RomeWar

نام های جایگزین: جنگ رم

RomeWar آنلاین - چند نفره آنلاین بازی نقش بازی کردن، به سبک شکل گیری امپراتوری روم ایجاد شده، با محیط اطراف و آداب و رسوم مناسب است. این بازی شامل هر دو جنگ متنوع و عناصر استراتژی، بازی به عنوان آنلاین romewar انواع مختلف گزینه در انتخاب تاکتیک و استراتژی.

در romewar می توانید کاملا رایگان romewar بازی آنلاین بازی تنها نیاز به دسترسی به اینترنت در دسترس و نصب شده بر روی مرورگر کامپیوتر شما (اینترنت اکسپلورر (نسخه 6 و یا 7) یا موزیلا فایرفاکس، اپرا و یا).

برای شروع بازی نیاز به ثبت نام در بازی romewar.

ثبت نام Romewar به شرح زیر است: در صفحه اصلی این بازی، شما نیاز به مشخص کردن نام و نام خانوادگی (در زیر آن شما دیگر بازیکنان در این بازی می دانم)، رمز عبور خود را، شما E-mail، و همچنین تعیین جنسیت خود را، نژاد، را انتخاب کنید (یا رومی گلهای را وارد کنید) کنترل کاراکتر و بر روی "ثبت نام". اکنون، ثبت نام romewar کامل است، شما می توانید بازی را شروع.

همانطور که قبلا ذکر شد، به بازی بازی آنلاین romewar شما در کنار رم و گلهای باشد. رومیها به تکنولوژی پیشرفته تر، آنها قادر به رشد انواع محصولات کشاورزی، برای استخراج فلزات گرانبها. گول به سحر و جادو از طبیعت تمایل، آنها قادر به اهلی حیوانات وحشی، آنها شکارچیان عالی و درمانگران می باشد.

به منظور بازی بازی آنلاین romewar در اینجا 23 مکان وجود دارد: این شهرستان از امپراتوری روم، این شهرستان از گلهای، و دیگر زمین بیطرف. شروع به بازی romewar، شما خودتان را در یک شهرستان یا شهر Lemonum Tarentum، بسته به انتخاب نژاد. مطلوب است که بلافاصله خود را به یک مربی از تعدادی از بازیکنان، که به شما کمک میکند تا در بازی پیدا کنید.

خرید اقلام ضروری (اسلحه و زره پوش) در بازار، شما به سربازخانه به کسب تجربه اولیه در جنگ و رشد در سطح. در سطوح پایین تر، شما می توانید به تدریج تعداد پنس در کیف پول های ماهیگیری را افزایش می دهد، و یا کار به عنوان یک مزدور.

به طور جداگانه، باید آن را در مورد هنر جنگ گفت. حرکت می کند در اینجا جایگزین. قبل از اینکه شما حمله شود، شما نیاز به حرکت می کند قدرت های موجود را به حرکت سلول به سمت دشمن، اگر شما دور از دشمن، شما را به طور خودکار دریافت در پشت ضربه. هنگامی که دشمن خواهد در فاصله قابل توجه است، شما نیاز به قرار دادن تصویر در کنه خود را (که در آن شما می خواهید به ضربه). اگر می خواهید برای قرار دادن بلوک، قرار دادن یک تیک در تصویر از شخصیت او. می تواند ضربه یا بلوک را با دو دست.

یکی دیگر از ویژگی های بازی: در نبرد، شما می توانید هر آیتم را حذف و می پوشند. هنگامی که شما آن را به ساقه، البته از دست داده است، و اگر لباس، این تعداد به عنوان پیشرفت.

برای هر مسابقه چهار گزینه برای امیال شخصیت است که تعیین مسیر توسعه آن وجود دارد. برای رومیان از آن - gastat اصل، Triarius و صالح، برای گول ها - Arverne، Helvetia، Belgo و کاهن. هر کدام از آنها دارای مزایای آن (غوغا و یا حمله بازه زمانی، یک استراتژی دفاعی و یا سحر و جادو)، تاثیر می گذارد اثر مبارزه با شخصیت و شکل شخصیت او را. shipbuilder، اسلحه سازی، معدن، چوب، شراب، همراه، کشیش یا کشاورز: همچنین، هر یک از مسیرهای توسعه، به شما این فرصت را به کاوش حرفه های مختلف می دهد.

هدف اصلی از این بازی - آن توسعه اقتصادی و نظامی است، به عنوان شخصیت خود را، و امپراتوری به عنوان یک کل. توسعه توسط راه های مختلف به دست آورد: از ساخت و ساز و پیشرفت های به غارت و حمله به کشورهای همسایه. این بازی طراحی شده است به طوری که شما می توانید برای کسب پول برای توسعه (به عنوان مثال، برای استخراج منابع در معادن) و می توان برای هزینه های کارگران برای انجام کارهای خاص اجاره ای. شما می توانید لژیون تحت فرمان یک بازیکن با تجربه تر بپیوندید، و یا خود را ایجاد، تجربه خود را قبل از درآمد، شهرت و پول البته، دلیل این که شما نیاز به پرداخت چیزی به عنوان legionaries.

بنابراین، بازی آنلاین romewar که در آن شما می توانید

- قهرمانان بر علیه کامپیوتر و یا بازیکنان دیگر مبارزه.

- بهبود اقتصاد مسالمت آمیز، منابع استخراج از معادن، ساخت و ساز ساختمان.

- ایجاد ارتش خود را، حمله، غارت و برده گرفتن، و یا به ترتیب گروه های حفاظتی است که غیرنظامیان محافظت می کند.

 

بازی همچنین