر شهرستان نیاز به مواد اولیه برای توسعه و رشد می کنند. گیاهان در این نزدیکی هست تولید و یا مواد فرایند. به عنوان مثال، آموزش به بازی راه آهن ملت باید چوبی برای نجاری حمل، و پس از آن شما را به تخته که به شهرستان ارائه کرده است. و به همین دلیل یک بار از ذغال سنگ در راه بازگشت بازی راه آهن ملت را از معادن نیست؟
در راه آهن ملت همیشه لذت بخش را به بازی، به دلیل گرافیک بازی است که در بالاترین سطح ساخته شده است! بازی راه آهن ملت شبیه سازی کسب و کار به چالش کشیدن و سرگرم کننده است. ناوگان رو به رشد خود را باید حفظ، گسترش و مدرن. محصولات جدید نیاز به زنجیره تولید مختلف، فن آوری باید مورد بررسی قرار گیرد و اعمال سودآوری راه آهن ملت آنلاین . هر عمل پیامدهای آن: بازیکنان راه بیشتر، اسلات بیشتر لوکوموتیو و یا فرصت های بهبود یافته برای تولید درآمد.
اما نه همیشه شما را آرام در راه آهن ملت آنلاین ایجاد می شود: افزایش قیمت زغال سنگ در طول جنگ، اعتصاب با توجه به از دست دادن بهره وری، و لوکوموتیو آسیب دیده. اما برخی از شگفتی لذت بخش در بازی راه آهن ملت ، مانند مزایده، مناقصه و پیشنهاد های ویژه و یا مسابقات وجود دارد. این منجر به تعامل با بازیکنان دیگر - که باعث می شود بازی راه آهن ملت آنلاین هیجان انگیز تر.
خالق بازی تراوین بازی اهمیت خاصی به چند تابع راه آهن ملت آنلاین [_2_ ]. دیگر بازیکنان به طور مداوم تغییرات عمده ای در اقتصاد بازی تاثیر می گذارد. شما باید به رقابت برای منابع و حیاتی است که شما را عالمانه اتحادیه در بازی را انتخاب کنید راه آهن ملت ، چرا که مشارکت می تواند پاداش مهم فراهم می کند. شرکت کنندگان همچنین می توانند با هم کار کنند برای بهینه سازی زنجیره تولید، و یا استفاده از سرمایه گذاری نقدی در بازی کنترل گیاهان راه آهن ملت . راه آهن ملت آنلاین - این بازی های جدید هیجان انگیز در جهان، به ما بپیوندید!

 

بازی همچنین