رئال مسابقه

نام های جایگزین: رئال مسابقه

رئال بازی مسابقه - یک شبیه سازی از نژادها با سرعت بالا در شب از جاده های بزرگ شهرستان. این یک بازی تحت وب چند نفره از Viprojects شرکت است. وحدت فناوری، گرافیک واقع گرایانه 3D، جزئیات گیم پلی و آگاهی به جزئیات - با تشکر از این همه و ویژگی های دیگر از رئال مسابقه بازی آنلاین می تواند به مخاطبان گسترده ای از کاربران از نسل جدید برنده شوید. آن روزها وقتی که هیچ چیز دیگری برای انجام جاذبه های طولانی رفته است. در حال حاضر یک فرصت بسیار عالی را به فضای مجازی شود و حمل و نقل به تجربه تمام احساسات که در زندگی واقعی در دسترس نیست وجود دارد. این بازی شبیه سازی تمام ویژگی های بزرگ از زندگی سواران شیب دار آنها را به هر کسی که علاقه مند در دسترس است. نگاه به جلو به اتومبیل زیبا و گران قیمت، جاده شب فریبنده، بسیاری از طرفداران و مخالفان در مهارت است پست تر نیست. و این همه رنگ و بوی پول بزرگ و به نظر می رسد در جرم و جنایت دم. به قلب خود را رایگان! احساس عجله با سرعت فوق العاده خطرناک، هر چیزی که توجه به اطراف نیست! اگر این همه شما تساوی در زندگی روزمره، این است که بازی در رئال مسابقه است مطمئن شوید که به شما لطفا!

شما نیاز به دانلود بازی رئال مسابقه است، اما این ممکن است تنها با کسب اجازه از دولت. از آنجا که این بازی است که در حال حاضر در مرحله از PTA. آنچه را می خواهید دعوت به بازی جهان ثبت نام مسابقه واقعی کمک خواهد کرد. پر کردن فرم زیر، آدرس ایمیل، رمز عبور، نام بازیکن و تاریخ تولد را وارد کنید. سپس، شما باید توافقنامه کاربر را بپذیرید. پس از ثبت نام در بازی رئال نژاد است، انتظار می رود یک نامه. لذت بردن از یک زندگی فعال از سوار کردن با کامپیوتر خود را، حتی به طور متوسط ​​پیکربندی. پس از سیستم مورد نیاز برای این بازی است که بیش از حد بالا نیست.

در منطقه شهری که در عکس از شخصیت ظاهر می شود، شما در شروع آغاز شده است. شما به طبقه مورد نظر را مشخص و اصلاح یک نگاه، یک سبک لباس را انتخاب کنید و حتی صفات شخصیت خود را. توجه کافی به این نکته، چرا که در این شکل و شما قبل از ساکنان دیگر از شهرستان مد روز بروید. شروع راه خود را به شهرت از رقابت با طرفداران اتومبیل و سرعت. به یاد داشته باشید که جاه طلبی تنها شما نیست! مخالفان خواهد همه چیز ممکن است به نفع خود. با این حال، ما باید بر این باورند که تلاش، شما قادر خواهید بود به شکست دادن هر کسی!

در ابتدای بازی شما دسترسی به طیف گسترده ای از ماشین آلات ندارد. هیچ چیز داده شده است. چرخ دستی خوب به دست آورد. برای صرفه جویی در پول و خرید جامد، شما باید وظایف مختلف، که، اتفاقا، هیچ کمتر هیجان انگیز از مسابقه خود را انجام دهد. ماشین و مهارت های شخصی را به عنوان شما را از طریق گیم پلی به پمپ پیشرفت. این ساده تر خواهد شد برای انجام این کار اگر شما را به قبیله قوی بروید. علاوه بر این، مسابقات بین قبیله وجود دارد، بازیکنان تنها در دسترس نیست. پیروزی در این مسابقات به ارمغان می آورد پاداش خوب است. بنابراین همه "جوانب مثبت" و "منفی" را به تصمیم می گیرید که سبک بهتر است برای انتخاب بازی رئال مسابقه کاملا وزن.

است و حتی این فرصت را به کسب و کار وجود دارد. با گذشت زمان، شما می توانید تبدیل به صاحب شرکت حمل و نقل. و آن را وعده سود بزرگ!

با توجه به قطعات خودرو، طرفداران تنظیم می خواهند خوش تعجب. در اینجا است که سهام بسیاری از موارد برای استفاده وجود دارد. به عنوان مثال، توربین، آویز، لغزنده، LED ها، صبلرس، و غیره § آیا این فرصت برای ایجاد یک چرخ دستی از رویاهای خود را از دست ندهید!

همانطور که قبلا ذکر شد، این بازی را بازی رئال مسابقه شما در این شهرستان است. است مجموعه ای از ساختمان ها با توابع مختلف وجود دارد. بنابراین، ما تمام امکانات مهم است. نمایندگی برای خرید ماشین آلات و قطعات در نظر گرفته شده. مدیریت استفاده می شود برای ضبط باند. در اداره پلیس مسئولیت رسیدگی به تمام انواع شکایت. سبک آزمایشگاه در دستی اگر شما به طور ناگهانی می خواهید به تغییر ظاهر. مسابقه فروشگاه لباس یک محل عالی برای رفتن به خرید است. این بانک برای نگهداری سرمایه تاسیس شد. در خودکار نوار رفتن برای نوشیدنی قوی که مایل به بحث در مورد آخرین اخبار. روگرفت شهرستان برای جمع آوری و دفع از اقلام تاسیس شده است. منطقه مسابقه - این است جایی که داغترین حوادث رخ می دهد است. بسیاری از مکان ها، اما نقشه از شهرستان کاملا قابل درک است. بنابراین لازم نیست که سرگردان.

تاریخ و مطمئن شوید که این بازی که در آن قلب خود را با هیجان به لرزه در خواهد شد! نمایش همه آنچه را که آنها قادر هستند! اجازه دهید بخت شما لبخند زدن!

 

بازی همچنین