راجر و از

نام های جایگزین: راجر و از

بازی راجر و از داستان های علمی تخیلی در میان بازی های مرورگر آن است، اجازه می دهد تا بازیکن رشد مزدوران را روشن کنید و آنها را ابرقهرمان انجام از quests دوئل با بازیکنان دیگر جمع آوری و استخراج تجربه که اجازه می دهد قهرمانان خود را خرید یا افزایش ویژگی ها است.
بازی بازی راجر و خارج خواهد شد بسیار جالب توجه است، به خاطر بازیکنان دیدار قهرمانان آشنا و در مقابل آنها را در کهکشان پر هیولا مبارزه با . هنگامی که راجر و از هستید شروع بازی، شما این احتمال باز مناطق مختلف ایجاد و یا شروع تیم را به نفع خود بیشتر دعوا. بودن ترکیبی استراتژی و RPG بازی، راجر و [ _1_] از
آنلاین است کنترل های بصری شگفت انگیز و انیمیشن تنظیم طنز [_1_ ] سبک گرافیک. در بازیکنان اطلاعاتی می تواند نیز سرگرم کننده لذت ببرید پلات و بسیاری از غیر منتظره نشست.
قبل از بازی راجر و از ، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز از قبیل: فرکانس CPU - 2GHz، حافظه 1GB RAM، کارت گرافیک - 128MB. ثبت نام راجر و از شما را زمان زیادی نیست و آسان:

1. در صفحه اصلی، انتخاب گزینه « بازی اکنون برای آزاد [_2_ ] '،

2. انتخاب جنس از شخصیت، نژاد، ظاهر، و سپس دکمه « نجات ».

3. را نام شخصیت خود را.

3. یک رمز ورود ایمن را وارد کنید، آن را تکرار.

4. لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.

5. انتخاب « ثبت نام ».

راجر و از آنلاین - ماجراهای یک مزدور جوان که با نیروهای تاریکی است در یک کهکشان مبارزه می کند و خیلی دور، و یا با نیروهای نور، به تنهایی یا با دیگر مزدوران - در کشتی تیم خود را!
مقاومت بیهوده است، چرا که بازی آزاد راجر و از قطعات یدکی هیچ کس! در واقع، هر MMORPG و شخصیت خود را با گوش سبز، پوست آبی، کلاه سیاه و سفید - این یک کلیشه در ژانر علمی تخیلی است. در راجر و از بازی - شرکت در این حماسه هیجان انگیز، که در آن چهره های آشنا، مانند طلا و یا droids نابغه مارش وجود دارد.
فرم های خنده دار و اغلب نیش و کنایه از این بازی راجر و از آنلاین پنهان مفهوم پیچیده است. بازیکن ایجاد و توسعه یک ابر قهرمان در جهان کهکشان. بازیکنان راجر و از آنلاین شرایط مأموریت های مختلف، دوئل با بازیکنان دیگر، جمع آوری غنیمت و امتیاز با ارزش است که اجازه می دهد تا قهرمانان خود را در سطح بالا و افزایش عملکرد، از جمله منطق، به عنوان مثال.
راجر و از بازی دعوت بازیکنان به کشف صنفی و اکتشاف در کهکشان با هم. کاربران می توانند خدمه کشتی خود را به تیم ایجاد - بالاتر از سطح تیم، فضای در دسترس تر برای خدمه در کشتی راجر و از آنلاین . ترفند این است که شما برای تکمیل هر موقعیت با یک شخصیت کامل است. به عنوان مثال، مهندس ارشد باید یک منطق بالا داشته باشد. هر بار که سطح تیم را افزایش می دهد، کشتی ممکن است تمدید شود، که آن هم باز می شود تا ماموریت های اضافی که شما می توانید همراه با خدمه اش انجام - با پاداش حتی بیشتر برای همه اعضای تیم.

قطعه ای قدرتمند از تجهیزات در راجر و از آنلاین تشکیل شده از اجزای مختلف که بر خواص از تجهیزات. نام مورد نشان می دهد نوع تجهیزات پخش - از "آنارشیست جلیقه کهنه" و "فقدان انرژی" به قدرتمند "UberGun". خودآموز کنترل و گرافیکی خنده دار به سبک رنگارنگ ارائه بازی آسان راجر و از . سبک گرافیکی زیبا راجر و از آنلاین کاملا قطاری از فضای هر منطقه، در ترکیب با موسیقی و انیمیشن مدرن است.
بازی راجر و از آنلاین و شناسایی تجهیزات به منظور بهبود ویژگی های شخصیت، تماشای تاکتیک های دشمن و یا رئیس برای برنده شدن!

 

بازی همچنین