Remanum

نام های جایگزین: Remanum

آیا یک بازی چند نفره بازی تجارت Remanum رایگان که در آن شما سعی کنید خودتان را در نقش یک تاجر، تلاش برای متراکم کردن ثروت و شهرت در 20 شهرستانها از امپراتوری روم در اطراف دریای مدیترانه. بازی بازی Remanum می توانید به طور نامحدود، به دلیل دور بازی 6 ماه طول می کشد، و اگر شما خود را بزرگترین قدرت در امپراتوری، شما را به عنوان امپراتور دریافت خواهید کرد. اما برای عنوان باید به مبارزه! برای این کار عاقلانه مدیریت مزارع، کارخانه ها و کارگاه های آموزشی خود، فروش محصولات، سود، و، البته، استفاده از ثروت به نفع شهروندان و Remanum شهرستان آنلاین.

قبل از بازی Remanum، مطمئن شوید که کامپیوتر شما در دیدار حداقل سیستم مورد نیاز مانند: پردازنده فرکانس - 2GHz، حافظه 1GB RAM، کارت گرافیک - 128MB.

ثبت نام Remanum می کند بسیاری از وقت خود را و آسان را ندارد:

1. در صفحه اصلی، را انتخاب کنید گزینه "ثبت نام اینجا"؛

2. تعیین نام از حساب.

3. لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.

4. یک رمز ورود ایمن را وارد کنید و تکرار آن.

5. "ثبت نام" را انتخاب کنید.

Remanum بازی بسیار جالب است، چرا که شما تعداد زیادی از اهداف! اول، تبدیل شدن به یک شهروند محترم در شهرستان شما. شما نیاز به گسترش قلمرو خود، برای تولید کالاها و فروش آنها را به صورت تجاری در Remanum سودآور آنلاین. بازی Remanum شما اجازه می دهد برای تجارت با هزاران نفر از بازیکنان از تمام شهرستانها از امپراتوری. فراموش نکنید که برای چانه زنی، به خاطر شما، بنابراین دریافت شهرت خوب است.

هر خرید و یا فروش، هر گونه کمبود سهام در سیستم تجارت جهانی، که منجر به تغییر در تقاضا در بازار نمایش داده می شود:

بازی های منحصر به فرد سیستم اقتصادی Remanum الهام گرفته است.

یکی از اهداف این است که افزایش Remanum آنلاین اموال خود را. شما می توانید انواع گیاهان که به تولید مواد اولیه و یا بازیافت آنها به محصولات با ارزش تر ساخت. بازی Remanum شما اجازه می دهد برای فروش محصولات خود را از طریق بازار به مردم محلی.

در بازی Remanum ساختمان شامل یک سیستم تولید بسیار قدرتمند: هر ساختمان به طور خودکار تولید کالا، اگر فضای کافی در مواد خام و سهام وجود دارد. وظیفه شما در Remanum آنلاین را چنین زنجیره تولید کارآمد است که هر شاخه کار کرده است کاملا موثر ایجاد کنید. محصولات با ارزش تولید شده توسط صنایع مختلف شرکت مشغول به کار.

شما می توانید Remanum بازی و گسترش تولید خود را. با رشد مناسب، تولید خود را به محصولات بیشتر فراهم می کند. به ثروت و شهرت خود را می توانید در Remanum آنلاین رشد می کنند، شما نیاز دارید که به طور منظم در ساختمان های غیر تولید مثل، انبار و بندر سرمایه گذاری.

بازی Remanum ثروت اولویت نمی دهد. برای کمک به شما تا به بالاترین سطح در رتبه قدرت، شما نیاز به کمک های مالی و کالا، و خود را به رفاه این شهرستان اختصاص. به طور منظم در انتخابات شرکت می کنند و یا نشان می دهد نامزد انتخابات سناتور Remanum آنلاین. سیاستمداران دریافت قدرت بیشتر و تصمیم بگیرید که چگونه به منظور توسعه شهرستان. سناتور با بالاترین شهرت را تبدیل به امپراتور بازی Remanum اواخر در دور.

ناتوانی و انسجام خود را در بازی Remanum شهری مراقبت! بسیاری از ساختمان های عمومی مختلف در Remanum، که شامل همه شهروندان و بازیکنان در شهرستان وجود دارد.

هر دور بازی در بازی عبور Remanum 6 ماه. بازیکن بازی را با بهترین شهرت در پایان دور برنده این بازی و Remanum امپراتور می شود. این شهرستان با بهترین شهرت و بازیکنی که بیشترین دارایی (توسط مردم) به طور جداگانه تعلق می گیرد. شروع به ساختمان از تولید Remanum سیستم خود را آنلاین در حال حاضر!

 

بازی همچنین