افزایش شهرها

نام های جایگزین: افزایش شهرها

بازی افزایش شهرها - مرورگر رایگان بر اساس استراتژی طراحی شده برای ایجاد شهرستانها. فعالیت های شبیه سازی اندازه گیری فراهم می کند بازیکنان این فرصت را برای قرار دادن افزایش شهرها آنلاین و زاییده افکار خود را به ایده های خود در مورد بهبود زیر ساخت های شهری. در فعالیت و ارائه استاندارد مناسب زندگی برای ساکنان شهر شما، شما قطعا احترام برنده و صاحب معروف دانا است. اقدامات مجازی بدون مبارزات انتخاباتی طاقت فرسا شروع وظایف خود، او را ندارد به نگرانی در مورد رای به اندازه کافی برای تغذیه مردم و وعده های بی معنی است. نه، هیچ جایی برای واژه های خالی وجود دارد! شما باید خود را در عمل ثابت کند و انجام همه که سیاستمداران در زندگی واقعی قول می دهم. توافق دارند که نه تنها باید در مورد چگونه شما را انجام داده اند فکر می کنم، چگونه محاسبات به عنوان تلاش برای دیدار با خواسته های جمعیت را. مراقبت از مردم خود را، شما نمی خواهد بماند از جا در رفته. استراتژیست زیرک و باهوش می تواند هر کسی سرمایه دار خیلی مهم واقعی و بدون صدمه زدن تبدیل شده است.

برای نشان دادن آنچه که شما می توانید انجام دهید، رفتن به سایت بازی، که در آن انتظار افزایش شهرها ثبت نام. بازی افزایش شهرها از هر کامپیوتری که در دیدار از جمله پارامترهای

  • OS ویندوز
  • پردازنده 800 مگاهرتز اینتل پنتیوم III
  • سازگار با با DirectX 9. 0 صوتی و تصویری کارت
  • RAM حداقل 1 گیگابایت
  • 2 GB فضای آزاد هارد دیسک
  • با سرعت بالا اتصال به اینترنت

تاریخ در بازی افزایش شهرها پاس تحت کنترل خود را از خاک، پس از ورود به نام کاربری، رمز عبور، الکترونیکی به ایمیل، تاریخ تولد و موافقت با قوانین پروژه. علاوه بر این، پیشنهاد اشتراک اخبار جالب وجود دارد پهلو به پهلو از به روز رسانی های مختلف نگه دارید.

شروع کوچک و بر این باورند که در طول زمان، می تواند افتخار از دستاوردهای آنها. شروع موفق تر خواهد بود اگر افزایش شهرها بازی شروع با یک کیت استارتر، که در منوی اصلی به فروش می رسد "تالار شهر." شایان ذکر است که قیمت مقرون به صرفه است، پس خودتان را انکار کند. نترس از مشکلات ظاهری. شما مطمئنا کنار آمدن نه تنها با ساخت یک مجتمع مسکونی، اما همه امکانات لازم را برای اهداف تولید، تجهیزات سرگرمی و دیگر انواع ساختمان ساخت. در ادامه به منظور توسعه زیرساخت ها به یک شهر کوچک تبدیل به یک کلان شهر بزرگ! سطح توسعه بالاتر، بیشتر به شما خواهد ساکنان داشته باشد. و تعداد زیادی از مردم پر کردن خزانه از طریق مالیات و دیگر عوامل بستگی دارد در رفاه خود را. این ارتباط منطقی و برای هر دو طرف سودمند است. غنی تر از خود، چشم انداز و فرصت های بیشتری برای انجام وظایف خود را مدیریت کیفی.

یاد بگیرید چگونه به سرمایه گذاری پول است. در بخش صنعت باید در بهره برداری کارخانه های چوب بری، مزرعه، کارخانه آجر، نانوایی، یک کارخانه آبجو. پیچیده انرژی و حمل و نقل سیستم همچنین نیاز به سرمایه گذاری. مثبت دولت امور مالی روابط تجاری با دروغ گفتن در نزدیکی شهرستانها تاثیر می گذارد. همکاری با اقدامات دیگر برای وام گرفتن از اقتصاد، یعنی فروش محصولات خود و کسب چیزهایی که لازم است کشورهای همسایه ارائه شده است.

بازی بازی افزایش شهرها غیر ممکن است بدون منابع است. به عنوان مثال، مردم نیاز به غذاهایی مانند سیب زمینی، گوجه فرنگی، حبوبات. کاشی برای ساخت و ساز، تیر چوبی، تخته، کاشی، آجر مورد نیاز است. مراقبت از سهام از منابع که برنامه های شما را می توان بدون مشکل متوجه شدم!

با توجه به ظاهر از شهرستان، آن را شایان ذکر است که در طول زمان آن را به طور قابل توجهی تغییر می دهد. پس از همه، اگر در ابتدا موجود است فقط ساخت و ساز ساده، با گذشت زمان شما می توانید به ساخت و ساز ساختمان های لوکس را ادامه دهید. به هر حال، این همه باید به اولین stroylitsenziyu، و پس از آن به کار می کنند.

افزایش شهرها آنلاین اجازه می دهد تا شما را به انجام فعالیت های مختلف. برای این منظور باید از منطقه جلو، که، مانند هر چیز دیگری، نیاز به در شرایط خوبی باشد. در طول این رویداد، شما می توانید پاداش خوب، و آن را، مضاعف راضی است.

مقابله سرگرمی جذاب در حال حاضر. به دست آوردن تجربه برای تبدیل شدن به یک مدیر درخشان و فقط یک میزبان بزرگ است. شما شانس و خلق و خوی خوب!

 

بازی همچنین