RIOT

نام های جایگزین: شورش

RIOT آنلاین - آن bsplatnaya استراتژی مرورگر، اختصاص داده شده به درگیری های معاصر که در روز های ما رخ می دهد، جایی در امریکا لاتین. هدف از بازی - به انتشار یک دولت Merani کوچک گرفته شده توسط رژیم نظامی قدرتمند دیکتاتور.

بازی بازی RIOT آنلاین، مجانی است، بازی می کند نصب و راه اندازی از مشتری بازی نیاز ندارد و در هر مرورگر در دسترس است. همه شما نیاز به ثبت نام RIOT، که با شبکه های اجتماعی مانند، ایمیل انجام می شود. انگشت های دست فاصله، همکلاسی ها، فیس بوک، VKontakte (اگر شما یک حساب کاربری ثبت نام این شبکه ها)، و یا استفاده از پست الکترونیکی (لطفا آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید، پس از آن فقط دکمه ی "بازی"). برای ثبت نام، به سادگی یکی از آیکون های ارائه شده در صفحه اصلی را انتخاب کنید و به دنبال دستورالعمل. که همه برای این بازی ثبت نام RIOT به پایان رسید!

رفتن به بازی، در ابتدا با اطلاعات بازی باز را در قالب کمیک دیدار خواهد کرد. پس از آن، شما نیاز به انتخاب قهرمان خود را: ارائه 6 کاراکتر (3 زن و 3 مرد)، و سپس یک جناح را انتخاب کنید (سرخ اتحاد و یا ائتلاف از تاج و تخت) را وارد کنید کوتاه "تماس" (نام مستعار) در یک قالب خاص، را به مورد به قوانین و مقررات بازی و فشار دکمه "بازی".

در حال حاضر ما می توانیم بازی را شروع. در مرحله اولیه NPC ارائه می دهد به تصویب یک دوره کوتاه از یک سرباز جوان (به شکل ماموریت های داستان)، که باید برای آن گذشت را به سرعت به بازی وفق دهند ...

به طور خلاصه در اتحاد موجود

سرخ اتحاد - ارتش از انقلابیون و آنارشیست ها، که برای آزادی در برابر یک دیکتاتور تمامیت خواه مبارزه می کنند. این بخش فاقد سلاح های با تکنولوژی بالا است، اما این نقطه ضعف است که با حمایت از مردم محلی و شجاعت بی باک افست. هدایت این جناح تجربه و رهبر عادلانه - Comandante، که وعده داده شده برای آزادی کشور خود را از دیکتاتوری رژیم نظامی، و ایجاد در دولت خاک خود را از مردم،

تاج ائتلاف - یک انجمن از مزدورانی که در کنار بارون، را وارث به حق به سلسله ای را که دیکتاتور سرنگون است. بارون مجهز ارتش خود را با آخرین فن آوری. پس از سرکوب رژیم نظامی دیکتاتوری، او قصد دارد تا اطمینان حاصل شود که هجوم گسترده سرمایه های خارجی، در حال توسعه تولید با تکنولوژی بالا.

در روند مبارزه ضد شورش بازی آنلاین اجازه می دهد تا به شما در انتخاب همسر (مزدور) را به یک حرفه خاص: حمله سنگین و یا تیرانداز از خفا.

این بازی دارای ماموریت های که از مسیر از حوادث تاثیر نمی گذارد، اما این بازی بازی آنلاین ضد شورش، نه در همه خسته کننده است، چرا که آنها نگاه کاملا جذاب. تمام ماموریت در بازی را در زمان واقعی، و میدان های جنگ بسیار شبیه به هم هستند. اما به یاد داشته باشید که عملکرد در هر ماموریت نیاز به آماده سازی خوب است. این به این معنی است که بازی RIOT، ممکن است نیاز به در آغوش حزب خود مشغول شود: نیاز به خرید سلاح های قدرتمند، کارتریج های منحصر به فرد، محرک ها، نارنجک، کیت کمک های اولیه و دیگر، و نه کمتر از حد مطلوب. انتخاب در این بازی خوب کلاه به اندازه کافی (کلاه)، شلوار، چکمه، زره، اسلحه، مسلسل، تفنگ، و غیره است ). علاوه بر این، همه این را می توان به روز رسانی.

RIOT بازی آنلاین تا به خود از بازی در ارز خود - پزو ستاره Reais و مدالها. به موجب آن ممکن خواهد بود برای خرید چیزهای مختلف.

شخصیت های بازی در میدان نبرد تنها قادر به حرکت به طور مستقل و ساقه چه و شرکت در درمان، و یا پرتاب نارنجک به درخواست پشتیبانی هوایی، شما نیاز به در حال حاضر خود.

بازی RIOT آنلاین دارای ویژگی های جالب - انرژی. هر قهرمان دارای پنج واحد از انرژی است که می تواند در مبارزه با به سر برد. انرژی، که به نوعی برای بازی های اجتماعی، بهبود بلافاصله، اما در یک زمان خاص، و گذار به یک سطح جدید.

در RIOT می توانند بازی کنند، که در PvP است، جنگ، و برای هیجان جویان، DeathMatch (بازیکنان 8X8) وجود دارد.

در مبارزه با، بازی شامل ساخت پایه آن است، که لازم است برای ساخت یک کارخانه نظامی، که از طریق آن شما می توانید به اهداف خود دست یابد ...

نتیجه این بررسی، من می خواهم بگویم این بازی بسیار جالب و هیجان انگیز است، آن را تا به بسیاری از توابع و ویژگی های مختلف، که ذکر نشده است. ثبت نام RIOT خواهد هر کس در این دنیا بازی پر جنب و جوش غوطه ور!

 

بازی همچنین