بازی Resident Evil 6

نام های جایگزین: بازی Resident Evil 6

رزیدنت ایول 6 - بازی های کامپیوتری در سبک سوم شخص شوتر. بازی رزیدنت ایول 6 همه طرفداران فانتزی جهان از وحشت استقبال می کند. توسعه دهندگان بازی ها، شرکت کپکام، قرار دادن حداکثر تلاش برای بهبود تمام قسمت های قبلی. اما، با توجه به که هیچ طرفداران، قسمت نهم از این بازی است که بسیار بهبود یافته است. در مقابل از شما تا زمانی که آخرین سری از انتقام بزرگ سری به اصطلاح رزیدنت ایول. حتی اگر شما با سری های قبلی آشنا نیست، آن را به هیچ چیز، به عنوان هر یک بخش جدید از داستان را از ابتدا شروع می شود.

البته، قبل از شروع بازی، آن مطلوب است به خواندن بررسی از بازی و بازی Resident Evil 6، فیلم ها را در اینترنت می باشد. این تا حد زیادی تسهیل روند بازی. و پس از آن شما می توانید سایت ها و بازی های Resident Evil 6 دانلود کنید.

بازی رزیدنت ایول 6 توسعه از وقایع داستانی امریکا است. اما همه چیز در سراسر جهان در حال حرکت.

شروع بازی رزیدنت ایول 6 شما می توانید به محض انتخاب کنید و از داستان که بازی شروع می شود بازی کند. در اینجا یک کمپین چهار داستان، سه تن از آنها در جفت شخصیت های اصلی، و یک است

• لئون و هلنا.

• کریس و پیرس

• جیک و شری.

• ایدا وانگ.

لئون و هلنا - عامل سرویس مخفی لئون کندی و شریک زندگی خود را هلن هارپر. اگر شما نمی خواهید به بازی هر پیشرفت های جدید با گرایش های جدید. در اینجا شما مرتب، همیشه به سر و صدا گوش دادن آینده به طور مداوم با چند گلوله تیراندازی در کلیپ.

پیرس و کریس - شخصیت کریس ردفیلد و دستیار او پیرس Nivens. هستند بسیاری از تیراندازی، انفجار و جنگ با هیولا بزرگ وجود دارد.

جیک و شری - پسر آنتاگونیست رئیس آلبرت وسکر، سربازان - سربازان مزدور و سرویس مخفی شری Birkin. ارتش، آنها در مقایسه با دو مورد اول ضعیف هستند. تو همیشه در حال فرار است.

ایدا وانگ - نسخه کلاسیک. شرکت کننده از یک روند بزرگتر برای از بین بردن هیولا و جهش. هستند بسیاری از پازل و اثرات آدرنالین وجود دارد.

در بازی رزیدنت ایول 6 سلاح است در مقادیر زیاد معرفی شده اند. تجهیزات کافی برای نمایش مناسب و معقول از نبرد.

پلات بازی را بسیار جذاب. رویدادهای اشکار در سال 2012 و 2013. در اطراف علت میل رئيس جمهور به کشف رویدادی مخفی آمریکا در سال 1998. کشتن او، و بر اساس داستان برای اولین بار از این بازی گره خورده است. بنگر چهار خط هم تنیده اند.

با توجه به هیولا دست در این بخش به آنها فرصت کردم.

بازی رزیدنت ایول 6 عملا گرافیک بهبود یافته است، با یک تصویر خوب از شخصیت در بازی. و از همه مهمتر با یک تصویر بسیار خوبی از زامبی و هیولا جهش یافته. ایده آل برای یک موقعیت وحشتناک prestressing. انتخاب خوبی از صدا کاملا تصویر کلی از بازی رزیدنت ایول 6 به اتمام برسد. به نظر میرسد شما در حوادث واقعی اتفاق می افتد به شما می رسد.

عجله سریع تر بازی Resident Evil 6 دانلود و ادامه بازی را به نفع خود و برای رسیدن به بهترین نتیجه پیروزی.

خوب گیم پلی شانس!

 

بازی همچنین