مرثیه ای آنلاین

نام های جایگزین: نماز میت

بازی مرثیه ای آنلاین - MMORPG با یک مشتری فوق العاده، اقدام که می گیرد پس از آخرالزمان. شما خود را در یک جهان که در آن جهش و به طور مداوم اجرا اینجا و سایبورگ پیدا کنید. برای از بین بردن آنها، ما باید به ترتیب قتل عام. علاوه بر این، بازیکنان خود را همیشه نمی توانید با مسالمت در کنار. اغلب نیک بین درگیری، برنده می رود که قوی ترین. در باستان Etergii بالهایش جنگ بی رحمانه، جو گرم می شود تا خیانت. تبدیل شدن به زنده ماندن به طور فزاینده دشوار است. علاوه بر این، قوی و مقاوم در برابر Temperiony طلب برای به دست گرفتن قدرت است. دانشمندان در تلاش هستند تا آنها را متوقف و در حال کار بر روی یک پروژه مخفی. برخی از زمینه های علمی و فن آوری شروع به توسعه به سرعت در حال سریع می باشد. هدف هر بازیکن - به نابود کردن بسیاری از موجودات ناپسندیده برای جلوگیری از فاجعه نهایی، که می تواند به نابودی کل جهان منجر شود. تبدیل به صفوف شجاع و بهترین خود را انجام دهید به خاطر آینده ای روشن تر!

از آنجا که مرثیه ای آنلاین بدون نیاز به نصب سرویس گیرنده، شما باید مطمئن شوید که کامپیوتر شما به شما اجازه نمی باشد. چک کردن این تنظیمات:

  1. OS ویندوز: XP SP3/Vista SP2 / 7 SP1.
  2. پردازشگر پنتیوم IV 2. 0 گیگاهرتز
  3. شتاب دهنده گرافیکی است زیر جیفورس FX 5600 128 MB نیست، با پشتیبانی از سایه زن پیکسل 2. 0
  4. از DirectX 9. 0C.
  5. فضای رایگان بر روی دیسک سخت 4 GB
  6. رم 1.5 GB.

تاریخ در این بازی مرثیه ای آنلاین به شما کاربر مشروع را، و شما همیشه می توانید به عقب می آیند در اینجا به صرف یک جنگ خونین چند. ایجاد یک حساب کاربری به سادگی. ثبت نام آنلاین مرثیه ای مورد نیاز است به ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر، به جز آدرس ایمیل خود را. همچنین نیاز به موافقت با قوانین از پروژه Ingamba. پس از آن، به آدرس ایمیل خواهد شد یک کد برای فعال سازی ارسال می شود. استفاده از آن را برای کشف یک جهان مجازی منحصر به فرد با ماجراهای هیجان انگیز است.

مرثیه ای آنلاین - این زیستگاه از چهار نژاد، که در میان شما مناسب ترین را انتخاب است. Bartuki (کلاس های در دسترس - وحشی و شامان) قوی و بسیار متحده، بینظیر در غوغا، اما پمپ های دانش سحر و جادو. انتقام کینه جو و ممکن است در هر لحظه ای است، بلکه طولانی به یاد داشته باشید به خوبی انجام شده و در حال حاضر به selflessly کمک دوستان. Ksenoa (کلاس های در دسترس - فلش و ساحران) - نژاد موجودات شکننده است بسیار قوی از لحاظ جسمی. با این حال، آنها به طرز ماهرانه ای استفاده از جادوها سحر و جادو و انجام کار بسیار عالی با مبارزه در راه دور. این افراد با هوش بالا و ذهن است، علاوه بر اغلب آنها چابکی و هوشیاری کمک می کند. توران (کلاس های در دسترس - رزمندگان و تامپلیه) به رخ کشیدن تعادل بین قدرت بدنی و توانایی های ذهنی. آنها هر دو دلیر و قوی و هوشمند، و به خوبی قابل تعلیم است. قابلیت جذب سایر نژادها - آیا آنها یک فرصت منحصر به فرد داشته باشد. کلاهبرداران (کلاس های در دسترس - جنایتکاران و مجرمین و warlocks) قاتلان معروف ایده آل. این مغرور ترین، نژاد tigrish است. خون سرد آنها بی رحمی علت خون به یخ بستن در رگ ها. ملاقات با آنها را تنها خطرناک است، اما کشنده نیست.

راه خود را از توسعه را انتخاب کنید و شروع به بهبود با استفاده از توانایی های مهندسی ژنتیک، می دهد که شخصیت بازی مرثیه ای آنلاین شروع می شود. دیگر شما پمپ - قوی تر و شکست نخورده تبدیل!

بازی بازی مرثیه ای آنلاین - میانگین رفتن را از طریق آزمایش های بسیاری. حوادث غیر مترقبه اغلب در شب رخ می دهد. در طول روز نیروهای سیاه خواب، و شما این فرصت را به یک نفس و فقط به اطراف نگاه دارند. اگر قلب شجاع خود را اشتیاق سود خوب، به زندان برود. برای عبور موفقیت آمیز شما را با آیتم های مختلف از لباس و gammakseony tsennymialfa، اسلحه قوی پاداش. هر هیولا کشته شدند - آن را یک فرصت برای به دست آوردن یک مورد مفید است. سعی کنید و تلاش های خود را نادیده گرفته نخواهد شد!

سیستم PVP فقط بدون هیچ زحمتی پر هرج و مرج نیست. در اینجا همه چیز خوب است و جزئیات. هر شرکت کننده حق دارد که در جنگهای بزرگ (به شرطی که عضو یکی از آنها)، موجب یک رقیب منفور به دوئل و یا استفاده PLA YER کشتار ، برای کشتن به طور ناگهانی است. و یکی دیگر از شگفتی، بازی مرثیه ای آماده کرده بود - جنگ های متقابل سرور. این مسابقه که در آن هر دو طرف درگیر حدود 500 علاقهمندان به بازی. باور من، این واقعا شگفت انگیز است!

لازم به ذکر است که سازندگان مراقبت از تمام جزئیات به بازی مرثیه ای آنلاین راحت بود گرفته شده است. به عنوان مثال، شما می توانید حمل و نقل با سورتمه حمل کردن و یا آموزش حیوان خانگی خواهد شد که یاور واقعی استفاده کنید. غیر ممکن است برای توصیف تمام مزایای این بازی بسیار عالی است. بهتر است برای شروع بازی مرثیه ای آنلاین و قدردانی از شایستگی خود را دارد! شما در حال انتظار برای تجربه های خوب و دریا از آدرنالین! موفق باشید!

 

بازی همچنین