اختلاف

نام های جایگزین: Razdor

بازی آنلاین مرورگر اختلافات است آزاد و در نتیجه در دسترس هر کسی که داستان های فانتزی و گرافیک عالی را دوست دارد است. در عین حال هیچ سیستم مورد نیاز خاص وجود دارد: مهمتر از همه، اتصال به اینترنت و یک مرورگر مدرن است. به منظور بررسی خود را تمام مناظر، شما باید به وب سایت رسمی این بازی را ادامه دهید. ثبت نام اختلافات آنلاین است برای پر کردن زمینه های زیر:

1) نام بازی.

2) رمز عبور (حروف آمیخته با شماره - بهترین گزینه).

3) ایمیل معتبر.

4) کد نشان داده شده در تصویر را وارد کنید.

علاوه بر این، آن است که مطلوب به خواندن قواعد بازی و توافقنامه کاربر، به عنوان با فشار دادن "ثبت نام" شما را در تعهد را به دنبال همه چیز را که در حال حاضر در اسناد اعلام شد. اگر شما همه مرتب شده، و شما با کلیک بر روی لینک گرامی - ثبت نام اختلافات آنلاین را می توان به طور کامل در نظر گرفته شود. بلافاصله پس از آن، شما می توانید ایجاد کنید و حتی 1-4 (! ) شخصیت (در صورت دلخواه)، که هر کدام ممکن است یک ظاهر منحصر به فرد داشته باشد، تا توسط شما انتخاب شده است. و شخصیت، و رابط، و بازی های جهان اختلافات آنلاین به طور کلی به سادگی زرق و برق دار!

بنابراین، به محض اینکه مرحله ثبت نام در بازی اختلافات است تکمیل شده و تعیین تعداد و اصلی ویژگی های شخصیت، شما خود را در یک روستای دنج کوچک پیدا، می روم شما و فرو رفتن به ماجراجویی واقعی و مبارزه. رویدادهای گیم پلی در حال توسعه کاملا به سرعت، بسیار بر روی سرعت واکنش های خود را و سطح توسعه از خواص اساسی از شخصیت شما بستگی دارد. و آنها به شرح زیر است:

• برق - میزان آسیب آسیب سلامت جسمی خود را به دشمن تاثیر می گذارد.

• چابکی - کمک می کند تا به طفره رفتن از حملات دشمن.

• استقامت - مقدار نقاط ضربه شخصیت خود و جذب آسیب های دریافتی آنها تاثیر می گذارد.

• شانس - تمام راه بسیار مثبت تحت تاثیر قرار می.

• روح - کاهش آسیب های سحر و جادو و بر میزان مانا.

• اطلاعات - باعث می شود شما را به آسیب و مانا نقاط سحر و جادو.

شاخص های عملکرد با انتقال به سطح بعدی را افزایش دهد. بازی با موفقیت بازی آنلاین اختلافات است، نیاز به بهبود در تمام چهار نوع برخورد آسیب

1) فیزیکی - است سلاح های سرد در غوغا استفاده شود.

2) از راه دور - سلاح های کوچک را از راه دور.

3) مستقیم - اعمال شده جادوها کشیش.

4) آسیب سحر و جادو - اعمال با استفاده از جادوها شعبده باز.

اختلافات سیستم بازی آنلاین است که کلاس های زیر است:

• جنگجو - حمله و دفاع با استفاده از توانایی های ویژه ای (ضربه سریع، ناله کند، دندانه دار ویژه، فریاد زدن از خشم، و غیره )

• شعبده باز - حمله و دفاع از طریق استفاده از جادوها ویژه (سنگ اسمانی بزرگ، حلقه آتش، مانع جادویی، انتقال از راه دور، و غیره )

• کشیش - برکت، بهبود می یابد و از آن محافظت.

• شکارچی - استفاده از انواع تله، تله کند، پوشش، و غیره انواع عکس

با وجود این تصور بازی اختلافات است شما تنها با شرکت در جنگ مورد نیاز نمی باشد، به لطف یک سیستم بسیار توسعه یافته از رشته های حرفه ای:

1. جمع آوری: چوب و ماهیگیر.

2. ماشینکاری: خیاط، دباغ، کرک، نجار، آهنگر.

3. به طور کلی - پخت و پز.

به عبارت دیگر، اختلافات بازی آنلاین اجازه می دهد تا شما را به لذت بردن و راه مسالمت آمیز زندگی، برای توسعه موفقیت آمیز از آن به عنوان لازم برای توسعه تجربه کاراکتر محاسبه می شود. تنوع و هیولا های محلی زیبا در خور تحسین. در کشاکش بازی با شما خواهد شد سوسمار، قادر خواهند بود تا شخصیت را به سنگ، و ارواح با دوستان و نزدیکان او، و گراز، قهرمان در حال اجرا در سراسر در جنگل، و، البته، گرگ، که پس از خونریزی آزار دهنده گاز باقی می ماند.

با وجود این واقعیت است که جنگ را در حالت واقعی، این بازی را بازی آنلاین اختلافات است شما به راحتی و با آهسته اینترنت می تواند - اتصال. پس از همه، مدل های شخصیت به طور مستقیم به نبرد پر شده است، تقریبا بدون منحرف کردن بازیکنان از اقدام هیجان انگیز است. آیا باور من نیست؟ خودتان ببینید در حال حاضر!

 

بازی همچنین