رزیدنت ایول: وحی

نام های جایگزین: رزیدنت ایول: وحی، رزیدنت ایول: وحی بازی Resident Evil

بازی رزیدنت ایول: وحی - بازی های ویدیویی در ژاپن برای کنسول قابل حمل نینتندو 3DS، مخلوطی از ژانرهای اکشن و ماجراجویی و ترسناک بقا است. این پروژه توسط کپکام توسعه داده شد و در بازی هشتم از سری اصلی است. گیم پلی ترکیبی از اول و چهارم. تحولات اتفاق می افتد در کشتی. در جستجو برای کریس ردفیلد، که آخرین در سیستم GPS رها شده کشتی کروز دیده شد ارسال جیل ولنتاین و شریک زندگی خود را در BSAA، پارکر Luciani. آنها از کشتی رها شده کشف، با وجود این واقعیت است که انواع خطرات در خفا انجام دادن وجود دارد. علاوه بر این واقعیت است که در همه طرف احاطه شده توسط دشمنان، بچه ها به طور تصادفی کشف ویروس T-مغاک. اما آنچه در این زمان با خودتان کریس اتفاقی می افتد؟ ساخت راه خود را از طریق کوه ها با جسیکا Sherawat (BSAA عامل جدید)، شوکه رفقای خود را پیدا کنید - در مقابل آنها یک مقر فرماندهی سازمان تروریستی Veltro. البته، آنها در حال حاضر برای جلوگیری از ترور، با وجود این واقعیت است که بقای هیولا خواهد بود بسیار دشوار است. کسانی که می شود بازی Resident Evil: الهامات باید به بازی به جمع آوری تمام قدرت خود را به انجام یک سری را برای آزمون آماده شده است. گرفتن اولین یک محل بزرگ، شما را کشف که تمام درهای آماده به نوسان باز فورا در مقابل شما می باشد. گیم پلی شامل انجام اقدامات خاصی است که دسترسی آزاد به مناطق جدید از نقشه کمک خواهد کرد. این جستجو برای کارت های دسترسی، کلید، سوئیچ ها نرم افزار، حل پازل ها نیاز داشته باشد. برو برای آن! از حالا به بعد، شب شما دیگر بی حال!

برای این که به گیم پلی قبل از اینکه شما نیاز به دانلود بازی Resident Evil: الهامات. زمان، این فرایند زیادی را ندارد، و سیستم مورد نیاز کاملا عاقل، به طوری که هر گونه مشکلات باید بوجود می آیند. یک بار بازی را اجرا کنید قبل از اینکه شما در تمام شکوه و عظمت خود را زنده رزیدنت ایول: وحی ویدیو. از آنجا که شما افتخار برخورد با یک نسخه با گرافیک بهبود یافته است (مه 2013 منتشر شده بود. بر روی سیستم عامل ایکس باکس 360، پلی استیشن 3، رشته مهندسی U و PC)، شما لازم نیست که ناامید شود. همه بسیار واقع بینانه است، بنابراین به فضای بازی غوطه می توانید فورا.

بنابراین، شما نه تنها به محل قطع، بلکه دفع کردن هیولا های متعدد است. این کابوس به طور نامحدود ادامه یابد، چرا که موجودات مختلف بالا رفتن از لوله های دریچه از تاریکی، پدیدار، به طور ناگهانی مورد حمله و بی رحم که خود مرگ. علاوه بر این مشکل هرگز به تنهایی می آید. در اکثر موارد، هیولا در گروه های حمله و شما را مجبور به دفاع در برابر دو یا سه نفر به طور همزمان. در طول جنگ، ما باید به یاد داشته باشید که ضعیف ترین نقطه از هر هیولا - سر. خوب، تیراندازی افتخار خاص بدن خود را، شما می توانید اثر از کم کردن سرعت دست یابد. برای اینکه آن را واضح تر، چه مخالفان باید برای مقابله، ما چند نمونه را. بیشتر آنها برای دیدار با جهش کشتی مردان - تراوش کنند (مایع). این گروه از مخالفان تا به بسیاری از انواع استاندارد های پنجه، کلوخه، tricorn. کمتر خطرناک زن موتانت - اقیانوس اسلاید است که به طور ناگهانی از آب پرش. کاغذ برداشته و دیگر حشرات موذی: Fenrir - آلوده به گرگ، Goby - داشتن تحت جهش ماهی Skarmiglion - موجودی بزرگ، استفاده شده است که برای ایجاد یک کوسه DNA Farfarello - با استفاده از ویروس «t-مغاک» شکارچی که می تواند تبدیل به نامرئی بهبود و بسیاری دیگر. مقرون به صرفه نیست شر بازی رزیدنت: الهامات و بدون کارفرمایان. شما با هیولا های مختلف دیدار خواهد کرد. به عنوان مثال، Scagdead، Draghignazzo، Malacoda، و غیره غیره در رئیس نهایی است دست و قلب را اغراق آمیز، واقع در قفسه سینه. شکست دادن او، شما می توانید در نهایت نفس.

هنگامی که شما تصمیم رزیدنت ایول: الهامات دانلود و اجرای برنامه های خود، شما باید در مورد چگونه می خواهید به کنترل شخصیت خود را فکر می کنم. آنها بسیار زیاد است: و جیل ولنتاین و پارکر Luciani و کریس ردفیلد و جسیکا Sherawat و کیت Lumley و پنجم Ketcham، و دیگران است. و هر یک دارای ویژگی های خاص خود - هر دو مزایا و معایب وجود دارد. یکی از تفاوت های اصلی بین شخصیت - قهرمانان اولویت از سلاح های خاص. پس از رزیدنت ایول: الهامات سلاح دارای نفوذ زیادی در نتیجه از جنگ است. انتخاب شخصیت، شما به وسیله آن دسترسی به برخی از ترفندهای زرادخانه های کشنده. به طور کلی، شما باید یک قانون درک: هیچ چیز به خودی خود. کیت کمک های اول و پاداش های اضافی را به نگاه و به طور مداوم دوباره پر کردن مهمات یافت شده توسط کیسه های مهمات. به هر حال، در این بازی است که یک ابزار است که شما را دوست دارم وجود دارد - این اسکنر «پیدایش». با کمک آن شما کشف بقایای دشمن و گرفتن بسته های اضافی. خوب، به دالان تاریک خوش آمدید! سهام تا شجاعت و رفتن به ملاقات برای یک ماجراجویی!

 

بازی همچنین