Rayman را. خرگوش هار 2

نام های جایگزین: Rayman را. خرگوش هار 2

سیستم مورد نیاز:

پردازنده: پنتیوم 4/Athlon XP 2 گیگاهرتز

RAM: 256 MB

ویدئو: 64 MB از حافظه

فضای دیسک: 500 MB

Rayman را. خرگوش هار 2 - بخش دوم شاخه ای از سری محبوب بازی، که در آن مشکل اصلی بود، باقی مانده از دست رفته از هر نوع خرگوش دلیل. خرگوش دیوانه 2 دوباره با مادهای نشت عجیب و غریب شروع می شود بله لبه پر از جنون محض است. آنها به دنبال هر هدف خاص، نمی خواهم برای به دست گرفتن قدرت، نمی خواهم برای از بین بردن چیزی، آنها فقط می خواهم به خرابگری. و خرگوش بازی مخزن 2 به ما می دهد فرصت برای پیوستن به جمعیت گوش دیوانه. جنون بازی ادامه فرصتی برای اکتشاف در داخل از یک زندگی مرموز از خرگوش، زندگی که ما از بازی اول بسیار کمی آموخته می دهد. ما شاهد زندگی روزمره خرگوش، درآمد زندگی خود را با کار در یک دفتر گرفتگی، ما یاد بگیرند که خرگوش مانند بزرگ ساندویچ چند سطح. از Rayman را. خرگوش هار 2 می دانید که شخصیت اصلی این بازی بسیار علاقه خوردن رنگارنگ، پروانه های رنگارنگ، و در حالی که شکار برای آنها به کتک زدن رقبای خالص. در خرگوش، مهارت های خاص پخت و پز، چرا که آن را تبدیل به سرخ کردن مرغ، غذای کافی برای خوردن چند فلفل گرم، و پس از آن به نفس یک تکه گوشت.

بازی

به عنوان بخش اول از این بازی، عاقبت با عنوان Rayman را. خرگوش هار 2 نشان دهنده مجموعه ای متنوع از مینی بازی، که در آن شخصیت های اصلی، خرگوش دیوانه خواهد چیزهای باور نکردنی به طور انحصاری در رپرتوار اجرایی خود را انجام دهد. بیش از سی بازی توسعه دهندگان مختلف رایمان. خرگوش هار 2 تلاش برای قرار دادن پتانسیل کامل از ایده های منحرف ترین آنها. موضوع مبارزات انتخاباتی رقیق خنده دار و بسیار خنده دار شخصیت ویدئو دوباره را انجام خرگوش هار. 2 نگاهی به حماقت خود و حتی مرد غم انگیز ترین و غمگین یک بار تا به لبخند وادارید. بازی 2 خرگوش مخزن به ما ارائه فعالیت های کاملا دیوانه مانند تقطیر شستشو تنکه پوش، ارسال اس ام اس در تئاتر، حمل اهرام ساندویچ بزرگ برای سرعت، مسابقه حلزون ها، فوتبال عجیب و غریب آمریکا و خیلی بیشتر انجام دهد.

ظاهر

محل از جهان بازی بسیار متنوع است و همه چیز وجود دارد - مناطق استوایی، جنگل های انبوه، مرداب، کویر پوشیده از برف، غارهای تاریک، پشت بام قصرها شهری، آزمایشگاههای مواد شیمیایی، رستوران ها اتاق ابزار. برخی از مکان های از سطح بازی درخشان parodied همراهان مشهور است. به عنوان مثال، در اینجا شما می توانید دکوراسیون شبیه به آن است که ما در فیلم ایندیانا جونز و خیلی بیشتر دیده می شود پیدا کنید. صفحه نمایش گرافیکی است که در سه بعدی کارتونی به سبک ساخته شده، پر از رنگ های روشن و اشکال سرگرم کننده از اشیاء. تنها حذف که توسعه دهندگان اجازه این است که آنها شخصیت اصلی در سراسر آمار سری نقش و جو در زمان. اگر در اولین بازی از خرگوش هار، رایمان به طور مستقیم درگیر شد، در ادامه از همه افتخاراتی و تقریبا همه بخشی از فضای بازی اختصاص داده خرگوش مضحک و مجنون، با این حال، انواع بسیار متنوعی از طنز و تقلید smoothes و این لحظه ناخوشایند.

 

بازی همچنین