Raska

نام های جایگزین: Rashka

Raska آنلاین - ژانر استراتژیک بازی مرورگر رایگان، نشان می دهد که اوضاع واقعی در تبادل مالی در روسیه و در سراسر جهان. پروژه های تهیه شده توسط Finam، در میان بازی های فعلی اینترنت منحصر به فرد است. Raska بازی آنلاین را به شما می آموزد که چگونه برای زنده ماندن در یک جهان بی رحمانه که در آن اهرم موفقیت مقاومت، قدرت و پول است. ثبت نام شما را یک بلیط Raska به یک مدرسه واقعی از زندگی را. مهارت در بازی به دست آورد، شما حتی می توانید در واقعیت اعمال می شود. برای شروع بازی Raska، شما باید مطمئن شوید که سیستم شما را در دیدار الزامات زیر است:

1) سیستم مایکروسافت ویندوز 98SE/ME/2000/XP

2) CPU پنتیوم 300 مگاهرتز

3) حافظه 128 MB

4) سازگار با DirectX کارت گرافیک

5) اتصال به اینترنت

ثبت نام Raska در این بازی است که به شرح زیر است:

- معرفی نام مستعار

- آدرس ایمیل شما

- رمز عبور فکر کردن

سپس کلیک بر روی دکمه ثبت نام، و سپس شما باید مشتری بازی دانلود کنید.

پس از Raska آنلاین چک به تصویب می رسد، و شما در این بازی بودند، به اطراف نگاه، بررسی پیچیدگی های خاص از کار در بازار سهام و رو به جلو - به دفاع از موقعیت خود را!

شما نه تنها به تماشای، بلکه تبدیل شدن به یک حزب را به رویدادهایی مانند شکل، صعود و سقوط شرکت های با نفوذ، فراز و نشیب های سیاسی از بحران مالی جهانی است. باید یاد بگیریم برای مدیریت پول موثر و خرد به دانستن معاملات سهام. به خاطر داشته باشید که گاهی اوقات حتی معامله به ظاهر کوچک ممکن است بسیار بستگی دارد. بازی Raska، باید کار به دنبال هدف. شانس بازیکنان شجاع و محکم همراه باشد.

مفاهیم کلیدی Raska

- قدرت

- نیروی

- پول

قدرت - بهره مندی از هوشمند، روح قوی، که موفق به برنده شدن در این قدرت مردم است. خوب طراحی اقناع عمل می تواند تسخیر بسیاری از. و چگونه شیرین گاهی اوقات سزاوار احساس قدرت!

برق را می شکند و تسخیر آن خواهد بود که ضعیف تر از شما. ترس مجبور به تعظیم قبل از شما. بله، می تواند کمک به هموار کردن راه به جای آرزو در خورشید است.

خب، چه می شود بوسیله همان پول در زندگی ما را اشغال کردند؟ Raska بازی آنلاین یک فرصت برای تحقق بخشیدن به آن را با پول شما نمی توانید فقط خرید یک بلیط اتوبوس یا حتی کالاهای ضروری گران قیمت ترین ارائه. پول می تواند جنبه های مختلف زندگی در حال حاضر مشکل ما تاثیر می گذارد. مجموع مرتب گاهی اوقات به طور ناگهانی مسیر از حوادث را تغییر دهید. تحمیل سرمایه که شما می توانید در کنار هم قرار Raschke، به معنای واقعی کلمه می تواند شگفتی را انجام دهید! حتی قدرت و اقتدار تعظیم قبل از قدرت پول!

اما اگر چه وظیفه اصلی این بازی - شما در مسائل اقتصادی ACES، به بازی بازی آنلاین Raska، به شما خواهد شد، و انجام چیزهای دیگر مهم است. بازی آنلاین Raska شامل مبارزه و مولفه های اجتماعی. بنابراین شما باید به دنبال رویدادهای سیاسی. نشان دادن تفکر استراتژیک خود را، در حال توسعه یک برنامه است که شما را مانند یک اثر است که می تواند به سکته مغزی خود را در جهان سیاسی و اقتصادی را به دست آورد.

برای دریافت بر روی وزن تر ذکر شده، سازماندهی کارتل. همکاری با دیگر بازیکنان فقط شما بهره مند شوند! بسیاری از شخصیت های که شما با آنها مواجه خواهد شد شخصیت های شناخته شده در زندگی واقعی، هر چند کمی جهش یافته. من فکر می کنم شما بیش از حد شگفت زده نیست، همانطور که در حال حاضر می دانیم که بازی تکراری واقعیت است.

سیستم PVP هیجان انگیز فرصت برای مبارزه با زامبی ها، به سازماندهی یک حمله از کارخانه، غارت Korowai یا فروشگاه ارائه می کند. شما یک شانس برای برنده شدن ساختمان ها و حتی کل منطقه.

بازی بازی آنلاین Raska ساده تر خواهد شد اگر در آغاز از فرهنگ لغت یک معامله گر تازه کار، که از لحاظ اقتصادی مهم مورد استفاده در بازی جمع آوری می یاد بگیرند. سپس به پمپ کمی برای دریافت مستی اولیه و پس از آن با اطمینان تسخیر Raska امتحان کنید. در بازی از 60 سطح است. توجه به هر دو طرف اقتصادی و سیاسی. برای دانلود سطح اقتصادی خرید و فروش سهام. و برای تسطیح سطح سیاسی نیاز به شرکت در رای در نظر سنجی و اخبار، اظهار نظر، پیام های پست در انجمن ها و چت.

با گیم پلی سرگرم کننده Skraste اوقات فراغت شما. لذت بردن از درخشش رابط و اصلی ایده های بازی. بازنگری این باور است که همه چیز لزوما ثروت و شما لبخند خواهد!

 

بازی همچنین