قلمرو خدا دیوانه

نام های جایگزین: قلمرو خدا دیوانه

اگر دوست دارید بازی در ژانر "فانتزی"، این پروژه برای شما. قلمرو بازی از خدا دیوانه - چه شما نیاز به استراحت در وقت آزاد خود را و آن را صرف سرگرم کننده و جالب است. این یک بازی آنلاین چند نفره است که نیازی نیست که شما به نصب نرم افزار اضافی و یا مشتریان است. به طوری که شما می توانید به طور مستقیم از مرورگر مورد علاقه خود را بازی کند. مشخصه اصلی این بازی - ژانر کمدی است که در آن اجرا شده است. تا به امروز، این بازی دارای یک ارتش از طرفداران، که روزانه با شرکت کنندگان جدید و جدید پر.

یک بازی که می گیرد در این کشور پادشاهی است که توسط خدا از جا در رفته حکومت -

همانطور که می توانید از عنوان، قلمرو دیوانه خدا آنلاین را ببینید. این، البته، بر تمام ساکنان دیگر از پادشاهی. در این بازی شما انتظار می رود تعداد زیادی از سطح، که هر یک از شما باید برای هیولا مخوف صبر کنید. از آنجایی که این یک بازی چند نفره است، سنت شما می توانید با بازیکن های دیگر و پیوستن به تلاش برای پیروزی تلاش های جمعی همه نیروهای دشمن. پروژه رابط متناسب با خلق و خوی او - مثبت، مهربان، کمدی.

از آنجا که ما در حال صحبت کردن در مورد بازی آنلاین، باید توجه داشت که برای شروع از گیم پلی در قلمرو ثبت نام خدا دیوانه مورد نیاز است. در این مرحله در این پروژه هیچ سازگاری برای علاقهمندان به بازی روسیه، اما در مورد اینکه آیا آن شده است به روسیه در آینده ای نزدیک ترجمه شده، ما متعهد نیست که می گویند. با این حال، این حقیقت باید به شما اشتباه نیست. به طور مستقیم - به عنوان یک بازیکن با تجربه، شما قادر خواهید بود تا با همه چیز خود به خود و حتی بدون یک فرهنگ لغت خواهد بود. یک سال پیش، به بازی های بخار گره خورده است.

برای شروع روند ثبت نام، شما باید از لینک مناسب «ثبت نام»، که در گوشه سمت راست بالای صفحه بازی قرار گرفته است منتقل می کند.

شما فرم ثبت نام را پر شما می توانید در عرصه بازی خدا دیوانه شروع کنید. دقت همه سیستم اشاره، پس از آن ساده تر خواهد شد برای پر کردن در فرم. شما نیاز به وارد کنید کلمه عبور برای شما و ارائه سیستم مدیریت آدرس ایمیل خود را.

هدف اصلی این بازی، همانطور که در بالا ذکر شد، - هیولا را بکشند. برای این کار، هر بازیکن خواهد سلاح داده می شود. اکثر کنترل های دلالت بر یک بازی گروهی است. برای هر موفقیت برای همه موفقیت انجام ماموریت ها و وظایف شرکت کنندگان در پروژه بازیکنان دریافت امتیاز تجربه نیاز به واجد شرایط برای سطح بعدی. سپس بازی قلمرو خدا دیوانه بازی است حتی بیشتر جالب توجه است به دلیل توانایی بهبود یافته از شخصیت و ظاهر هیولا جدید. در مجموع نقاط بسیار سریع تر و آسان تر به دست آورند.

تا به امروز، این بازی در دسترس برای همه 14 کلاس عمده ای از شخصیت است:

دزد.

کمانداران.

کشیش.

جادوگران.

شوالیه.

آدمکش .

Paladins.

عرفا.

احضارکنندگان ارواح.

جنگجو.

شکارچی .

Tryukachi.

Warlocks.

نینجا.

تمام این شخصیت ها می تواند بازی قلمرو خدا دیوانه آزاد است.

 

بازی همچنین