شوالیه باقی مانده

نام های جایگزین: شوالیه باقی مانده

بازی باقی مانده شوالیه - بازی هیجان انگیز در سبک انیمیشن، که در ژانر MMO ساخته شده است.

باقی مانده شوالیه یک بازی رایگان است که در آن اتفاقات برای اندازه گیری Skalari است. انسان در این بعد شاید یک احتمال وجود دارد که پورتال باز می شود قفل شده بود، اما، و مردم آزاد خواهد شد.

در ثبت نام باقی مانده شوالیه برای هر بازیکنی که می خواهد به بازی یک بازی باقی مانده شوالیه لازم است. برای ثبت نام در این بازی، شما باید مطمئن شوید که به شرح زیر است:

1. یافتن بازی مورد نظر در اینترنت، بلکه در وب سایت رسمی بازی باقی مانده شوالیه.

2. روی توپ سحر و جادو سبز است که می گوید «بازی» کلیک کنید.

3. بعد شما باید به طور مداوم سه مرحله را دنبال کنید.

4. دانلود کلاینت بازی. آن را به شما به نظر می رسد بلافاصله بعد از شما فشار «بازی».

5. سپس مشتری بازی را نصب کنید.

6. و پس از آن شما خواهد شد این فرصت را برای تکمیل فرم ثبت نام داده شده است.

بازی باقی مانده شوالیه می تواند هر بازیکن است که به تصویب هر سه مرحله از ثبت نام و که کامپیوتر خود را دارای ظرفیت از گل و لای به عنوان بالا:

اینتل پنتیوم 4 2. 0 گیگاهرتز - پردازشگر

1 GB - RAM.

Gefore 5600 128 MB (یا 128 MB کارت گرافیک Radeon 9500، اینتل GMA 950) - کارت.

پنجره XP - OS.

2 GB - هارد دیسک (HDD).

DirektX 9. 0C - DirekttX.

در باقی مانده شوالیه بازی شما باید از این فرصت چنین کلاس هایی

1. جلو - این کلاس تخصص در سرعت حمله بالا و اعتصاب بحرانی بالا، و آن را سریع تر از تقریبا هر دشمن. آتی دارای دفاع کم است.

2. توپچی دو می تواند برای حمله آتش سبک تر به دریافت جلوتر از دشمنان خود را. با سرعت حمله بالا و احتمال اعتصاب حیاتی، دو توپچی نیروی شکست ناپذیر است که توسط همه مورد احترام هستند.

3. پرتاب سنگین برای از بین بردن ایجاد شد. با آرایه های بزرگ خود را از سلاح ها و حمله برای یک فاصله طولانی، آنها به طور جدی می تواند فاصله زیادی از مخالفان خود صدمه بزند.

4. مزاحمان به عنوان مخزن در میدان جنگ هستند، wreaking ویران با قدرت حمله مناسب و معقول است. آنها یک سطح بسیار بالایی از حفاظت. هدف آنها - به آن زنده بمانند.

5. Elementalists - که آیا این یک کلاس در یک گروه با کسی و یا به تنهایی است، آنها را به یک حمله در سطح بالا سحر و جادو عناصر متفاوت است. با وجود فقدان قدرت دفاع، آنها را برای جبران آن با مهارت های کنترل جمعیت سحر و جادو و اثرات وضعیت.

6. کشیش - یک بازی کلاس شفا باقی مانده شوالیه، از سحر و جادو دایره فرود آمد. آنها می خواهند برای کمک و حمایت از متحدان از طریق بهبود و بازسازی از کسانی که در جنگ کشته شدند. کشیش یک HP نسبت به همتایان خود.

اما باقی مانده شوالیه آنلاین شما می توانید در مسیر یکی از این کلاس ها تنها به سطح دهم است. و قبل از آن، شما باز باشد سه دسته اصلی بازی ها.

باقی مانده شوالیه های رایگان به شما برخی از گزینه های ارائه، اما برای برخی از قسمت های بازی شما ممکن است مجبور به پرداخت.

در باقی مانده شوالیه را دریافت کنید خوش شانس برای رسیدن به بالای بازی و موقعیت پیشرو. شما مطمئن باشید که برای رسیدن به هدف می باشد!

 

بازی همچنین