Rambov

نام های جایگزین: رمبام

برای شروع بازی بازی آنلاین Rambov باید ثبت نام Rambov منتقل می کند. این چند آیتم تشکیل شده و تنها چند دقیقه طول می کشد

1) به ابداع یک نام شخصیت.

2) کلمه عبور را وارد کنید.

3) پست الکترونیکی خود را مشخص می کند.

4) نشان می دهد جنسیت و تاریخ تولد خود را.

5) مطابق با قوانین و مقررات از بازی ها.

ثبت نام Rambov کامل! خوش آمدید!

بازی آنلاین Rambov هیچ الگوهای خاصی از شخصیت. به منظور رسیدن به هدف، به حرفه و مهارت های کاملا ترکیب شده است. شما می توانید تبدیل به یک

هنرمند ماهرانه.

جنگجو بی باک

شعبده باز قدرتمند.

محقق خوش شانس.

شکارچی گنج.

تاجر ارجمند.

کارشناسی ارشد و استخراج معادن و منابع تولید. آنها همچنین انواع اقلام تولید و بیش از دو صد مواد هنر و صنعت.

سربازان را از طریق هزاران نفر از نقاط که در آن آنها را برای هیولا صبر بروید. آنها غنائم با ارزش، مورد استفاده در جنگ های مختلف مبارزه با تکنیک های تولید.

مگی باید برای مطالعه بسیاری از جادوها و قدرت های جدید به استاد تمام عناصر.

کاوشگران ارائه می دهد انواع مختلفی از تلاش شغلی، اکتشاف در دورترین نقاط جهان بازی، و همچنین جستجو برای منابع معدنی جدید.

متقاضیان گنج در مورد ماجراهای خود با رونز مرموز یاد بگیرند، مجسمه اژدها را ببینید. در دخمه پرپیچ و خم از مخفی آنها را مورد منحصر به فرد پیدا کنید.

بازرگانان خواهد مغازه های خود را دارند، خواهد ساخت و اجاره خانه. علاوه بر این، معامله گران در حال خرید و فروش منابع، و تجهیزات شکار.

Rambov بازی آنلاین - آن را به یک دنیای منحصر به فرد از سحر و جادو و مکانیک است. این جزیره، از دست داده در اقیانوس ها به طور کامل نمی تواند عبور حتی بزرگترین و با تجربه ترین سربازان.

در بسیاری از این جزیره قطعات حتی قبل از از بین رفته است. همه این دره با جنگل ها، کوه ها و سواحل، غارها در اعماق زمین، که تاریکی برطرف کردن حتی درخشان نور از فانوس نه، هنوز به پایان بررسی نشده است. هیچ کس نمی داند که چگونه برای برنده شدن هیولا های تشنه به خون و ارواح زشت - در اینجا شما می توانید در سحر و جادو و اثر بخش تکیه می کنند.

بازی بازی آنلاین Rambov فوق العاده هیجان انگیز است. برای هر وظیفه شما پاداش دریافت خواهید کرد. با حیوانات مرده نیز سقوط انواع غنائم با ارزش: پوست حیوانات نادر، خزندگان و پر پوست نفرت انگیز است. اگر شما خوش شانس، شما از مهم غنائم صفحات استخوانی حکاکی با رونز سحر و جادو است.

Rambov آنلاین مملو نه تنها خطر است. اگر شما بازی را با دقت Rambov، شما یک مقدار زیادی از گنج دفن شده را پیدا کنید، مملو از مواد مفید و بسیار نادر است.

بر روی مجموعه ای از سپرده استخراج سنگهای قیمتی، سنگ معدن، قطعات کریستال، چوب، ریشه های دارویی و گیاهان دارویی.

این جزیره هنوز در شهرستان غارهای زیرزمینی و عمق اقیانوس کشف شود. اگر شما می خواهم را به کاوش و اکتشاف، نوآوری، و سپس شما به خصوص لذت بردن از بازی در Rambov. پس از همه، رویای هر محقق شهرستان Greyford است - بسیاری از مردم می خواهید برای پیدا کردن راه خود را در این مکان مرموز. با توجه به شایعات، Greyford - تنها شهرستان که در آن جمعیت بومی هنوز هم زندگی می کند.

Rambov بازی آنلاین شما ارائه می دهد طیف گسترده ای از امکانات. شما می توانید خانه یا اجاره دوست در هر شهرستان و یا منطقه خود را ساخت. اقامت در خانه، شما می توانید یک فروشگاه، که در آن پردازش می شود و استخراج منابع برای تولید انواع اقلام از آنها را باز کنید. شما می توانید سلاح های خود را، زره، elixirs سحر و جادو و دکوراسیون ایجاد کنید. همه چیز تولید شده شما به طور مداوم می تواند بهبود بخشد. همچنین، تمام است که شما را در استودیو ساخته شده، شما می توانید در فروشگاه خود را به فروش و یا اجاره آن در بازار است.

اگر شما علاقه مند در فعالیت های نظامی ندارد و یا اینکه کار سخت را دوست ندارد، شما می توانید لذت بردن از انجام مأموریت است که به معامله گران گرد. انجام این ماموریت خواهد شهرت خود را افزایش دهد. قدرت بالاتر، خواص فوق العاده ای از موارد است که می توان از این تجار خریداری شده است.

تاریخ در بازی Rambov - یک گام است که شما را به ماجراجویی بسیار زیبا و انتظار در این جهان شگفت انگیز نزدیک می کند. در اینجا شما می توانید بهترین از بهترین تبدیل!

 

بازی همچنین