افزایش یافته است 3

نام های جایگزین: افزایش یافته است 3

پروژه مثل این نمی تواند به دور بماند. حمله و هکرها به سادگی کنجکاو در حال تلاش برای تنزل رتبه دادن حداقل برخی از تفاوت های ظریف. افزایش یافته است 3 - یک بازی است که هرگز به تنهایی در دنیای بازی برای یک دقیقه باقی مانده است. این منطقی است که پس از پارسه در مورد آغاز این پروژه یاد گرفته، راه اندازی یک حمله بر روی سرورهای این شرکت Pirahna بایت. یکی دیگر از تلاش برای پیدا کردن حداقل اطلاعات کمی جالب ناموفق بود. پس از توسعه دهندگان نشت هیچ چاره ای به حال به عنوان شخصا به شما بگویم که چه نوع از پروژه آنها طبخ و چه نوآوری پارسه باید آماده دریافت کنید.

در آزادی مطبوعات رسمی برای بازی افزایش یافته است 3 سازندگان کامپیوتر این پروژه گفته شد که پس از اتمام همه کار و مراحل رسمی تست، بازیکنان باید برای مقابله با جهان از دست ساز. تمام اقداماتی که پرنیان اثرات منحصر به فرد خود را دارند، بنابراین شما نیاز به بازی خیلی با دقت و مشتاقانه. در دنیای مجازی ایجاد شده، این بازیکن در دسترس است برای تحقیق تقریبا در هر اینچ خواهد بود. این می شود یک پروژه بزرگ تکمیل شده توسط همه قوانین از نقش بازی کردن.

خروجی رسمی از این پروژه برای اوت 2014 برنامه ریزی شده است، به طوری که طرفداران این ژانر زمان برای آماده سازی داشته باشد. برای توسعه مهارت های بازی حتی می توانید سعی کنید به تصویب دو بخش قبلی - مطمئن شوید که شما چیزی برای آنها را به یاد داشته باشید. این تمرین در آینده کمک خواهد کرد، به محض آن که فرصت را دانلود کنید افزایش یافته است 3، بهترین تیم خود را به نشان می دهد.

آماده می شود تمرکز اصلی این بازی است که به جای آن به منطقه مورد مطالعه کشیده شده است. اگر فکر می کنید که توسعه دهندگان، افزایش یافته است 3 می توانید تمام صاحبان رایانه های شخصی و ایکس باکس و پلی استیشن بازی کند. به احتمال زیاد برای به دست آوردن دسترسی به بازی خواهد بود توزیع با پورتال شناخته می شود برای دانلود فایل ها - بخار.

توسعه در افزایش یافته است 3 فیلم که در بهترین موتور گرافیکی. بنابراین، مطمئن، خواهد شد که در آن نگاه کنید. با وجود این واقعیت است که از زمان به زمان، بازیکنان هنوز هم برای مقابله با بارگذاری صفحات، ظاهر خود را در طول گیم پلی به حداقل برسد. همه از رویدادهای مهم از بازی را در اروپا، در قرون وسطی بار تبلیغات. در طول سفر شما نیز خواهد برای دیدار از کشورهای مدیترانه ای و مناطق استوایی. یکی نمی تواند کمک کند برای ادامه بررسی ما از افزایش یافته است 3 یادآوری است که همه مکان های اصلی به صورت دستی ثبت نام، به طوری که آنها شبیه، البته، خواهد بود فقط خوب است! توسعه دهندگان ادعا می کنند که این پروژه در بزرگترین جهان اجرا کرد که این استودیو تا به حال به حال برای مقابله با.

به عنوان شخصیت اصلی یک نام تجاری جدید انجام - پارسه شخصیت های نا آشنا. در داستان در اوایل پروردگار بازی از سایه روح قهرمان جذب می کند. وظیفه اصلی بازیکن با استفاده از سلاح افزایش یافته است 3 طیف گسترده ای از انواع، برای کمک به شخصیت اصلی خود را به پیدا کردن - به سمت تاریک یا نور بپیوندید. سفر پر از خطر و رمز و راز خواهد بود، و جاده بسیاری از موجودات عجیب و غریب و چهره های آشنا را ملاقات خواهد کرد!

 

بازی همچنین