RF آنلاین

نام های جایگزین: افزایش نیروی آنلاین، RF آنلاین

علوم ماجراجویی داستان و عاشقانه در یک بازی آنلاین، می خواهم در این واقعیت است؟ سپس به جهان RF آنلاین ، خوش آمدید که در آن شما ماجراجویی فراموش نشدنی، شخصیت های غیر معمول و یک طرح منحصر به فرد و پمپاژ، و همچنین گرافیک خیره کننده و فوق العاده (در تمام حواس) جو است. بازی آنلاین افزایش نیروی به تسخیر سرگرمی خود، زیبایی شناسی و دینامیک، آن، با این حال، با موفقیت ایجاد شد و باعث می شود بر روی اینترنت.

این طبیعی است که در یک بازی دیدنی و جذاب است مجموعه خود را از سیستم مورد نیاز، بنابراین قبل از اینکه شما این بازی را بازی RF آنلاین ، مطمئن شوید که کامپیوتر شما آنها را ملاقات می کند. بنابراین، سیستم عامل - ویندوز XP، ویندوز ویستا و یا ویندوز 7، پنتیوم و یا Athlon پردازنده با فرکانس از 1. 5 گیگاهرتز، 512 MB RAM، 4. 5 GB فضای خالی بر روی هارد دیسک، کارت گرافیک Radeon 9600 SE یا FX5200، با ثبات با سرعت بالا اتصال به اینترنت. همچنین نیاز به نصب یا ارتقاء X مستقیم (9 مطلوب است. 0s و).

بعدی، اجازه دهید در مورد من چگونه در بازی RF آنلاین چک کنید صحبت کنید. او کمی مشکل تر است زیرا، در سایت از این بازی می تواند یک حساب کاربری ایجاد کنید. برای این کار شما باید برای رفتن به بازی جامعه سرور، که شامل بازی RFonlayn. بر روی سرور چگونه برای ایجاد حساب خود را (و از جمله ثبت نام RF آنلاین ) شما را از قدرت یک دقیقه، به دلیل آن تنها نیاز به آدرس صندوق پستی فعلی و یک کد تأیید را وارد کنید. علاوه بر این، ثبت نام افزایش نیروی آنلاین در دسترس است به کاربران فیس بوک است "فقط نیاز به تایید نیت خود و ثبت نام.

بعدی مرحله بعدی - حفظ و نصب و راه اندازی از مشتری بازی (یک برنامه خاص برای اجرای بازی بر روی کامپیوتر شما)، که بدون آن این بازی را بازی آنلاین افزایش نیروی شما می توانید نیست. پس از نصب موفقیت آمیز، شما نیاز به انتخاب سرور که در آن برای ایجاد شخصیت خود را. سرور در بازی هشت (آزوریت تیم Bekar، Catan، آسو، بی هنجاری، Falgon، Trian، فصل نو) در هر نژاد غالب و یا Accretia و یا نژاد کورا. علاوه بر این دو مسابقه در این بازی است که هنوز هم نژاد حاضر Bellato، یعنی در کل در این بازی، سه نژاد وجود دارد.

مسابقه اول - پوست درخت. اعضای آن - آن را تقریبا که افرادی که با برخی از قدرت های جادویی وقف، به عنوان مثال، می توانید ارواح به زندگی پس از مرگ شود. این ارواح aminusami نام، آنها را به یک نیروی مخرب و، در واقع، سلاح اصلی از سرزنش. دوم Accretia نژاد - نژاد از موجودات neyromehanicheskih (روبات ها، وسایل نقلیه)، که امپراتوری نظامی Akretianskuyu آنها شکل گرفته است. این روبات - موجودات عاقل و بی جان، آنها را با پرتاب موشک که ارسال هر جا که دستور آنها را به فرمان مسلح. و در مسابقه سوم - Bellatto، نژاد رباتیک از جادوگران. آنها فدراسیون خود را ایجاد و سیاست انبساط در همه جهات. نام MAU خود را - آنها استعمارگران خشن و تشنه به خون، نیروی اصلی که سپاه robopehoty زره پوش می باشد. با توجه به ویژگی های سرور انتخاب، تصمیم می گیرید که نژاد و هم را انتخاب کنید برای پیوستن طبقه و تخصص، که شما با آن بازی افزایش نیروی آنلاین. شایان ذکر است که در اینجا شما یک فرصت بزرگ به فرد شخصیت خود را، در حال تغییر همه پارامترها خارجی آن ارائه شده است.

برای یک مبتدی را با آموزش و پرورش و تعهد به تفاوت های ظریف اساسی از بازی شروع می شود، و سپس شما را به انجام quests و مبارزه با هیولا. بر روی آنها شما می توانید برای تمرین مهارت های خود و کسب پاداش های قابل توجهی برای تسطیح. خوب، پس از آن، در سطوح بالاتر، شما می توانید جنگ های دیدنی و جذاب و در مقیاس بزرگ برای سرزمین های جدید لذت ببرید. RF آنلاین بازی که در آن دو سیستم مبارزه وجود دارد - از بازیکنان در مقابل بازیکن، و پادشاهی در برابر پادشاهی (PVP / RVR). هدف اصلی از جنگ - برای این که به تراشه، که شما را با امنیت و توانایی برای تنظیم چندمنظوره برای به دست آوردن منابع کافی فراهم کند.

در نهایت، توجه داشته باشید که در افزایش نیروی بازی آنلاین در ابتدا ممکن است به نظر می رسد خسته کننده است، اما به من اعتماد - در مقیاس بزرگ، فوق العاده و فوق العاده دیدنی و جذاب - این فقط آرامش قبل از طوفان، و چه "طوفان" است.

 

بازی همچنین