ظهور اروپا

نام های جایگزین: ظهور اروپا

افزایش از اروپا

در میان بازی های استراتژی آنلاین داریم یک محل خاص است. جدید بازی افزایش از اروپا فورا تحریک علاقه بازیکنان بزرگ به دلیل این واقعیت که تولید کننده بازی به خوبی شناخته شده در میان طرفداران آنلاین بازی استودیو تراوین بازی و [_15_ ] ompaniya کامل سرگرمی جهانی، چند استراتژی بازی های مورد علاقه منتشر کرده است.

درصد بازی ، که یک استراتژی کلاسیک و دارای تمام مزایای استفاده از این بازی ها. اول، آنها را توسعه توانایی فکر می کنم. ثانیا، آنها نیاز دارند، از جمله مهارت کنترل شخصیت خود را، در حال توسعه مهارت مبارزه خود را. بنابراین، این بازی ها نه تنها تیرانداز، که کمک به تسکین پرخاشگری و ابراز احساسات، و، در میان چیزهای دیگر، توسعه توانایی شایستگی مورد بحث و تصمیم گیری که نه تنها به بازی نیاز دارند، اما در زندگی واقعی. بنابراین افزایش از اروپا بازی شما نه تنها جالب بلکه مفید است.

اگر شما دوست خواندن کتاب "سه تفنگدار" و بار دوست دارید قیافه ظاهری بخود دادن توپ و دوئل، به شما یک فرصت فوق العاده برای خود در جهان از احساسات جدی غوطه ور است. شخصیت خود را به دادگاه خدمت و شرکت در تمام جنگ ها و توطئه ها. از بازی افزایش از اروپا ، [ _4_] شما را مجبور به انتخاب یکی از سه قبیله با نفوذ که در آن شما می خواهید برای پیوستن به. از آنجا که بازی اکشن در طول رنسانس، فضای بازی به طور کامل با هم سازگار است. می آید مبارزه سخت برای برتری در حیاط، برنده نیز برای تاج و تخت شاهی واجد شرایط. در رویارویی را از جمله خانواده های قدرتمند به عنوان Tudors، Fuggers و مدیچی. شما یک نجیب زاده ارثی با مهارت مبارزه احساس می کند و اعمال آنها را به نفع بستگان. برتری در بازی می دهد قدرت نامحدود در دادگاه، پس RiseofEurope بازی شما خسته خواهد شد - مخاطرات بسیار بالا می باشد.

در RiseofEuropeрегистрация یک روش استاندارد است. مشخص کردن نام کاربری و رمز عبور و آدرس ایمیل، شما می توانید شروع به پخش بلافاصله. لازم به ذکر است، با این حال، که روند ثبت نام آزاد است، به عنوان بازی خود را.

برای کسانی که همیشه می خواستم به رهبری قبیله خود و یا مادری خانواده برای رسیدن به رفاه در جنگ و مبارزات، این بازی فقط یک فرصت است. شخصیت خود را یک رهبر می شود، شما فقط برای مردم نیست، و خود را، بیایید بازی و خانواده. آن است که تنها به شما که آیا در RiseofEuropeonlineваш nobly قبیله نجیب دریافت نخل و منجر پادشاهی.

اما نه تنها در جنگ شما را در بازی استراتژی مبتنی بر مرورگر شرکت خواهند کرد. نبرد، البته، نیز می شود، و در معروف ترین مکان در اروپا از قرون وسطی. اما علاوه بر این شما شهرستان خود را ساخت، و پس از آن برای مدیریت اقتصاد از دولت، و در همان زمان و
قابل قبول در بازی افزایش [_4_ ] از اروپا . برنامه ریزی اقدام نظامی، شما از تاکتیک های نبرد توسعه، ورود به توافقات با متحدان بالقوه، و به طور کلی رفتار مانند یک رهبر واقعی. پس در این بازی بسیاری از فرصت های مختلف که به شما در واقع ارائه نشده است همیشه وجود دارد.

 

بازی همچنین