Rappelz

نام های جایگزین: rappelz، بازی rappelz، rappelz آنلاین، rappelz آنلاین

Rappelz آنلاین - این یک بازی فانتزی جدید است، که به موجب آن تولید کننده کره ای NFLAVOR . برای استفاده از بازی بدون نیاز به پرداخت، به عنوان Rappelz آنلاین در اصل از « آزاد بازی » تاسیس که شده است، هزینه ماهانه از این بازی از دست رفته است.

به نوعی و قابل قبول در بازی Rappelz آنلاین ، لازم است که با زیر حداقل سیستم مورد نیاز:

OS : ویندوز XP / SP 2 و یا [_2_ ] ویندوز ویستا

پردازنده - AMD / اینتل 2GHz

512 MB RAM برای [ _2_] ویندوز XP یا 1024 MB برای ویندوز ویندوز ویستا [ _2_]

128 مگابایت کارت.

با DirectX: 9. 0C.

در اینجا برخی معایب احتمالی به بدون هیچ مشکلی بازی می باشد، سازندگان شرایط زیر توصیه می شود:

سیستم عامل: ویندوز ایکس پی / ویندوز ویستا.

پردازنده - پنتیوم IV 3. 0GHz و یا AMD پردازنده Athlon X2 5000 +.

آخرین نسل از کارت های گرافیکی با 256 مگابایت یا بالاتر

1024 MB RAM

با DirectX: 9. 0C.

همچنین نیاز به دسترسی به اینترنت دارند.

برای شروع بازی، شما نیاز به انجام شود P egistratsiya بازی Rappelz . برای این کار، مراحل زیر را انجام:

در واقع ثبت نام Rappelz مشخصات. در اینجا شما باید آدرس ایمیل خود را (که خواهد شد نام کاربری در بازی)، رمز عبور را وارد کنید، به عنوان خوانده شده و شرایط استفاده از بازی شرایط،

بعدی، شما نیاز به دانلود نرم افزار کلاینت بازی، می توان آن را به طور مستقیم بر روی سایت انجام می شود. به بازی Rappelz، نیاز به حدود 2. 1 GB فضای دیسک رایگان. بعد از Rappelz بازی آنلاین دانلود، شما فقط نیاز به اجرای فایل نصب . Exe را در پوشه ای که بازی دانلود شده است. در این ثبت نام Rappelz آنلاین به پایان می رسد و ما می توانیم به بازی ادامه دهید.

و کاتولیک Rappelz دارای سطح بالایی از گرافیک. مناظر و شخصیت های کشیده شده در جزئیات، در minutest جزئیات به طوری که برخی از اشیاء می تواند برای ساعت ها تماشا کنید و فقط می خواهم به لمس. لازم به ذکر است موسیقی متن بازی. به طور مداوم پخش موسیقی ایجاد جو مناسب، بازیکنان غوطه ور بیشتر به دنیای سحر و جادو.

Rappelz بازی آنلاین است که در آن سه نژاد منحصر به فرد وجود دارد

سنبله

Asura.

پسر.

پسر - آن ساکنان نخستزاده پری جهان است. آنها به دانش عمیق از سحر و جادو، می توانید آن را به طور موثر استفاده کنید. آنها همچنین می دانیم چگونه در هماهنگی با طبیعت و چگونگی استفاده از هدایای او زندگی می کنند، بدون ایجاد آسیب به در حالی که او. سازند از این مسابقه به عنوان تمدن طولانی و دشوار بوده است. نه بدون کمک دوا و Asura برای تلفن های موبایل استادان از زمین های خود تبدیل شده بود.

Asura - فرزندان خدا از بین رفتن. آنها کاملا می دانند هنر جنگ - ماگس خود بی رحم به دشمنان و حملات خود را همیشه هدف خود را پیدا کنید. با وجود ریشه های آن، آنها را به منظور آموزش مردم برای دفاع از سرزمین خود و قادر به مبارزه با آنها ایجاد شد.

سنبله - این است که نگهبان نور، فرزندان خدا از ایجاد. از ویژگی های این نژاد این است که آنها اساتید شفا سحر و جادو می باشد. اما این به این معنا نیست که آنها نمی توانند در مبارزه! برج سنبله را به این دنیا برای آموزش مردم به دوست داشتن و مراقبت از تمام موجودات زنده، به حفاظت از آنها فرستاده شدند. از این افراد یاد گرفته که چگونه به استفاده از سحر و جادو برای اهداف بهبود و رفتن به نبرد تنها در پاسخ به تجاوز.

در Rappelz بازی می تواند بر روی تعداد زیادی از مکان باشد. شما می توانید در مرداب ها، بیابان ها، کوه ها، تپه ها، دشت ها، غارها، معادن و فلزات، و بسیاری از جاهای دیگر بازی کند. بازی همچنین فراوانی از ساختمان های مختلف - شما می توانید همه نوع خرابه، ساختمان عامل، قلعه ها پیدا کنید. بنابراین، مقدار زیادی از فضای باز برای نبرد و هر کس می تواند زمین جالب تر را انتخاب کنید. بازی، شما باید همیشه آماده برای جنگ، به عنوان جهان با هیولا های مختلف، حیوانات و دیگر موجودات جادویی پرتکاپو.

یکی از ویژگی های متمایز از این بازی است که شما می توانید یاور در قالب یک حیوان را. هر کس می تواند مورد علاقه برای همه پیدا کنید. شما می توانید، برای مثال، این است که یا یک حیوان، مانند:

N Anter Y [_19_ ]

پرندگان Y

Ork محافظ و

یتی

اسکلت و

قرمز امین جن [_21_ [و] _2_]

SYN خود جن [_21_ [و] _2_]

آرام سوت Y

گرگ و

درنده و

سمندرها Y

طوفان دختر

فرشته و

حیوان افسانهای با بالاتنه انسان و پایین تنه اسب و

سربروس و

جن و

سفید امین اژدها [_21_ [و] _2_]

برخی از حیوانات خانگی ساده تر، برخی سخت تر، اما همه آنها دارای ویژگی های خاص خود را دارد و می تواند در یک جهان خطرناک است ارزشمند.

و قابل قبول در بازی آنلاین Rappelz می تواند 5 سرور رسمی. کدام یک را انتخاب کنید - آن را به کاربر.

 

بازی همچنین