Romadoria

نام های جایگزین: Romadoria، Romadoria، Romadoriya، Romadoria آنلاین

Ramadoria آنلاین - یک بازی رایگان مرورگر Looki است، توسعه یافته توسط شرکت آلمانی. این شرکت دارای تجربه ی گسترده در ایجاد استراتژی است که بارها و بارها توسط پروژه های قبلی اثبات شده چون بازی آنلاین Ramadoria مورد علاقه روشن برای عنوان بهترین استراتژی مرورگر رایگان است!

O بازی nlayn Romadoriya خواهد پشت ساعت و فرصت برای لذت بردن از زمان با شکوه امپراتوری های باستان، اجازه می دهد خود را "از و به" ساخت یک امپراتوری شخصی، متناسب با افسانه ای روم و احساس در نقش امپراتور.

سیستم مورد نیاز برای بازی بسیار بالا است، به طوری بازی بازی آنلاین Ramadoria می توانید بدون مشکل باشد. بنابراین، حداقل سیستم مورد نیاز به شرح زیر است:

ویندوز 98 / XP / IU / ویستا x32/Seven

پردازنده [_37_: اینتل پنتیوم III 800 مگاهرتز

RAM 256MB [ _13_]

کارت گرافیک 64 MB

همچنین نیاز به دسترسی به اینترنت و یک مرورگر

تاریخ در بازی Ramadoria است که بسیار ساده و قابل فهم. از آنجا که Ramadoria بازی آنلاین مرورگر بدون نیاز به دانلود و نصب این بازی بر روی کامپیوتر شما وجود دارد. برای شروع بازی، شما باید برای رفتن به وب سایت رسمی بازی و انتخاب ثبت نام Ramadoria پر کردن فرم های کوچک، که در آن شما باید مشخص کنید:

ورود - نامی است که به کاربر ارائه در بازی

ایمیل [_13_ ]

رمز عبور

همچنین نیاز به خوانده و قبول شرایط استفاده از بازی ها. در این Ramadoria ثبت نام به پایان می رسد، پس از آن به صورت خودکار بازی شروع می شود.

در آغاز، تمام اقداماتی که باید پر شوند با فلش سبز برجسته و همراه با راهنمایی های مختلف. هر بازیکن یک قطعه زمین که در آن شما می خواهید شروع به ایجاد یک امپراتوری با کمک دستیار پسر خود داده می شود. وظایف ساده توضیح اصول اولیه بازی، و پخش شده است در حال حاضر شروع به توسعه ساختار شهری است.

در سطح بالایی در روابط بازار بازی های انجام شده. همه در بازی دارای منابع زیر:

Denard - سکه های نقره ای است که خدمت برای بسیاری از معاملات مختلف پولی

منابع - سکه های طلا است استفاده به استخدام جاسوسان

مقررات - مورد نیاز برای ارائه سربازان [ _2_]

مهمات - استفاده می شود برای مسلح کردن ارتش [ _2_]

شراب - انگیزه ای که باعث می شود کار اجرای سریع تر

ساختمان اصلی در بازی -

و کاتولیک Ramadoria آنلاین با یک ماموریت که در آن شما می خواهید برای ایجاد انجمن روم آغاز می شود. پس از آن است که فرصت برای ایجاد میخانه بازار، خانه ها، تاسیسات نظامی مختلف وجود دارد. نکته مهم، تمام ساختمان به جز انجمن می تواند یک بار ساخته شده است. از طریق این بازی Ramadoria می شود خیلی بیشتر جالب توجه است، چرا که شما می توانید شهرستانها بزرگ ساخت و به دست آوردن ارتش بزرگ.

برو به ساخت و ساز، توسعه و حفاظت از شهرستان طول می کشد بسیاری از زمان و منابع. بنابراین قابل قبول در بازی آنلاین Ramadoria می تواند دو استراتژی اساسی استفاده کنید.

در مورد اول در روند ساخت و ساز لازم است از شراب برای تنظیم کارگران و کاهش زمان ساخت و ساز ساختمان. یا شما می توانید زمان بیشتری را صرف و با اصول و قواعد بازار و درک عمیق تر از امکانات ساختمان های شهری آشنا شوند. در ابتدای بازی هر دو روش قابل قبول هستند، از تازه واردان ایمنی که بازیکنان جدید محافظت از حمله به بازیکنان که در حال حاضر به سطح بالایی از توسعه است.

در بازی هستند بسیاری از انواع مختلف از نیروهای نظامی (حدود 30) وجود دارد. اما نه همه آنها خواهد بود فورا به بازیکن های موجود، برای شروع به کاربران تابع تنها به سربازان. اما دستیابی به یک سطح معینی از توسعه، با منابع و پس از ساخت و ساز از امکانات نظامی لازم را قادر به استفاده از سربازان باقی مانده خواهد بود.

در Ramadoria بازی امکان پذیر است، با استفاده از سه تاکتیک های اصلی:

دفاع از شهرستان

محاصره

نبرد درست است

به استفاده از انواع مختلف نیروهای نظامی، که بهترین راه حل برای آنها مناسب به طور طبیعی برای هر یک از تاکتیک لازم است. بنابراین، ایجاد یک ارتش باید در مورد چه نوع از جنگ برگزار خواهد شد فکر می کنم و در مورد دفاع را فراموش نکنید، در غیر این صورت حتی نیروهای زبده ترین و قدرتمند در نظر گرفته شده برای حمله به سادگی در دفاع حل می شود.

همچنین شایان ذکر است سطح بالایی از گرافیک در بازی است که به وضوح یکی از بهترین بازی مبتنی بر مرورگر است.

 

بازی همچنین