Rulimony

نام های جایگزین: Rulimony

آنلاین Rulimony بازی - بازی رایگان مرورگر ایجاد شده برای توسعه مهارت ها و تمایلات در کودکان. بازی منحصر به فرد کمک خواهد کرد که به نوبه خود سرگرم کننده فرایند یادگیری خسته کننده و دردناک است و لذت بخش. بیش از 40 مختلف بازی های کوچک نه تنها به روشن کردن اوقات فراغت بچه های خود، بلکه آوردن سود قابل توجهی است.

بازی آنلاین Rulimony طراحی شده برای کودکان از سنین قبل از مدرسه و سن مدرسه در اوایل. با این حال، حتی پدر و مادر آن را سرگرم کننده را پیدا خواهد کرد و قادر به بازی Rulimony به همراه فرزندان خود را. ساکن فوق العاده ای تبدیل جهان پری کاملا ساده است.

ثبت نام آنلاین Rulimony چنین فرصتی را فراهم می کند. شما باید برای پر کردن زمینه های زیر:

 • نام عزیزم
 • رمز عبور
 • پست الکترونیک [در _8_]
 • سن
 • جنسیت
 • کشور

تاریخ را در بازی نیز ارائه می دهد یک شخصیت انتخاب بازی Rulimony. سپس شما را کنه که شما با قواعد بازی موافق است، اجازه می دهد کودک خود را به بازی و Rulimony نه در برابر گرفتن خبری مفید است. ثبت نام Rulimony شود. پس شما یک ایمیل با دستورالعمل در مورد نحوه به حساب خود را فعال کنید و مراحل زیر را دنبال دریافت خواهید کرد.

به خاطر داشته باشید که در یک حساب، شما می توانید تنها یکی از شخصیت ها ایجاد کنید. اما اگر فرزند شما می خواهد به تلاش برای بازی با شخص دیگری، هیچ کس را ممنوع برای ایجاد یک حساب جدید را با انتخاب های مختلف قهرمان. در این حالت وجود خواهد داشت zverushki سرگرم کننده به طور مستقل.

چیزی که آنها ساکنان Rulimondii؟ تاثیر بر بازی است که شما را انتخاب کرده اند یک گربه، یا، به عنوان مثال، یک روباه چیست؟

این بازی دارای شش نوع شخصیت. هر کدام از آنها دارای ویژگی های منحصر به خود را دارد.

سگ هرگز شما را نا امید خواهد شد اگر شما می خواهید دوستی قوی درست است. با پرواز خود را از خوش بینی فانتزی و بی قرار می کند خسته نمی شود.

دل خرس خواهد وسعت روح خود را نشان می دهد. کمک به این دندان شیرین تحقق یک رویا گرامی: برای دیدن کل جهان است.

فاکس [_30_ با ابتکار و خلاقیت و تخصص خود می درخشد. این فرد خوش مشرب هر کس می داند، و مطمئن شوید که به مراقبت.

گاو می تواند روح را از هر شرکت تبدیل شده است. عاشق آسایش خانواده و خانه اش. در بازی، قصد دارد تا برای اولین بار، به عنوان مربوط به آنها بسیار جدی است.

گربه - تجسم از مودب ترین و روشنفکران است. هرگز علیه کسی، و استعدادهای خود را به درخشش صحبت می کنند. و اگر چه رابطه موس کامپیوتر دوستانه او گاهی اوقات خود را ایفا می کند.

نیرنگ باز اسم حیوان دست اموز هرگز تردید و تعجب درک کرد. در اواخر نه در قوانین خود را، پس از آن همیشه جایی در عجله.

در اینجا شما همچنین می توانید با ساکنان دوست داشتنی Rulimondii آشنا می شود. را انتخاب کنید که دوست دارید و شروع به بازی بازی آنلاین Rulimony.

قهرمانان ما بسیار آسان است به حرکت در اطراف جهان مجازی و می تواند در هر بازی شرکت کنند. بازی آنلاین Rulimony به منظور حالت سازگار با محیط زیست و حمل و نقل آماده شده است. هر بازیکن جدید می شود یک اسکیت بورد شخصی. اما ممکن است در طول زمان وسیله نقلیه را تغییر دهید. پس از همه، این بازی به طور مداوم در حال گسترش ناوگان. در ضمن، نه تنها حمل و نقل بلکه دیگر اقلام با ارزش را می توان با استفاده از بازی ارز Auro خریداری کرد. در ابتدای بازی شما باید برخی از اتهامات عنوان شده علیه، اما پول بیشتر تلاش دریافت خواهید کرد.

آنلاین Rulimony یک شهرستان بزرگ با انواع مکان است. آنها برای عمومی، تجاری و خصوصی از هم جدا. در میان فراوانی از ساختمان ها و cubbies های مختلف پیدا خواهید کرد:

 • ساحل
 • کافی نت
 • مدرسه
 • باشگاه
 • پارک
 • فروشگاه

پدر و مادر عزیز، پس انتظار می رود که کودک خود را به بازی بازی آنلاین Rulimony، موفقیت خود را نه با شما به دور بماند. با گذشت زمان شما متوجه خواهد شد که بچه خود را به عنوان خوانده شده بهتر است، ارسال، تشخیص رنگ، گسترش فرهنگ لغت خود، مراقبت از محیط زیست، یاد گرفته برای مدیریت امور مالی شخصی، قادر به تصمیم گیری را به راحتی پیدا کردن زبان مشترک با همسالان خود. این بازی برای خود تحقق هر دو دختران پسران طراحی شده است. در این روند از بازی های آنلاین فرزند شما می تواند حافظه، منطق، مشاهده، تفکر فضایی، مهارت های حرکتی ظریف، گوش به موسیقی توسعه. علاوه بر این، اگر شما را تبدیل به Rulimony بازی با هم با بچه ها، آن را به تفاهم و انسجام خود را کمک خواهد کرد.

بازی های موجود و آزاد به تمام است، اما برخی از انواع بازی های کوچک را برای کشف کلید های طلا نیاز دارد. بر این باورند که یک مقدار نسبتا کوچک صرف خرید خود را جبران خواهد کرد. کلید های طلا فرصت های بیشتری باز خواهد شد و تعجب خوبی برای فرزند شما. عجله کنید کودکان خود را، چرا که آنها سزاوار آن!

را تعالیم به ارمغان آورد لذت و افتخار از دستاوردهای krovinushku آن! چه کسی دوست ندارد شما بدانید چه مقدار از آن لذت بخش است به رعایت توسعه موفقیت آمیز فرزندان خود را. بازی Rulimony در انتظار شما و آماده برای تبدیل شدن به کمکی بسیار واقعی خود!

 

بازی همچنین